Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(magnifica @ 2008 10 03, 11:52)
Na, aš irgi maniau, kad nereikia taip skubėti, bet... pasiskaičius SM, kai visos viską užsisakinėja prieš metus ir daugiau blink.gif , tiesiog nusprendėm viską, ką galime, užsirezervuoti iš anksto ir bus ramu bigsmile.gif  vien tik dėl to, kad po to ir taip bus daug reikalų visokių, o ne todėl, kad bijom negauti vietos rolleyes.gif


susiorganizavom savo šventę per 3 mėn ax.gif nežinau, ką ten kitos organizuojasi prieš metus, nebent šventimo vietą, muzikantus ir fotografą g.gif mano vestuvės kitą šeštadienį, tai liko tik alkoholį nupirkt ir tortą užsakyt, štai ir visi tie kiti visokie reikalai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2008 10 03, 10:58)
susiorganizavom savo šventę per 3 mėn ax.gif  nežinau, ką ten kitos organizuojasi prieš metus, nebent šventimo vietą, muzikantus ir fotografą g.gif mano vestuvės kitą šeštadienį, tai liko tik alkoholį nupirkt ir tortą užsakyt, štai ir visi tie kiti visokie reikalai 4u.gif

man irgi keista kažkaip lotuliukas.gif
mano kelios draugės per 2-3 mėn viską susorganizavo ir tikrai dėl nieko nepanikavo thumbup.gif
aš irgi nusprendžiau per daug nedepresuoti...
aj, kaip bus, taip bus...
gal vasaros viduriui ir sunku rasti, tarkim, kokią sodybą ar muzikantus, bet vistiek nu nžn blink.gif
aj, man tai kaip bus, taip bus... jėei vienas retsoranas bus užimtas, švęsim kitam... jei vienaas filmuotojas negalės, pajamsim kitą... ot problema... bigsmile.gif

ups, bet čia tema apie bažnyčias blush2.gif
vienž, tiūkiuosi, mūsų Bernardinuose 'nepravarys', kad per anksti ateisim ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 10 03, 13:31)
vienž, tiūkiuosi, mūsų Bernardinuose 'nepravarys', kad per anksti ateisim ax.gif doh.gif


sekmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2008 10 03, 12:39)

ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fluffy @ 2008 09 29, 16:31)
Noriu paklausti, ar kuri nors ketinate imti ar ėmėte ilgąją vestuvių ceremoniją bažnyčioje, t.y. su mišiomis, o ne tą 25min? Ar gal kam teko dalyvauti?

Neseniai teko dalyvauti vestuvėse, tai man  20-25 min. ceremonija pasirodė per trumpa ... schmoll.gif Kažkaip pagalvojau, kad aš taip nenorėčiau.

Kaip jūs manote? g.gif

Pas mus buvo vestuves su misiom, ir labai dziaugemes savo pasirinkimu, tikrai buvo labai grazu, neprailgo ne viena minute, truko gal 45 minutes, gal truputi daugiau, visi sveciai liko suzaveti, nes labai grazu buvo. Mum kazkaip labai svarbi baznytine santuoka buvo ir norejome kad tai butu ypatinga, o ne tik praitumeme kaipkonvejeryje ir del to pasirinkome ilgesne ceremonija.
Ir paciai teko dalyvauti tokiose vestuvese, tikrai laikas neprailgo o buvo labai idomu pamatyti ir labai grazu.
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 10 03, 09:50)
O aš kaip tik negaliu pakęsti tų ilgų ceremonijų blush2.gif Dėl to ir rinkomės Bernardinus - ten trumpai ir paprastai viskas wub.gif thumbup.gif
Juk vestuvės - šventė, tad jei jų metų tektų 'atbūti' mišias, tai jau doh.gif
Na, bet čia tik mano nuomonė mirksiukas.gif ax.gif



Na, nuomonės visų skirtingos ir tikrai tikiu, kad daugelis tikrai nemėgsta tų ilgų ceremonijų. Bet būtent bijau dėl to greito "konvejerio". O 45min. ceremonija gali ir prailgti, bet gali ir ne. Manau, tai priklauso nuo mūsų pačių ir kunigo. Gali juk ir kunigas kažkokius ilgesnius gražius žodžius pasakyti, ir kas nors iš artimųjų/ draugų kažkokį skaitinį paskaityti.

