Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(Bembis1 @ 2010 04 19, 13:41)
o kuriu galu Jus mane uzsipuolet? as pagalbos cia paparsaiu, o ne is karto "kuriu galu jums tuoktis"........................ Del komunijos kita istorija, vaikysteje buvau jau tam pasiruosus ir visi potereliai buvo ismokti, bet del tam tikru priezasciu jos nepriejau, na bet smulkmenu tikrai nesiruosiu viesinti.

manau retas kunigas kuris nekreiptu demesio, jog nera komunijos 4u.gif as kiek domejaus... nes is pradziu MB maniau, kad irgi tik krikstytas doh.gif bet paaiskejo, kas su krikstu priejo ir pirmaja komunija..........

jei jau viska moki, tai gal eitu su kunigu pakalbet ir komunija priimt per vestuves, nes man taip merginos buvo patariusios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2010 04 19, 15:21)
O kurių galų Jums tuoktis bažnyčioje, jei net nesiteikiate komunijos prieiti?


ot grazu! ne cia pamokslams vieta blush2.gif

QUOTE(Mimuke @ 2010 04 19, 15:48)
manau retas kunigas kuris nekreiptu demesio, jog nera komunijos  4u.gif as kiek domejaus... nes is pradziu MB maniau, kad irgi tik krikstytas  doh.gif bet paaiskejo, kas su krikstu priejo ir pirmaja komunija........
jei jau viska moki, tai gal eitu su kunigu pakalbet ir komunija priimt per vestuves, nes man taip merginos buvo patariusios  4u.gif


santuokai komunija nera privaloma, svarbiausia yra krikstas.

Bembi, rekomendacijos del baznycios, Bernardinai nepatinka? vienuoliai labai sukalbami, pabandykit nueit kada i misias, pasiklausysit kas ir kaip ir ar jums tinka. Del konkreciu kunigu vardu gali rasyti man i AZ. Jei Jonu (univertiteto kienas) baznycioje tebedirba Saulaitis , pabandyciau ir ten.. irgi labai fainas kunigas.

Atsakyti
QUOTE(Bembis1 @ 2010 04 19, 15:41)
o kuriu galu Jus mane uzsipuolet? as pagalbos cia paparsaiu, o ne is karto "kuriu galu jums tuoktis"........................ Del komunijos kita istorija, vaikysteje buvau jau tam pasiruosus ir visi potereliai buvo ismokti, bet del tam tikru priezasciu jos nepriejau, na bet smulkmenu tikrai nesiruosiu viesinti.


Nei aš Jus puoliau, nei ką, paklausiau, nes klausimas keistai nuskambėjo, juolab jei kaip pati sakote viską buvote išmokusi ir pan., tai kodėl turėtumėt "užkliūti" kunigui ir kodėl tada riekia kažkokio, kuris "pro pirštus" žiūrėtų g.gif Suprantu, kad yra kunigų bambeklių, yra ir verslininkų... Tiesiog taip suformulavote klausimą, kad susidarė įspūdis, kad tarsi "praslyst" lengviau norite... O taip tai su kunigu kalbėtis nereik bijoti apie savo situaciją, ir pamatysit, ar supratingas ar ne ax.gif Tiek...
Bet ir iš kitos pusės neatsakingai pas mus žmonės bažnyčioje tuokiasi, jei nuo vaikystės iki pat dabar komunijos nepriėjot, kunigų nepažįstat, tai Jums ta bažnyčia kaip ir nerūpėjo, prieš vestuves staiga parūpo... na, bet čia jau gal kalbu kaip kunigas bambeklis smile.gif bet aš už sąmoningumą, atsakingumą ir nuoseklumą šiuose reikaluose...
Šiaip sutinku su pastebėjimu, kad ne vieta čia pamokslams, bet kartais taip sunku patylėti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Olita: 21 balandžio 2010 - 17:54
QUOTE(NIDA* @ 2010 04 19, 18:09)
ot grazu!  ne cia pamokslams vieta  blush2.gif 
santuokai komunija nera privaloma, svarbiausia yra krikstas.

