Įkraunama...
Įkraunama...

Ilga kelionė namo

QUOTE(neringute22 @ 2008 08 11, 10:41)
manau tik ka isejus is ligonines drasiai galima tiek vaziuoti. mazylis dar labai maziukas, miegos ir miegos  wub.gif  siulyciau vezti lopsyje  ax.gif  mes drasiai 2sav keliavome is vilniaus i siaulius  smile.gif

dveju savaičių o ne trijų dieneliu mes irgi mėnesio laiko keliavom nemaža atstumą, bet tokiems mažiukams kitos taisykles , kita vertus manau viskas bus gerai , vaikiukui per pora valandų tikrai nieko nenutiks , jetau kai pagalvoji kokiose sąlygose vaikai kartais auga ir ttt tai ta kelione juokas... tik būtinai vežkit saugiai kedutei prieš kelione pakeiskit pampersą, pamaitinkit ir ttt. sėkmes. 4u.gif
Atsakyti
Manau kad jei nusipirksite kokybišką autokėdutę, galite drąsiai važiuoti tuos 200 km 4u.gif
Atsakyti
mes ne trijų, o penkių dienų vežėmės ir ne du šimtus kilometrų... daug daugiau... tiesiog taip susiklosė gyvenime situacija... tai mažoji toj kėdutėj visą laiką išmiegojo. Pabusdavo - sustojam, pamaitinam, pampersėlį pakeičiam, pasodinam, ir vėl į kelią... ir pirmyn ir atgal kuo puikiausiai nukeliavom... pasėkmių kolkas napastebėjom... po kelionių tiek pirmyn, tiek atgal buvo rami... tiesa kai reikėjo išvažiuot skambinau gydytojai, tai ji pasakė jei kėdutė pritaikyta nuo gimimo galim važiuot be baimės 4u.gif
Atsakyti
mums tai netycia isejo pasigimdyti ne LT, tai po to teko 400 km grizt namo.
pati tikrai nebuciau planavusi tokio dalyko, bet kadangi taip nutiko, teko keliauti.. tiek dukryte, tiek as visai gerai pakelem kelione. dukryte beveik visa laika miegojo, man aisku nebuvo patogiausia padetis po keliu dienu po gimdymo, bet nepasakyciau, kad man kelione butu buvus lb sunki..
teko ne karta ir maitinti, ir pampersus keist.. tai tikrai imanoma padaryti ir masinoj.. aisku ne taip patogu..

nors viskas baigesi gerai, antrakartt to pakartoti nenoreciau smile.gif vis delto namuose geriau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(makaronika @ 2008 08 10, 20:28)
Atsidūriau kvailoje padėtyje  doh.gif , mes su vyru gyvename Vilniuje, bet gimdyti ruosiames 200km. nuo Vilniaus. Zinoma, tame miestelyje gyvena ir mano ir MB tevai, taciau nenoredami likti nesuprasti, kad is ligonines vaziuojame ne pas vienus, o pas kitus, nusprendeme is ligonines vaziuoti tiesiai i namus vilniuje.  ax.gif
Klausimas, kaip parsivezti naujagimi 200km., ar tokia ilga kelionė galima kūdikėliui, ar galima iskart sodinti i automobiline kedute, o gal vezti lopsyje?  g.gif  Prasau pakomentuokite.  mirksiukas.gif


As esu is panevezio o gimdyti privalejau kaune,tai mazute 6 paru ir 2 kg dukryte vezemes karsta vasaros diena namo tarp lopsiuko,vis laika pramiegojo ir nekilo jokiu problemu ax.gif
Atsakyti
Na mano ziniom,naujagimis kedutej gali but neilgiau 30 minuciu g.gif
Atsakyti
Pagaliau prisiruosiau atsakyti blush2.gif
Gal kamnors mano atsiliepimai pagelbes 4u.gif
Vistik pasirinkau gimdyti ne Sostineje ir siuo savo pasirinkimu labai dziaugiuosi ax.gif . Dukryte kelione kuri truko 2 val. istvere puikiai autokeduteje (teko viena karta pusiaukeleje sustoti pamaitinti), as kelione taippat pakeliau visai neblogai smile.gif .

Reziume: antra karta elgciausi taip pat.

P.S. nuo gimimo kudykis autokeduteje gali praleisti iki 2 val. (pagalvokite kaip susiriete jie buna jusu pilveliuose rolleyes.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo makaronika: 12 lapkričio 2009 - 21:58
sveikute ax.gif
kiek zinau uzsienio salyse is ligonines naujagymi leidzia issinest tik tada jei mato kad turi tevai auto kedute thumbup.gif juk gaminamos spec kedutes nuo gimimo, tai kodel negaletumet vesti vaikiuko????
nors as patarciau pasiimti ir autokedute ir lopsiuka, gal vaikiukui bus sunku issedet.... as savo patirties turiu ilgose kelionese kurios tikrai yra ilgesnes nei 2ookm, pati atsisedu per viduriuka o is sonu prisitvirtinu auto kedute is kitos puses pasidedu lopsi, kai vaikutis pavarksta buti auto keduteje ji perkeliu i lopsi thumbup.gif
jusu vaikiukas bus labai maziukas tai visa kelia ismiegos jei bus pilvukas sotus biggrin.gif
sekmes jums smile.gif
Atsakyti
Aš gimdžiau Kaune, o gyvename už 250 km, taigi situacija panaši ... Važiavome namo iškart iš gimdymo namų. Vaikui tai kelionė puikiai praėjo. Miegojo visą kelią, net valgyt nesikėlė. thumbup.gif O į kėdutę tai tokiam ilgam keliui nemanau, kad gerai sodinti. Net prie kėdučių aprašymuose rašo, kad nevežti ilgiau nei pusvalandį naujagimio. Mums gydytojai net patarė, kad geriau lopšy vežtis, tai mes taip ir darėm. Tačiau po susiuvimų nerekomenduojama ilgai važiuoti automobiliu. Patyriau tą malonumą savo kailiu. Kai išsukom iš autostrados jau nuvažiavus apie pusantro šimto kilometrų, tada prakeikiau visus Lietuvos kelininkus, duobėtus kelius ir pan. O likus iki namų kažkur 50 km jau galvojau visai nebenusėdėsiu ... Pasirodo atsikabino viena siūlė ... Dėl to tai buvo linksma kurį laiką ... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Foxy_: 11 gruodžio 2009 - 22:30