Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

sveikos, mes ir su MB planuojam vestuves smile.gif gal teko ka girdeti apie mazaja Kristaus prisikelimo baznycia (Kaune)? ar ten imanoma susituokti? is nuotrauku man ji tokia jauki pasirode smile.gif kazkaip internete apie ja atsiliepimu nelabai teko rasti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackdreamer: 04 liepos 2011 - 04:20
QUOTE(bitemaja1 @ 2011 06 27, 15:05)
Man pacios meliausios tai mazos baznyteles. Kazkaip labai suzavejo baznycia Panaroj, cia Varenos rajonas jau kogero butu...Bet ten tokia aplinka grazi, jauki ir kazkaip tie vienuoliai tokie grazus biggrin.gif Zodziu, baznytele patiko tuo, kad neperkrauta ir labai viskas jauku, tik kazi ar ten atvaziuoja kazkas tuoktis g.gif

kiek zinau ten netuokia, nes tas vienuolis neturi dar teises tam biggrin.gif jo ji labai wub.gif
Atsakyti
Sveikos,

gal turite kokių gražių atsiliepimų, kuriose Vilniaus bažnyčiose būtų koks choras, kuris sutiktų pagyvinti vestuvių ceremoniją? wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Rododendrynas @ 2011 07 08, 11:41)
Sveikos,

gal turite kokių gražių atsiliepimų, kuriose Vilniaus bažnyčiose būtų koks choras, kuris sutiktų pagyvinti vestuvių ceremoniją? wink.gif


Del choro nezinau, bet Onos baznycioje tikrai gieda per ceremonija. Tik dabar nepamenu ar viena, ar kelios merginos doh.gif Papildomai tuo net nesidomejo, bet jei gerai supratau, cia per kiekviena ceremonija taip buna.
Atsakyti
QUOTE(blackdreamer @ 2011 07 04, 06:20)
sveikos, mes ir su MB planuojam vestuves smile.gif gal teko ka girdeti apie mazaja Kristaus prisikelimo baznycia (Kaune)? ar ten imanoma susituokti? is nuotrauku man ji tokia jauki pasirode smile.gif kazkaip internete apie ja atsiliepimu nelabai teko rasti  ax.gif

man neteko girdėti, kad ten tuoktų, bet nuvažiuokit ir pasiklausinėkit mirksiukas.gif nes kalbos lieka kalbom, o jei esate suinteresuoti, tai nepatingėkit ir sužinosit tiksliai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosebud1: 10 liepos 2011 - 19:51
QUOTE(rosebud1 @ 2011 07 10, 20:50)
man neteko girdėti, kad ten tuoktų, bet nuvažiuokit ir pasiklausinėkit mirksiukas.gif  nes kalbos lieka kalbom, o jei esate suinteresuoti, tai nepatingėkit ir sužinosit tiksliai smile.gif

taip ir reikes padaryti, kai sugrisim i Lietuva smile.gif
Atsakyti
sveikos:)
QUOTE(rosebud1 @ 2011 05 01, 21:03)
pasakysiu, kad didžiausia nesąmonė smile.gif mes su vyru ten tuokėmės, tai irgi daug kalbų visokių girdėjo ir gąsdinimų iš draugų ir pažystamų (kas buvo prisiklausę kalbų) kad pagalvokit ką darot ir pan smile.gif be nei trupučio nesigailiu, nes viskas buvo pasakiška ten smile.gif ir bažnyčia ir klebonas superinis žmogus, taip, kad čia žinok tik gandai smile.gif

nepamirskit ,kad kunigai parapijose keiciasi ..pabuna kazkoki laika ,o poto gali buti perkelti i kita parapija po kazkiek metu smile.gif galbut cia ''politika'' pasikeite ,pasikeitus kunigui 4u.gif

QUOTE(Rododendrynas @ 2011 07 08, 11:41)
Sveikos,

gal turite kokių gražių atsiliepimų, kuriose Vilniaus bažnyčiose būtų koks choras, kuris sutiktų pagyvinti vestuvių ceremoniją? wink.gif

nezinau kainos ,bet internete aptikau jaunimo slovinimo grupe ,kuri groja jaunimo giesmes per vestuves ar kitas sventes baznycioje slovinimo grupe

mes planuojam tuoktis Bernardinuose,sausio menesi,susirasiau su kunigeliu ir jis man sake ateiti lapkriti ,kai grisim i Lietuva ,tada viska ir aptarsim ,parase ,kokiu dokumentu reiks ... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dr.: 11 liepos 2011 - 08:29
QUOTE(dr. @ 2011 07 11, 09:29)

nezinau kainos ,bet internete aptikau jaunimo slovinimo grupe ,kuri groja jaunimo giesmes per vestuves ar kitas sventes baznycioje slovinimo grupe

mes planuojam tuoktis Bernardinuose,sausio menesi,susirasiau su kunigeliu ir jis man sake ateiti lapkriti ,kai grisim i Lietuva ,tada viska ir aptarsim ,parase ,kokiu dokumentu reiks ... smile.gif


Ačiū, gal ir nieko variantas! Reikia gyvai nueiti paklausyti. smile.gif
Atsakyti
Gal kas tuokėtės Nidos bažnyčioje ir turite atsiliepimų apie bažnyčią, kunigą? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rododendrynas @ 2011 09 13, 08:10)
Gal kas tuokėtės Nidos bažnyčioje ir turite atsiliepimų apie bažnyčią, kunigą?  4u.gif

Nuostabus kunigas, jauki medinė bažnytėlė, jei aktualu, ceremonijos metu gai pasirinkti smuikus, saxa. Tik vien auka ar 500- 700lt g.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal kas nors tuoketes Anyksciu baznycioje?
Atsakyti
QUOTE(bitemaja1 @ 2011 06 27, 16:05)
Man pacios meliausios tai mazos baznyteles. Kazkaip labai suzavejo baznycia Panaroj, cia Varenos rajonas jau kogero butu...Bet ten tokia aplinka grazi, jauki ir kazkaip tie vienuoliai tokie grazus biggrin.gif Zodziu, baznytele patiko tuo, kad neperkrauta ir labai viskas jauku, tik kazi ar ten atvaziuoja kazkas tuoktis g.gif


Šioje bažnyčioje santuokos sakramentas neteikiamas, nes ten yra vienuolynas, o ne parapijinė bažnyčia smile.gif Manau jeigu būtų galima, eilės būtų ten tongue.gif
Atsakyti