Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(inetulka @ 2011 10 02, 17:09)
labai ačiū už duomenis, šiandien buvom pakalbėt su tuo kunigu...tai pasirodo netuokia toj Kačerginės koplyčioj, tipo negavo leidimo nuo šių metų tuokt tenai, sakė gali tik Zapyškio arba Ežęrėlio bažnyčiose... tai dabar nežinom ką daryt... taip norėjom koplytėlėj... verysad.gif


Oho blink.gif Kaip įdomiai, esu buvus ten net keliose vestuvėse. Man įdomu visada kodėl nebeleidžia? Mišios būna kiekvieną sekmadienį, netoli gyvenu blush2.gif O jums Zapyškio nepatinka? Nuvažiuokite pažiūrėti, gal patiks mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 10 03, 08:04)
Oho  blink.gif Kaip įdomiai, esu buvus ten net keliose vestuvėse. Man įdomu visada kodėl nebeleidžia? Mišios būna kiekvieną sekmadienį, netoli gyvenu  blush2.gif O jums Zapyškio nepatinka? Nuvažiuokite pažiūrėti, gal patiks  mirksiukas.gif


Mes su tuo kunigu ir kalbėjom Zapyškio bažnyčioj, į mišias nuvarėm, ale ta bažnyčia nu nežinau...palyginus su ta koplytėle, tai nieko gero...pasimetėm nežinom nei ką daryt...matėm ir ežėrėlio...ale tas pats... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(inetulka @ 2011 10 03, 17:37)
Mes su tuo kunigu ir kalbėjom Zapyškio bažnyčioj, į mišias nuvarėm, ale ta bažnyčia nu nežinau...palyginus su ta koplytėle, tai nieko gero...pasimetėm nežinom nei ką daryt...matėm ir ežėrėlio...ale tas pats...  verysad.gif


Apie Zapyškio mes irgi galvojom, bet nepasirinkom dėl kunigo. O Ežerėlio tai man išvis ne ne ne, tokia nejauki schmoll.gif O jūs toj pusėj norit tuoktis? Jeigu ne tai Kauno raj. yra tikrai gražių bažnyčių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 10 04, 10:14)
Apie Zapyškio mes irgi galvojom, bet nepasirinkom dėl kunigo. O Ežerėlio tai man išvis ne ne ne, tokia nejauki  schmoll.gif O jūs toj pusėj norit tuoktis? Jeigu ne tai Kauno raj. yra tikrai gražių bažnyčių  thumbup.gif


Kražių gal? o kodėl dėl kunigo nenorėjot? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(inetulka @ 2011 10 04, 22:02)
Kražių gal? o kodėl dėl kunigo nenorėjot?  blink.gif


Aplankykit kelias, kurios patiks ir manau išsirinksit savo wub.gif
Mums renkantis bažnyčią buvo du kriterijai: pirmas - kunigas, norim, kad ceremonija būtų tokia jauki, šilta, rimta. Esu buvus vestuvėse kur jis tuokė, tai jis juokavo ir taip viską darė, kad tik padaryt, na nesijautė to šventumo. Gal nemoku paaiškinti rolleyes.gif Kažkaip jis ne tas, kokio mes norim blush2.gif Antras - bažnyčia, jos grožis ir jaukumas. tai subjektyvu, kiekvienam patinka skirtingi dalykai. Mes dar ieškom rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Iceland: 05 spalio 2011 - 09:17
sakykite ar baznycioje negalima susitvarkyti dokumentu vestuvems sestadieni arba vienai man be vyro zinoma su jo dokumentais,ir jau su metrikacijos knygute
Atsakyti
Šeštadieniais bažnyčios irgi būna atidarytos, ir mišios vyksta, ir kunigas paprastai būna... todėl manau, kad tikrai galima tiek šeštadienį, tiek sekmadienį.
Be to, visada galima paskambinti į Jūsų bažnyčios raštinę ir užklausti ax.gif
Atsakyti
o pacius kursus tik savaitgaliais lankyti kazint ar galima ,nes darbo dienomis neiseina dirbame iki 19val
Atsakyti
QUOTE(mergyte1990 @ 2011 11 09, 15:23)
o pacius kursus tik savaitgaliais lankyti kazint ar galima ,nes darbo dienomis neiseina dirbame iki 19val

