Įkraunama...
Įkraunama...

10 mėnuo

O tu lendra ta guza per krikstynas savo pudra uzmaskuok ir man taip buvo ( aisku pries 25 metus ) kai sunu krikstinau ,tik maniskis su fingalu buvo , tai foto alelje fotografe ji graziai nuspaklevo ne nesimate irnesakyk.gif . Jei ne paslaptis tai kas cia per Niko kose ir dar su riesutais ir aguonom? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes! bigsmile.gif
Mes irgi kazkaip be pagalveliu miegam biggrin.gif , mano vidurinioji dukra irgi be pagalveles ax.gif . Na, turim tokias vaikiskas, bet kad jie ant ju nemiega, todel as ir nededu. Dar spes lotuliukas.gif
Si naktele pas mus nekokia buvo schmoll.gif , tai vienas, tai antras, tai trecias vis kazko zirze doh.gif . Nezinau, gal pilnatis ir siems pypliukams itaka neigiama daro? lotuliukas.gif
Siaip tai kopijuoja viska: ir judesius, ir garsus. Noredamas gali isgirsti, kaip ateik, ateik sako lotuliukas.gif . Svarbu, kad neserga thumbup.gif
Visoms geros dieneles ir gero poilsio, kas ruosiasi prie juros wub.gif
Atsakyti
PAtarsiu del sirsiu ikandimo. Jei vaikas nealergiskas, igelimo vieta netinsta tai pakanka saldyti ta vieta, galima patepti su svogunu ar cesnaku. Bet jei igele veido srity ar atsiranda tinimas reikia duoti tavegilio, ir kreiptis pas medikus- dazniausiai dar suleidzia prednisolono. O tos sirses piktos labai pasidare doh.gif Ir dar reikia labai atsargiai duoti gerti ar valgyti bunant lauke, jau ne viena atveji zinau kai igelia i liezuvi ar lupa ar prarija sirse blink.gif

MAniskis miega be pagalves, jam jos nereikia. O ir baisu kad neuzdustu nes megsta apsiversti ir ant pilvuko miegoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2008 08 18, 11:15)
MAniskis miega be pagalves, jam jos nereikia. O ir baisu kad neuzdustu nes megsta apsiversti ir ant pilvuko miegoti g.gif

Mes irgi be pagalvės miegam, na vienas dalygas ant pilvuko , klupodamas miega o kita nežinočiau kur dėt pagalvę, nes mes naktį marširuojam po lovytę, ryte visada buna kitoj pusėj galvytė.
Įdomu kada baigs klupot miegodamas ir kada išmiegos kaip paguldei taip ir rasi na nekitoj pusėj.
Atsakyti
Cipciuk, cia tokia kose sveciams pavaisint: 6 tryniai, 6 skaukstai cukraus pudros, indelis kondensuoto pieno, 100 gr spirito, riesutu (aguonu, vaniles) ir viska sumaisyt tongue.gif , o vadinas vaiko vardo kose 4u.gif
Atsakyti
Ak stai kas tai per kose hihihi.gif , o visai fainas dalykas ,reiks ir man nadaryti ax.gif
Atsakyti
man tai ta pagalve neatrodo pavojinga ax.gif nors manoji irgi miega ir ant pilvo ir ant keleniuku, vistiek dedam pagalve, nes jai patinka. o ir pries miega kai vis dar reikia pasupti, tai paguldzius ant pagalves taip neprakaituoja kaip nuo ranku ir netaip susyla.

reikes uzsirasyt ir man ta koses recepta mirksiukas.gif
Atsakyti
laba diena mamytes, o mano kadras miegojo ant pagalveles nuo kokio 7men. bet dabar pradejo miegot ant pilvuko, atsiklaupias ant keliuku, tai kaip pagalvytes ir nebereikia, nes jis po savam, o pagalve po savam smile.gif
skaiciau mamytes del valerijono, tai ka zinau, mums gydytoja buvo rekomendavus sedalijos sirupiuka. kad mazius ramus butu. ar kai issigandes. na zodziu geriausiai pasitart su gydytoja.
ax.gif
Atsakyti
Mums valerijono kelis laselius gydytoja rekomendavo lasinti i vonele, kai maudomes. Kelis kartus bandziau, efekto jokio, tai ir daugiau nelasinu rolleyes.gif
Atsakyti
Mano drauges berniukui Sedalia padejo mirksiukas.gif
Bet tai gera vaiko kose su spiritu lotuliukas.gif Suaugusiems manau patiks biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif ,na o man dave toki pasiulymadel miego:valerijono arbatos maiselius apdelioti lovyte,tai as padejau po pagalve kelis lapelius,bet nezinau net ar man padeda,nes miegam vis dar blogai,gal kiek ramiau g.gif .O pagalvytes turim dvi,viena po galvyte po galva bet,labai maza,ciut galvyte pakilus buna,o kita tarp rankyciu,nes be jos niekaip neuzmiega lotuliukas.gif
Na mano vaikinas pagaliau pasake ma ma ma ,nes kaip as jam sakydavau mama,jis pradedavo juoktis ir sakydavo tik te tet te lotuliukas.gif.Jau matosi sestas dantukas thumbup.gif ,ir labai greit pradejom ropoti ir vaikscioti kolkas laikantis uz konors thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelka: 19 rugpjūčio 2008 - 09:53
o jau pas mus 8 dantukas lenda thumbup.gif vakar uzsiregistravom pas gydytoja, nes dar 10 men nebuvom, tai eisim tik 27 diena, tai jau kaip ir 11 menesiu bus beveik.
dar siandien ryte pas mus lovoj zaide, kazkaip kelesi ir man lupa prakirto.. skaudejo tai normaliai, o jai paciai tai nieko, tik ziuri i mane kad susiemus burna rolleyes.gif
visoms geros dieneles 4u.gif
Atsakyti