Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(solo @ 2011 09 14, 13:40)
Nuostabus kunigas, jauki medinė bažnytėlė, jei aktualu, ceremonijos metu gai pasirinkti smuikus, saxa. Tik vien auka ar 500- 700lt  g.gif



Bažnyčia man ten labai graži, su kunigu bendravau kol kas tik telefonu, tai tikrai malonus pasirodė. Kad auka didoka, girdėjau ir aš, bet gal kaip nors. smile.gif Gera Jūsų žinia dėl muzikos, labai norėčiau saksofono, reiks pakalbėti apie tai su kunigu, kai vešim dokumentus. smile.gif Gal turėtumėte kokių minčių dėl nakvynės ir vakarienės 10 žmonių? Daug kur rašo, kad vienai nakčiai nepriima nakvynei... verysad.gif
Atsakyti
Noriu pasidalinti savo karcia patirtimi apie Šiaulių katedrą, kuri buvo itin nemaloni, man, asmeniskai, net gi skaudi...
Tuokemes sioje baznycioje pries tris metus. Katedra patiko savo puosnumu, baltumu, jokiu nereikalingu papuosimu ir pan. Pakalbejome su kunigeliu, kuris priima zmones rastinej, irgi pasirode malonus. Tuoke, pasirodo, kitas.
Deja, visos gelytes islindo tuoktuviu diena. Taip jau nutiko, kad mano tevai ir mano puses gimines velavo i ceremonija. Vyras nuejo pakalbeti su kunigu, kad palauktu kokias 15 minuciu, kad maniskiai spetu atvaziuoti. Atsakymas mus pritrenke. Buvo pasakyta, kad niekas nelauks, jei norim tuokiames dabar, arba isvis musu niekas nebetuoks doh.gif
Zodziu ejau prie altoriaus su asarom akyse verysad.gif
Be to, visa ceremonija uztruko maximum 10 minuciu, santuokos rumuose, ir tai, turbut, ilgiau tuokia. Zodziu totalus konvejeris. Isejus is baznycios, aisku pamaciau saviskius, kurie buvo katik atvaziave, bet, deja, i ceremonija taip ir nesuspejo verysad.gif
Taigi, po sio ivykio kryziu padejau ant dideliu miestu baznyciu, kokioje kaimo baznyteleje tikrai sitaip nebutu nutike...
Be to, tuokemes paskutine pora, buvo jau pavakarys...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sukute: 18 rugsėjo 2011 - 15:08
Nuolat kyla klausimų dėl senosios Zapyškio bažnyčios ant Nemuno kranto, kunigas vakar dar kartą patvirtino (ką jau žinojau), kad ten nevyksta jokios bažnytinės apeigos, taigi neteikiamas ir santuokos sakramentas.
Atsakyti
O mano tik toks patarimas būtų, kad jeigu norite kad jus tuoktų konkretus kunigas, dėl užsitikrinimo reikėtų jo asmeniškai to paprašyti. Kad nebūtų kaip buvo mums sad.gif - visus dokumentus nešėme, mišias lankėme ir šiaip visą laiką bendravome su kunigu, kurį tikėjomės matyti ir per savo vestuves. Tačiau vestuvių dieną mūsų tuokti atlėkė visai kitas iš kitos šventovės kunigas, kurį matėme pirmą kartą, nors kunigas, kurio tikėjomės taip pat buvo bažnyčioje tik nevedė ceremonijos unsure.gif Labai man keista ir gaila kažkaip..
Atsakyti
Gal kas žinot ar tuokia Kačerginės šv. Onos koplyčioj? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inetulka @ 2011 09 20, 20:56)
Gal kas žinot ar tuokia Kačerginės šv. Onos koplyčioj?  blush2.gif


Tuokia. Tas pats kunigas ir Kačerginės, ir Zapyškio, ir Ežerėlio parapijose. Jį galite rasti po mišių visose trijose bažnyčiose. Kačerginėj mišios 9 val. Ežerėly 11 val. Zapyškyje 13 val. sekmadienį.
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 09 21, 09:53)
Tuokia. Tas pats kunigas ir Kačerginės, ir Zapyškio, ir Ežerėlio parapijose. Jį galite rasti po mišių visose trijose bažnyčiose. Kačerginėj mišios 9 val. Ežerėly 11 val. Zapyškyje 13 val. sekmadienį.


ačiū smile.gif galvojau gal koplyčiose netuokia...tik bažnyčiose
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inetulka: 21 rugsėjo 2011 - 16:19
QUOTE(inetulka @ 2011 09 21, 17:16)
ačiū  smile.gif galvojau gal koplyčiose netuokia...tik bažnyčiose


Jūs kalbate apie šią?
http://www.google.lt...i...WtDw&zoom=1

Mano draugė ten tuokėsi pernai vasarą rolleyes.gif
Atsakyti

Sveikos, merginos,

As ir prisijungiu prie Jusu.

Gal kam teko tuoktis ar girdeti apie Vilkijos baznycia? smile.gif neradau kolkas jokiu atsiliepimu.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 09 22, 09:17)
Jūs kalbate apie šią?
http://www.google.lt...i...WtDw&zoom=1

Mano draugė ten tuokėsi pernai vasarą rolleyes.gif


aga apie šitą smile.gif o tai ačiū smile.gif o gal žinot kokius dokumentus reikia ten pristatyti iš savo parapijos jiem, jei tuokiesi ne savo parapijoj? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(inetulka @ 2011 09 23, 12:32)
aga apie šitą smile.gif o tai ačiū smile.gif o gal žinot kokius dokumentus reikia ten pristatyti iš savo parapijos jiem, jei tuokiesi ne savo parapijoj?  blush2.gif


Kaip ir visur reikia leidimo tuoktis kitoj parapijoj, bei krikšto liudijimo. Bet tiksliai tikrai nežinau, geriausia pasikalbėti su kunigu - jis viską pasakys.
Parapijos klebonas: kunigas Antanas Mickevičius
Klebono telefonas: 8-686-75823
Klebono adresas: Vijoklių-9a, Kačerginė, Kauno r.
Atsakyti
QUOTE(Iceland @ 2011 09 23, 16:34)
Kaip ir visur reikia leidimo tuoktis kitoj parapijoj, bei krikšto liudijimo. Bet tiksliai tikrai nežinau, geriausia pasikalbėti su kunigu - jis viską pasakys.
Parapijos klebonas:  kunigas Antanas Mickevičius
Klebono telefonas:    8-686-75823
Klebono adresas:    Vijoklių-9a, Kačerginė, Kauno r.


labai ačiū už duomenis, šiandien buvom pakalbėt su tuo kunigu...tai pasirodo netuokia toj Kačerginės koplyčioj, tipo negavo leidimo nuo šių metų tuokt tenai, sakė gali tik Zapyškio arba Ežęrėlio bažnyčiose... tai dabar nežinom ką daryt... taip norėjom koplytėlėj... verysad.gif
Atsakyti