Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

Sveikutes smile.gif Gal ka nors esate girdeje apie baznycia Paberzeje (Vilniaus raj.)? Mes ten planuojame tuoktis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fluffy @ 2008 09 29, 16:31)
Noriu paklausti, ar kuri nors ketinate imti ar ėmėte ilgąją vestuvių ceremoniją bažnyčioje, t.y. su mišiomis, o ne tą 25min? Ar gal kam teko dalyvauti?

Neseniai teko dalyvauti vestuvėse, tai man  20-25 min. ceremonija pasirodė per trumpa ... schmoll.gif Kažkaip pagalvojau, kad aš taip nenorėčiau.

Kaip jūs manote? g.gif


manau, jei žinai tu, tavo svečiai kas daroma per mišias, t.y. kokios ir kada maldos kalbamos, kas ir kada giedojama, jei visi yra praktikuojantys katalikai ir melsis kartu, tai ilgoji ceremonija neprailgs, bet jei vaikštot į bažnyčią tik per šventes, taip sakant tam, kad "atsižymėt", tai tada reikia rinktis trumpąją...

čia tik mano nuomonė 4u.gif
Atsakyti
mum liko praeiti viena pamokele ir tada eiti pas kunigeli.
Kaip suprantu, tada viska ir susitarsime su juo galutinai? Nes dabar tai mes isvis ziopliukai ir nieko nezinom. Nei kokia ceremonija bus, kiek laiko ji truks, ar kunigas musu lauks prie altoriaus ar pasitiks prie duru isvis nezinom koks kunigas tuoks ir ar priesaika turesim sakyti patys ar paskui kuniga kartoti nieko nieko nezinom verysad.gif unsure.gif
Musu vestuves bus Jaruzales baznycioje Vilniuje, papasakot mergytes, kaip ten viskas vyksta 4u.gif aciu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rallaa @ 2008 09 16, 14:53)
mes tuokemes SV. Kryziaus Atradimo Jaruzalej, labai viskas grazu buvo ir vargonai ir pati baznycia papuosta (net nezinau kas ja papuose) blush2.gif

Praeita penktadieni pora tuokesi, tai mes uzbegom paziureti, tai baznycia nebuvo papuosta, o jus taretes del papuosimo ? 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, o netinka tas popieriukas vietoj kriksto pazymos, kur duoda per krikstynas? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aaSTaa @ 2008 09 30, 16:48)
mum liko praeiti viena pamokele ir tada eiti pas kunigeli.
Kaip suprantu, tada viska ir susitarsime su juo galutinai? Nes dabar tai mes isvis ziopliukai ir nieko nezinom. Nei kokia ceremonija bus, kiek laiko ji truks, ar kunigas musu lauks prie altoriaus ar pasitiks prie duru isvis nezinom koks kunigas tuoks ir ar priesaika turesim sakyti patys ar paskui kuniga kartoti nieko nieko nezinom verysad.gif  unsure.gif 
Musu vestuves bus Jaruzales baznycioje Vilniuje, papasakot mergytes, kaip ten viskas vyksta 4u.gif aciu mirksiukas.gif
Papildyta:

Praeita penktadieni pora tuokesi, tai mes uzbegom paziureti, tai baznycia nebuvo papuosta, o jus taretes del papuosimo ? 4u.gif


jau kažkur čia rašiau kaip viskas bus, bet nesunku pasikartot 4u.gif

atvažiuosite 10-15 min anksčiau ceremonijos, nueisite į zakristiją, ten kunigėlis papasakos kaip vyks ceremonija, ten susimokėsit (paaukosit), ir eisit prie pagrindinio įėjimo, ten jus pasitiks kunigas, ceremonijos metu (ji vyks maždaug 20-25 min) jis tyliai pasakinės ką daryt, mums tai priesaiką davė išmokt, bet kai bus toks jaudulys, tai aš net nesimokinsiu smile.gif galima paskui kunigą kartot
gal bažnyčia nebuvo papuošta, nes penktadienis buvo unsure.gif nes mes irgi ėjom pažiūrėt, bet šeštadienį, tai kažkokie besituokiančiųjų papuošimai buvo, kuriuos paskui surinko, bet buvo ir bažnyčios labai gražios puokštės iš lelijų iš abiejų altoriaus pusių, man tai būtų to gana, nematau prasmės leisti tam pinigų
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2008 10 01, 08:35)
jau kažkur čia rašiau kaip viskas bus, bet nesunku pasikartot 4u.gif

