Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(magnifica @ 2008 10 14, 17:59)
Onos bažnyčioj berods netuokia mirksiukas.gif
jei neklystu...


gali būti, nes niekas apie ją nekalba schmoll.gif
Atsakyti
mes tuoksimes tikriausiai niekam nezinomoje baznycioje- Vilkijoje, apie 20 km nuo kauno ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglieska @ 2008 10 14, 21:37)
mes tuoksimes tikriausiai niekam nezinomoje baznycioje- Vilkijoje, apie 20 km nuo kauno  ax.gif

Man žinoma ši bažnyčia, nes Vilkijoje mano seneliai gyvena tongue.gif Labai gražus miestelis ir bažnyčia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tejyte @ 2008 10 15, 08:26)
Man žinoma ši bažnyčia, nes Vilkijoje mano seneliai gyvena tongue.gif  Labai gražus miestelis ir bažnyčia wub.gif

Tejyte, tu daug žinai, tuokia Onos bažnyčioje ar ne? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2008 10 15, 08:27)
tuokia Onos bažnyčioje ar ne?  ax.gif

tikrai tuokia, nes visuose puslapiuose apie vestuves ji net yra baznyciu sarase, jei neklystu, tai juk krungolcas neseniai ten ir tuokes.. bigsmile.gif tad manau neturetu but problemos ten pashventint Jusu santuoka.. thumbup.gif bigsmile.gif ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villga: 15 spalio 2008 - 11:06
QUOTE(tindiriushka @ 2008 10 15, 09:27)
Tejyte, tu daug žinai, tuokia Onos bažnyčioje ar ne?  ax.gif

Del Onos tai tikrai nežinau ar dabar tuokia...Anksčiau tuokdavo g.gif
Atsakyti
QUOTE(villga @ 2008 10 15, 12:05)
tikrai tuokia, nes visuose puslapiuose apie vestuves ji net yra baznyciu sarase, jei neklystu, tai juk krungolcas neseniai ten ir tuokes..  bigsmile.gif  tad manau neturetu but problemos ten pashventint Jusu santuoka..  thumbup.gif  bigsmile.gif  ax.gif  mirksiukas.gif

na tai tikiuosi, kad man pasisekė biggrin.gif nes jei ten tuoskimės - nereiks auto nuomotis thumbup.gif
Atsakyti
tik skaiciau, kad mazai kas ten tuokias nes ten pas juos kazkokios salygos, kazkas panashaus, kad 2men reik kiekviena savaitagali lankytis baznycioj ir pan.. rolleyes.gif tad siulau nukeliaut pas kunigeli ar rashtine ir manau viska jums ishsamei papasakos.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(villga @ 2008 10 15, 16:52)
tik skaiciau, kad mazai kas ten tuokias nes ten pas juos kazkokios salygos, kazkas panashaus, kad 2men reik kiekviena savaitagali lankytis baznycioj ir pan..  rolleyes.gif  tad siulau nukeliaut pas kunigeli ar rashtine ir manau viska jums ishsamei papasakos..  mirksiukas.gif

visi yra paperkami lotuliukas.gif juokauju... na reiks nuveit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tindiriushka @ 2008 10 16, 08:45)
visi yra paperkami  lotuliukas.gif

oj nekalbek taip, mes vakar nukeliavom su MB tik pasiteiraut nuo ko pradet, tai tik atejom kunigelis pradejo klausinet baznycios isakymu, kas yra nuodeme ir kt dalyku ish katekizmo ir ish kart pasake kaip vairuotojai negali vairuoti nezinodami KET taip mes negalim nezinot katekizmo.. rolleyes.gif 4u.gif dabar galiausiai eisim i savas parapijas visu pazymu ir leidimu ir jau laukiam kas toliau.. biggrin.gif
p.s. patikslinimas.. ax.gif ash ne apie onos baznycia cia.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo villga: 16 spalio 2008 - 09:46
QUOTE(villga @ 2008 10 16, 10:45)
oj nekalbek taip, mes vakar nukeliavom su MB tik pasiteiraut nuo ko pradet, tai tik atejom kunigelis pradejo klausinet baznycios isakymu, kas yra nuodeme ir kt dalyku ish katekizmo ir ish kart pasake kaip vairuotojai negali vairuoti nezinodami KET taip mes negalim nezinot katekizmo..  rolleyes.gif  4u.gif  dabar galiausiai eisim i savas parapijas visu pazymu ir leidimu ir jau laukiam kas toliau..  biggrin.gif
p.s. patikslinimas..  ax.gif ash ne apie onos baznycia cia.. mirksiukas.gif

O apie kurią?
Atsakyti
Na mes norime tuoktis Kauno Sv.Gertrudos baznycioje, bet reik tvarkyt reikalus katedroje, o kai vakar nuejome ishsiunte pirmiausiai i savo parapijas, tada tik galim grizt, o dar MB krikshtytas vienoj, o priklauso dar kitoj, na zodziu painalyne ir ish kart kai nuejom i rashtine sako na ishkart susitaikykit kad problemu bus.. lotuliukas.gif blink.gif
Atsakyti