Dėkui už numonę smile.gif

Papildyta:
QUOTE(skgreta @ 2008 10 03, 14:38)
Pas mus buvo vestuves su misiom, ir labai dziaugemes savo pasirinkimu, tikrai buvo labai grazu, neprailgo ne viena minute, truko gal 45 minutes, gal truputi daugiau, visi sveciai liko suzaveti, nes labai grazu buvo. Mum kazkaip labai svarbi baznytine santuoka buvo ir norejome kad tai butu ypatinga, o ne tik praitumeme kaipkonvejeryje ir del to pasirinkome ilgesne ceremonija.
Ir paciai teko dalyvauti tokiose vestuvese, tikrai laikas neprailgo o buvo labai idomu pamatyti ir labai grazu.


Smagu, kad patiko smile.gif Gal gali papasakoti kokioj bažnyčioj ir kaip viskas vyko?
Atsakyti
QUOTE(Fluffy @ 2008 10 03, 16:44)
Smagu, kad patiko smile.gif Gal gali papasakoti kokioj bažnyčioj ir kaip viskas vyko?

Mes tuokemes SV. Gertrudos baznycioj, Kaune, o kunigas buvo musu pazystamas. Na o ceremonija prasidejo, kad mes visi atejome i baznycia, ejome kartu su MB, tada kunigas pradejo pamaldas ten eina zodziai kokie priklauso pradedant pamaldom, pasake kokia siandien svente ir ko visi susirinkome. Tada pabroliai ir pamerges skaite skaitinius ir buvo giedama psalme, buvo 3 skaitiniai ir viena psalme giedama, as viena skatini irgi skaiciau. Skaitinius galima pasirinkti, kunigas dave ir mes issirinkome. Tada kunigas pasake toki trumpa pamoksla, na galbut daugiau kaip palinkejima mum, labai grazu ir nuosirdu. Tada buvo suteikiamas santuokos sakramentas, kunigas paklause klausimu ,sakeme priesaika ir uzmoveme ziedelius vienas kitam, ir pasveikinom vienas kita. Tada viena musu pamergyte skaite maldavimus. Paskui teveliai ir mes neseme atnasas, tai mano mam nese laukiniu geliu puokste, MB teveliai nese seimos medi ir zvake, o mes su MB neseme vyna ir plotkele. Atnasas neseme is baznycios galo prie altoriaus, mum nesant pamergyte skaite zoszius kur jai buvo kunigas parases. Tada kunigas pasventino viska, ir mus palaimino, o paskui palaimino ir teveliai. Paskui buvo suteikiama komunija, mes gereme vyna is taures kaip ir kunigas ir ememe plotkele kaip ir kunigas, o paskui komunija prieme ir kiti sveciai. Paskui kunigas palaimino visus, pasveikino mus, paslikejo grazu palinkejima, padekojo uz mus sventes dalyviams ir mes isejome. Seip dar buvo skaitoma evengelija, tik as nepamenu kuriuo momentu, ir dar maldeliu keletas buvo. Bet viskas uztruko apie 45 minutes plius minus. Tai va tokia svente musu buvo. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(skgreta @ 2008 10 03, 16:28)
Tai va tokia svente musu buvo.  wub.gif


Tikrai labai graži ceremonija wub.gif
Atsakyti
mergaites, klausiu jusu, nes jus visada viska zinot ir gerai patariat smile.gif

va, kiek as girdejau tai pagal gyvenama vieta ir baznycia priklauso. bet tarkim mes noretume visai kitame mieste. na, tarkim, druskininkuose, tai ar kiltu daug problemu del to ar nesunkiai galima susitarti net ir neturint pazistamu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Reff @ 2008 10 06, 12:20)
mergaites, klausiu jusu, nes jus visada viska zinot ir gerai patariat  smile.gif

va, kiek as girdejau tai pagal gyvenama vieta ir baznycia priklauso. bet tarkim mes noretume visai kitame mieste. na, tarkim, druskininkuose, tai ar kiltu daug problemu del to ar nesunkiai galima susitarti net ir neturint pazistamu?  ax.gif


jums reikės gauti iš savo parapijų leidimus tuoktis kitoj bažnyčioj
Atsakyti
aisku, aciu uz info 4u.gif

o kaip su tais leidimais? savos parapijos nesunkiai juos duoda? ar kazkaip reikia stipriai motyvuot kodel nenori pas juos tuoktis?

nelabai as zinau kaip cia kas veikia.. todel tiek daug ir klausineju blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Reff @ 2008 10 06, 12:30)
aisku, aciu uz info  4u.gif

o kaip su tais leidimais? savos parapijos nesunkiai juos duoda? ar kazkaip reikia stipriai motyvuot kodel nenori pas juos tuoktis?

nelabai as zinau kaip cia kas veikia.. todel tiek daug ir klausineju  blush2.gif


tai čia jau nuo kunigo priklauso, gali duot neklausinėjęs, gali ir laaabai nenoriai duot
Atsakyti