atvažiuosite 10-15 min anksčiau ceremonijos, nueisite į zakristiją, ten kunigėlis papasakos kaip vyks ceremonija, ten susimokėsit (paaukosit), ir eisit prie pagrindinio įėjimo, ten jus pasitiks kunigas, ceremonijos metu (ji vyks maždaug 20-25 min) jis tyliai pasakinės ką daryt, mums tai priesaiką davė išmokt, bet kai bus toks jaudulys, tai aš net nesimokinsiu smile.gif galima paskui kunigą kartot
gal bažnyčia nebuvo papuošta, nes penktadienis buvo unsure.gif nes mes irgi ėjom pažiūrėt, bet šeštadienį, tai kažkokie besituokiančiųjų papuošimai buvo, kuriuos paskui surinko, bet buvo ir bažnyčios labai gražios puokštės iš lelijų iš abiejų altoriaus pusių, man tai būtų to gana, nematau prasmės leisti tam pinigų


aciu tau labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aaSTaa @ 2008 10 01, 08:57)
aciu tau labai  4u.gif


prašom 4u.gif
Atsakyti
panos pries kiek laiko jus ejot tartis su kunigeliu? aciu jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(VSsirduze @ 2008 10 01, 14:15)
panos pries kiek laiko jus ejot tartis su kunigeliu? aciu jums 4u.gif


prieš 3 mėn.
Atsakyti
QUOTE(Fluffy @ 2008 09 29, 15:31)
Noriu paklausti, ar kuri nors ketinate imti ar ėmėte ilgąją vestuvių ceremoniją bažnyčioje, t.y. su mišiomis, o ne tą 25min? Ar gal kam teko dalyvauti?
Neseniai teko dalyvauti vestuvėse, tai man  20-25 min. ceremonija pasirodė per trumpa ... schmoll.gif Kažkaip pagalvojau, kad aš taip nenorėčiau.
Kaip jūs manote? g.gif

O aš kaip tik negaliu pakęsti tų ilgų ceremonijų blush2.gif Dėl to ir rinkomės Bernardinus - ten trumpai ir paprastai viskas wub.gif thumbup.gif
Juk vestuvės - šventė, tad jei jų metų tektų 'atbūti' mišias, tai jau doh.gif
Na, bet čia tik mano nuomonė mirksiukas.gif ax.gif

QUOTE(zuzla @ 2008 10 01, 13:24)
prieš 3 mėn.

Na, mums iki vestuvių liko 7 mėn, tai kai šią savaitę MB pasiiminėjo krikšto ir kt. pažymas, kunigėlis pasakė, kad šios pažymos galioja tik 6 mėn...
Tai kaip dabar bus? Jei mes kitą savaitę jau planuojam eiti į Bernardinus tartis dėl ceremonijos, dar anksti? blink.gif Ar jie žiūri į tų pažymų galojimo laiką? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magnifica: 03 spalio 2008 - 09:54
QUOTE(magnifica @ 2008 10 03, 10:50)
Na, mums iki vestuvių liko 7 mėn, tai kai šią savaitę MB pasiiminėjo krikšto ir kt. pažymas, kunigėlis pasakė, kad šios pažymos galioja tik 6 mėn...
Tai kaip dabar bus? Jei mes kitą savaitę jau planuojam eiti į Bernardinus tartis dėl ceremonijos, dar anksti? blink.gif  Ar jie žiūri į tų pažymų galojimo laiką? blink.gif


mes kai atėjom prieš 3 mėn, tai kunigas sakė, kad geru laiku atėjom, tiesiog anksčiau eit kokia prasmė, vietą užimti? nežinau... nebent tuose Bernardinuose toks ažiotažas, kad reik taip anksti eit unsure.gif

o kad pažymos tik 6 mėn galioja tai išvis nesąmonė, kodėl jos apskritai turi galiojimo laiką blink.gif nebent laisvo stovio unsure.gif tipo per pusę metu galima 15 kartų apsiženyt g.gif manau nereikia sau sukti dėl to galvos unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2008 10 03, 10:03)
mes kai atėjom prieš 3 mėn, tai kunigas sakė, kad geru laiku atėjom, tiesiog anksčiau eit kokia prasmė, vietą užimti? nežinau... nebent tuose Bernardinuose toks ažiotažas, kad reik taip anksti eit unsure.gif

o kad pažymos tik 6 mėn galioja tai išvis nesąmonė, kodėl jos apskritai turi galiojimo laiką blink.gif nebent laisvo stovio unsure.gif tipo per pusę metu galima 15 kartų apsiženyt g.gif manau nereikia sau sukti dėl to galvos unsure.gif

Na, aš irgi maniau, kad nereikia taip skubėti, bet... pasiskaičius SM, kai visos viską užsisakinėja prieš metus ir daugiau blink.gif , tiesiog nusprendėm viską, ką galime, užsirezervuoti iš anksto ir bus ramu bigsmile.gif vien tik dėl to, kad po to ir taip bus daug reikalų visokių, o ne todėl, kad bijom negauti vietos rolleyes.gif
Atsakyti