Įkraunama...
Įkraunama...

Ilga kelionė namo

Atsidūriau kvailoje padėtyje doh.gif , mes su vyru gyvename Vilniuje, bet gimdyti ruosiames 200km. nuo Vilniaus. Zinoma, tame miestelyje gyvena ir mano ir MB tevai, taciau nenoredami likti nesuprasti, kad is ligonines vaziuojame ne pas vienus, o pas kitus, nusprendeme is ligonines vaziuoti tiesiai i namus vilniuje. ax.gif
Klausimas, kaip parsivezti naujagimi 200km., ar tokia ilga kelionė galima kūdikėliui, ar galima iskart sodinti i automobiline kedute, o gal vezti lopsyje? g.gif Prasau pakomentuokite. mirksiukas.gif

Atsakyti
Na nejaugi nei vienai mamytei nekilo klausimas kaip naujagimio sveikatai gali atsiliepti ilga kelionė g.gif , manau kiekvienai svarbiausia yra katik pasauli išvydusio žmogučio sveikata wub.gif
Atsakyti
Vaziuok sau drasiai, o i automobiline kedute butina sodinti vaika, tam jos ir skirtos nuo pat gimimo... Kadangi as daugiau laiko praleidziu ne LT, tai uzsienyje is ligonines net neisleidzia be auto kedutes... Kazkokios nesiokles lopsiai (medziaginiai) ar vaiko laikymas rankose vaziuojant masina man kazkokia isvis nesamone...
Atsakyti
Automobilio kėdutėje mažas vaikas negali praleisti ilgiau nei 2 valandas. Na, su naujagimiu 200 km... Drąsūs jūs g.gif
Atsakyti
QUOTE(makaronika @ 2008 08 10, 20:28)
Atsidūriau kvailoje padėtyje  doh.gif , mes su vyru gyvename Vilniuje, bet gimdyti ruosiames 200km. nuo Vilniaus. Zinoma, tame miestelyje gyvena ir mano ir MB tevai, taciau nenoredami likti nesuprasti, kad is ligonines vaziuojame ne pas vienus, o pas kitus, nusprendeme is ligonines vaziuoti tiesiai i namus vilniuje.  ax.gif
Klausimas, kaip parsivezti naujagimi 200km., ar tokia ilga kelionė galima kūdikėliui, ar galima iskart sodinti i automobiline kedute, o gal vezti lopsyje?  g.gif  Prasau pakomentuokite.  mirksiukas.gif

yra tokie spec lopšiai, tvirtinami mašinoje,o pats vaikelis prisegamas lopšyje diržais.
Atsakyti
Nepamirskit mamytes, kad vaikiukui bus tik 3-4 d., o ne menuo ir, kad jis pilvuke tik susirietes buvo ir jo stuburiukas prisitaikes, na man tie 200km tai tikrai nera didelis atstumas, JAV visi vaikai kedutese ir tikrai daugiau negu 2h praleidzia, na nors uzmuskit, bet ne vieno is pazystamu vaiku nera su sulinkusiais ar iskrypusiais stuburais,jie islinksta ir iskrypsta daugiausia mokykliniam amziuj, kada turi tampyti be proto sunkias kuprines ir sedeti ne pagal amziu pritaikytuose suoluose... Zmones lektuvais su naujagimiais skraido, o cia 200km, baika..
Atsakyti
Atsiprasau, jeigu nepatiks, bet pasakysiu 4u.gif
As taip nedaryciau, ir gimdyciau Vilniuje. Jeigu pas jus neduok dieve bus sunkus gimdymas, pvz. kirps, tada negalima sedeti apie 2 savaites, na ir kaip jus vaziuosit? O krutine kokio dydzio bus, o pienas gal ciurkslem begs, arba dar kokios problemos? Visko buna, negali viskam buti pasiruosus. Ir vaiko 2 val kedutej as nevezciau schmoll.gif , nors aisku galima daryt pertraukas. Jis tikriausiai kelionej kakos, o ar jus jau taip gerai mokat keist pampersus? Dar issus uzpakaliukas, tokiems maziems tai greit buna.

Gimdykit Vilniuje, o tevai atvaziuos jusu aplankyti 4u.gif
Atsakyti
ne tiek baisi kelione kiek jos sąlygos tokiam leliukui , keista kad iš didmiesčio važiojat gimdyt į kažkoki kaimą blink.gif juk visi daro atvirkščiai unsure.gif
Atsakyti
na man teko gimdyti 130 km nuo namu rolleyes.gif tiksliau dare cezario pjuvi, nieko baisaus, galvojau kelione bus baisesne, nes sedeti su pjuviu pilvo apacioj ir ne kas,mazaja pamaitinau tik is ligonines iseinant, kad iki namu istrauktu, bet guldem i lopsi o ne i auto kedute, manau dar per maza buvo tokiai ilgai kelionei keduteje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lera @ 2008 08 10, 23:23)
ne tiek baisi kelione kiek jos sąlygos tokiam leliukui , keista kad iš didmiesčio važiojat gimdyt į kažkoki kaimą blink.gif juk visi daro atvirkščiai unsure.gif


Gimdyti apsisprendeme ne didmiestyje todel, kad taip geriau ir leliukui ir man, nesvarbu, kad kiti daro atvirksciai, juk visada darome taip kaip geriau mums, o ne kaip daro daugume. ax.gif

200km. netrunka 2val., tai naujagimis autokeduteje nesedes ilgiau nei 2 val.
Kas del plysimu ar visu kitu niuansu, tai apie save rupinuosi maziausiai, svarbiausia yra mazylis ir jo sveikatele, ar ilga kelione 3dienu kudikeliui nepakenks. g.gif

Gal kas esate tureje panasia kelione ax.gif
Atsakyti
aš gimdžiau 150 km nuo namų, ir tikrai visai nesijaudinau dėl to kaip parsivežti mažylį smile.gif pamaitinau išeinant iš ligoninės ir jis visą kelią ramiai miegojo, o aš sėdėjau šalia ir visą laiką negalėjau akių atitraukti ir labai džiaugiausi, kad jau važiuojam namo (nes beveik 2 sav. gulejom ligoninej). vežkitės drąsiai, tikrai dauguma tėvelių deda tuos ką tik gimusius leliukus į kedutes ir tikrai nieko jiems nenutinka smile.gif juk ir ligoninėj tie mažiukai nebuna taip jau visai horizontaliai paguldyti, net inkubatoriuje tas lopšiukas vaikučiui yra šiek tiek statmenas, o ten guldomi neišnešiotukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(makaronika @ 2008 08 10, 20:28)
Atsidūriau kvailoje padėtyje  doh.gif , mes su vyru gyvename Vilniuje, bet gimdyti ruosiames 200km. nuo Vilniaus. Zinoma, tame miestelyje gyvena ir mano ir MB tevai, taciau nenoredami likti nesuprasti, kad is ligonines vaziuojame ne pas vienus, o pas kitus, nusprendeme is ligonines vaziuoti tiesiai i namus vilniuje.  ax.gif
Klausimas, kaip parsivezti naujagimi 200km., ar tokia ilga kelionė galima kūdikėliui, ar galima iskart sodinti i automobiline kedute, o gal vezti lopsyje?  g.gif  Prasau pakomentuokite.  mirksiukas.gif



manau tik ka isejus is ligonines drasiai galima tiek vaziuoti. mazylis dar labai maziukas, miegos ir miegos wub.gif siulyciau vezti lopsyje ax.gif mes drasiai 2sav keliavome is vilniaus i siaulius smile.gif
Atsakyti