Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(Darlinyte @ 2010 06 03, 13:05)
Mes nieko kazko tokio neplanuojam. Ieisim kartu ir tiek. Ziedus turesim patys arba duosim liudininkams. Mums is viso kunigas apie tai nieko nesake. Tik tiek, kad pries ceremonija mus tuokiantis kunigas viska papasakos, ka ir kaip daryti, kur stoveti, kada ieiti.


aiskutis...
na, pas mane norai truputi kitokie - sentimentali esu.... tad kazkaip norisi man tokiu smulkmeneliu.... smile.gif kazkur ir nuotraukas maciau, kaip sitoj pacioj baznytelej ziedelius ant pagalveles laiko liudininkai - grazu buvo smile.gif ir as taip noriu smile.gif o kad tevelis palydetu... kazkaip nzn, esu tecio dukryte - tad butu smagu jei jis mane ir palydetu iki altoriaus.... o po to nuo ten, kur suolai baigias, MB mane pasitiktu ir jau kartu likusius keleta zingsiu zengtumem link altoriaus.... na ir isisvajojau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2010 06 03, 13:11)
aiskutis...
na, pas mane norai truputi kitokie - sentimentali esu.... tad kazkaip norisi man tokiu smulkmeneliu.... smile.gif kazkur ir nuotraukas maciau, kaip sitoj pacioj baznytelej ziedelius ant pagalveles laiko liudininkai - grazu buvo smile.gif ir as taip noriu smile.gif o kad tevelis palydetu... kazkaip nzn, esu tecio dukryte - tad butu smagu jei jis mane ir palydetu iki altoriaus.... o po to nuo ten, kur suolai baigias, MB mane pasitiktu ir jau kartu likusius keleta zingsiu zengtumem link altoriaus.... na ir isisvajojau  ax.gif


Na ir gerai thumbup.gif Jei taip nori, tai taip ir planuokites. Mes i viska kazkaip paprasciau ziurim blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ask4aretux @ 2010 05 31, 15:55)
Gal easte girdeje, ar zinote tiksliai, kokios kainos Vilniaus katedroje  ax.gif  kazkaip mums tiksliai kunigas neatsake, suko suko ratu  lotuliukas.gif
Kazkaip nezinome kiek duoti....kad nebutu nei permazai, nei perdaug  ax.gif


ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ask4aretux @ 2010 06 06, 21:15)



Nejau Katedroje niekas nesituoke ax.gif
Atsakyti
Nidos bažnyčioje paminėjome 10-asias santuokos metines. Užpernai vasarą. Man tai buvo nuostabiai jaukus, šiltas, nepakartojamas vakaras - vakarinių mišių metas smile.gif
Juodkrantės bažnyčioje taip pat galima tuoktis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo megana: 22 birželio 2010 - 23:23
o juodkranteje normali kataliku baznycia? ar evangeliku liuteronu?
Atsakyti
QUOTE(Uogiene @ 2010 06 23, 11:02)
o juodkranteje normali kataliku baznycia? ar evangeliku liuteronu?


Juodkranteje evangeliku liuteronu baznycia, bet vyksta ir kataliku pamaldos.
Atsakyti
Neseniai buvau draugo vestuvėse, jis tuokėsi Visų šventųjų bažnyčioje (Rūdininkų g.). Buvo tik savi, nė vieno svetimo. Bažnyčia nedidelė, kunigas šnekus, gal kiek ironiškas, šiek tiek "pagasdina" vedybiniu gyvenimu, bet šiaip jau smagus buvo jo pamokslėlis. Įtampos nedaug, viskas puiku.
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri zinote, R. Doveika dar vis tuokia, ar jau nebe? g.gif
Atsakyti
Klausimelis siek tiek off topic gal zinote, ar radote kokiu straipsniu, patarimu sedejimo/stovejimo plano baznycioje?
Atsakyti
Na pati jau radau, jeigu kada nors kam nors reikes 4u.gif
user posted image
Atsakyti
ax.gif auuu, niugi atsiliepkit kas turejot jungtuves Bernardinuose smile.gif blush2.gif
Atsakyti