tai gal pasiskambinkite į katechetikos centrą ir paklausite, kada skaitomos paskaitos.
Atsakyti
kokia iseiti rasti nebeisivaizduoju,kursai savaitgaleis nevyksta ,jie vyksta darbo dienomis nuo 17val ,uztrunka 5val,kaip juos lankyti kad mano suzadetinis dirba iki 19val kol grizta namo buna vos ne 19.30,,is darbo neisleidzia kadangi daug uzsakymu su uzsieniu,galvoju tartis su kunigeliu kad as ateiciau nuo 17 val o po darbo prisijungtu ir manasis jei tik taip imanoma,ka jus pasiulysit
Atsakyti
Mes tuokėmės Nidos katalikų (naujoje) bažnyčioje prieš daugiau nei 4 metus. Viskas buvo tiesiog nuostabu. Taip kaip ir norėjome, kaip svajojome. Kunigėlis netipiškas, taigi jokių sausų pilstymų iš tuščio į kiaurą tikrai nebuvo, labai pakyli nuotaika, begalo šventiškai viskas, prasmingi žodžiai ir atrodė, kad net oras prisipildė begalinio nuoširdumo, meilės, gėrio.. pusė svečių braukė ašaras ir išėję kalbėjo, kad tokios gražios ceremonijos dar nėra matę smile.gif Jau nuo pirmos apsilankymo dienos pas kunigėlį supratom, kad esam čia kur reikia ir viskas bus nuostabu. Jis keletą dienų prieš ceremoniją papasakojo kaip viskas bus, kada kas turi įeiti (tokia mini repeticija). Buvo nuostabu, kad abiejų tėveliai visą ceremoniją stovėjo priekyje šalia, laimino santuoką, skaitė šventą raštą. Žodžiu apie Nidos bažnytėlę ir kunigą tik patys gražiausi žodžiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Virginija59 @ 2012 01 16, 19:36)
Mes tuokėmės Nidos katalikų (naujoje) bažnyčioje prieš daugiau nei 4 metus. Viskas buvo tiesiog nuostabu. Taip kaip ir norėjome, kaip svajojome. Kunigėlis netipiškas, taigi jokių sausų pilstymų iš tuščio į kiaurą tikrai nebuvo, labai pakyli nuotaika, begalo šventiškai viskas, prasmingi žodžiai ir atrodė, kad net oras prisipildė begalinio nuoširdumo, meilės, gėrio.. pusė svečių braukė ašaras ir išėję kalbėjo, kad tokios gražios ceremonijos dar nėra matę smile.gif Jau nuo pirmos apsilankymo dienos pas kunigėlį supratom, kad esam čia kur reikia ir viskas bus nuostabu. Jis keletą dienų prieš ceremoniją papasakojo kaip viskas bus, kada kas turi įeiti (tokia mini repeticija). Buvo nuostabu, kad abiejų tėveliai visą ceremoniją stovėjo priekyje šalia, laimino santuoką, skaitė šventą raštą. Žodžiu apie Nidos bažnytėlę ir kunigą tik patys gražiausi žodžiai smile.gif


Sveiki, Virginija59. Mes artimiausiu metu taip pat planuojame vestuves Nidoje ir labai dziaugiuosi, kad tokie geri atsiliepimai apie tą vietą. Gal galėčiau gauti daugiau informacijos, pvz. kokią reikėjo palikti auką bažnyčiai, kur darėte patį pobūvį, prieš kiek laiko rezervavote laiką bažnyčioje ir pobūvio vietą, kur darėtės makiažą, šukavotės, kokią muziką rinkotės? Gal ir kitos gali suteikti kokios nors info ar patarimų šia tema? Esame vilniečiai ir tik po keletą dienų vasaromis leidžiame Nidoje, todėl noriu "prisigaudyti" kuo daugiau minčių, idėjų, kad nereikėtų labai daug kartų važinėti tokį nemažą atstumą. Labai visoms ačiū.
Atsakyti