Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(Jolancik @ 2010 05 06, 11:24)
Man kai kunigas is mano parapijos dave leidima, net neklause kokioje baznycioje tuoksimes ir pazymoje nieko nera irasyta, tik parasyta, kad kunigas leidzia tuoktis kitoje baznycioje  blush2.gif


O musu visose pazymose nurodyta kur tuoksimes. Emiau pazyma is savo parapijos, emem MB pazyma, tai visur klause ir nurode konkreciai kur vyks ceremonija. Cia dar ir nuo kunigelio manau priklausytu: vienas ziuri pro pirstus, o kitas jau ir susiraukt gali biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mismimi @ 2010 04 26, 15:15)
Sakykit mergaitės, gal kuri tiksliai žino, ar galima eiti prašyti leidimo tuoktis kitoje bažnyčioje iš savo parapijos, jei tiksliai nežinom, kurioje tuoksimės? Žinom tik faktą, kad TIKRAI ne savo parapijose tuoksimės.


O mes pasakem, kad dar nesam apsisprende del baznycios, tai mums kunigas israse neutralia pazyma smile.gif Pasikalbek su kunigu, ir pasakyk kad svarstot apie kelias baznycias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaJuliana @ 2010 05 06, 12:01)
O musu visose pazymose nurodyta kur tuoksimes. Emiau pazyma is savo parapijos, emem MB pazyma, tai visur klause ir nurode konkreciai kur vyks ceremonija. Cia dar ir nuo kunigelio manau priklausytu: vienas ziuri pro pirstus, o kitas jau ir susiraukt gali biggrin.gif

Pritariu thumbup.gif
Va MB negali kriksto liudijimo pajamt, nes kunigas neduoda, arba pinigeliu duodi arba egzamina laikai doh.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 04 19, 18:09)
ot grazu!  ne cia pamokslams vieta  blush2.gif 
santuokai komunija nera privaloma, svarbiausia yra krikstas.

Bembi, rekomendacijos del baznycios, Bernardinai nepatinka? vienuoliai labai sukalbami, pabandykit nueit kada i misias, pasiklausysit kas ir kaip ir ar jums tinka. Del konkreciu kunigu vardu gali rasyti man i AZ.  Jei Jonu (univertiteto kienas) baznycioje tebedirba Saulaitis , pabandyciau ir ten.. irgi labai fainas kunigas.


o bernardinuose pazystami buvo vestuvese - tai ten kur sone yra koplytele, tuoke ten. tai be pasaliniu akiu - tik savo buvo. nu sake nerealiai!

Nors man asmeniskai dabar sv. jonu ir sv. mikalojaus liko svarstymuose... nors labai linkstu ties Jonu.

Aj, pusiau juokas, pusiau asaros - bet pvz. Petro Povilo baznycioj jei tuoksites, tai ten uzeina lenku turistai be kompleksu jusu ceremonijos metu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2010 05 09, 22:29)
o bernardinuose pazystami buvo vestuvese - tai ten kur sone yra koplytele, tuoke ten. tai be pasaliniu akiu - tik savo buvo. nu sake nerealiai!

Nors man asmeniskai dabar sv. jonu ir sv. mikalojaus liko svarstymuose... nors labai linkstu ties Jonu.

Aj, pusiau juokas, pusiau asaros - bet pvz. Petro Povilo baznycioj jei tuoksites, tai ten uzeina lenku turistai be kompleksu jusu ceremonijos metu  blink.gif


cia jau visai nebejuokinga.... visai nenoriu kad per ceremonija trukdytu turista... tikiuos man taip nebus....
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2010 05 17, 19:57)
cia jau visai nebejuokinga.... visai nenoriu kad per ceremonija trukdytu turista... tikiuos man taip nebus....


siaip petro povilo baznycioj buna tokiu atveju... bet pasikalbekit su kunigu, gal galima isvengti tokiu bajeriu.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2010 05 17, 21:21)
siaip petro povilo baznycioj buna tokiu atveju... bet pasikalbekit su kunigu, gal galima isvengti tokiu bajeriu..  g.gif

reikes pabandyti uzklausti - kaip tik MB pazymas turetu pagaliau parsivezti, tad keliausim vel i baznytele...

Mergaites, gal nesupyksit, jei ir cia paklausiu, kurios tuoksis ar tuokesi sv. Petro ir Povilo baznycioj Vilniuje, kur kursus lankete?
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2010 05 17, 21:53)
reikes pabandyti uzklausti - kaip tik MB pazymas turetu pagaliau parsivezti, tad keliausim vel i baznytele...

Mergaites, gal nesupyksit, jei ir cia paklausiu, kurios tuoksis ar tuokesi sv. Petro ir Povilo baznycioj Vilniuje, kur kursus lankete?


Sveika,
Mes irgi tuoksimes sioje baznycioje 4u.gif Jau sia savaite nesim visus popieriukus. O kursus lankeme Matulaicio baznycioje. Kai pirma karta buvom pas kuniga, tai jis nesake kur lankyti. Turejom laisve, tai ir rinkomes trumpesnius tuos kursus, nes su darbais kitaip neiseitu.

O del tu turistu, tai ir man nesmagu... Bus paskui pilna baznycia ziopliu... blink.gif

Mergaites, gal kuri jau tuokesi, ar kalbejo su Sv. Petro ir Povilo baznycios kunigu del puosimo ir del muzikinio fono per cereminija? Ar mums patiems ten reikia viska organizuotis, ar jie is savo puses papuosia, muzika irgi buna? Gal kuri zinot?
Atsakyti
QUOTE(Darlinyte @ 2010 05 18, 09:16)
Sveika,
Mes irgi tuoksimes sioje baznycioje  4u.gif Jau sia savaite nesim visus popieriukus. O kursus lankeme Matulaicio baznycioje. Kai pirma karta buvom pas kuniga, tai jis nesake kur lankyti. Turejom laisve, tai ir rinkomes trumpesnius tuos kursus, nes su darbais kitaip neiseitu.

O del tu turistu, tai ir man nesmagu... Bus paskui pilna baznycia ziopliu... blink.gif

Mergaites, gal kuri jau tuokesi, ar kalbejo su Sv. Petro ir Povilo baznycios kunigu del puosimo ir del muzikinio fono per cereminija? Ar mums patiems ten reikia viska organizuotis, ar jie is savo puses papuosia, muzika irgi buna? Gal kuri zinot?


gal nebusiu labai ikyri jei paprasysiu papasakoti kaip sekes susitarti su kunigeliu del puosimo, muzikos ir ka sake (jei sake) kad kursus lanket Matulaicio? Nes as ir siandien uzregistravau save ir MB i kursus Matulaicio parapijoje smile.gif Is anksto didelis aciu
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2010 05 18, 10:19)
gal nebusiu labai ikyri jei paprasysiu papasakoti kaip sekes susitarti su kunigeliu del puosimo, muzikos ir ka sake (jei sake) kad kursus lanket Matulaicio? Nes as ir siandien uzregistravau save ir MB i kursus Matulaicio parapijoje smile.gif Is anksto didelis aciu


Nemanau, kad kazka sakys del tu kursu. Mums pradzioj sake, kur norit, ten eikit. Tai taip ir padarem.
Del visu puosimu, tai uzklausiu, jei nepamirsiu nuejus blush2.gif ax.gif

O kada jusu vestuves? As sakau, gal kada nueit ir paziuret patyliukais, kaip toj baznycioj ceremonija vyksta? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darlinyte @ 2010 05 18, 12:39)
Nemanau, kad kazka sakys del tu kursu. Mums pradzioj sake, kur norit, ten eikit. Tai taip ir padarem.
Del visu puosimu, tai uzklausiu, jei nepamirsiu nuejus  blush2.gif  ax.gif

O kada jusu vestuves? As sakau, gal kada nueit ir paziuret patyliukais, kaip toj baznycioj ceremonija vyksta?  g.gif

musu rugpjucio 21 d. ....
jei ka suzinosi - buciau dekinga jei pasidalintum smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2010 05 18, 14:11)
musu rugpjucio 21 d. ....
jei ka suzinosi - buciau dekinga jei pasidalintum smile.gif


Butinai pasidalinsiu 4u.gif
Atsakyti