Bembi, rekomendacijos del baznycios, Bernardinai nepatinka? vienuoliai labai sukalbami, pabandykit nueit kada i misias, pasiklausysit kas ir kaip ir ar jums tinka. Del konkreciu kunigu vardu gali rasyti man i AZ.  Jei Jonu (univertiteto kienas) baznycioje tebedirba Saulaitis , pabandyciau ir ten.. irgi labai fainas kunigas.


O Saulaitis yra grįžęs???tada gaila, kad anksčiau nežinojau...nerealaus šiltumo ir jaukumo žmogus...lankiau porą semestrų paskaitas pas jį - tikras šviesulys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yzzy @ 2010 04 21, 20:59)
O Saulaitis yra grįžęs???tada gaila, kad anksčiau nežinojau...nerealaus šiltumo ir jaukumo žmogus...lankiau porą semestrų paskaitas pas jį - tikras šviesulys smile.gif


lyg ir grizes rolleyes.gif reiketu gal konkreciau pasidometi. As irgi turejau paskaitas pas ji.
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 04 12, 10:00)
kokioje cia baznycioje buvot?

mes buvom Šv.Teresės bažnyčioje čia prie Aušros vartų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ARTOS @ 2010 04 19, 05:14)
Tai kad Onos irgi nedidele jauki baznytele  smile.gif  Mes taip pat norim jaukios baznyteles, bet kadangi tokios nezinome, tai greiciausiai eisim i Zveryno  g.gif


Mes irgi galvojam ar i Zveryno eit ar i Ausros vartu baznycia g.gif
O Jus ka nors zinote apie Zveryno baznycia? ax.gif
Atsakyti
Sakykit mergaitės, gal kuri tiksliai žino, ar galima eiti prašyti leidimo tuoktis kitoje bažnyčioje iš savo parapijos, jei tiksliai nežinom, kurioje tuoksimės? Žinom tik faktą, kad TIKRAI ne savo parapijose tuoksimės.
Atsakyti
QUOTE(mismimi @ 2010 04 26, 13:15)
Sakykit mergaitės, gal kuri tiksliai žino, ar galima eiti prašyti leidimo tuoktis kitoje bažnyčioje iš savo parapijos, jei tiksliai nežinom, kurioje tuoksimės? Žinom tik faktą, kad TIKRAI ne savo parapijose tuoksimės.

na mūsų tai klausė kurioje bažnyčioje tuoksimės ir toje pažymoje parašyta kad skirta tos parapijos bažnyčios klebonui smile.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymą. Tai vadinasi reikės papildomų važinėjimų, nes dar net nesutarę su kunigų ar tuoktų, nes esam visiškai nesusiję su jokia kita bažnyčia. Ir net ne iš to miesto. Tai pirma reiks žinot vadinasi ar tikrai tuoks ir tik tada prašyti leidimo iš savo parapijos.
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif

Taip is nieko ir nesulaukiau jokiu ziniu apie Zveryno baznycia, nejaugi nieks nenori ten tuoktis? sad.gif
Tai va papasakosiu tada as, gal kam nors pravers. Vakar mes su MB nulekem pasisneket su kinigu pagaliau. Labai jaudinaus, bet bereikalo. Klebonas kuris budejo zakristijoje visai paprastas, daug is musu nereikalavo. Visai nieko neklausinejo, iskarto uzpilde anketas, liepe atsinesti kriksto liudijima, laisvo stovio popieriuka ir leidima is savo parapijos. Manes net nepaklause apie pirma komunija ax.gif Dar norejo uzrasyt mus i kursus, bet mes pasakem , kad esame jau kitur uzsirase. Bijojau , kad prades bambet kaip cia taip, kad ne toj pacioj baznycioj einat kursus, bet jis net nesureagavo, sako ai tai gerai, kai praeisit kursus ateikit vel biggrin.gif
Vat taip greitai pas mus praejo susitikimas su kunigu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mismimi @ 2010 04 26, 16:04)
Ačiū už atsakymą. Tai vadinasi reikės papildomų važinėjimų, nes dar net nesutarę su kunigų ar tuoktų, nes esam visiškai nesusiję su jokia kita bažnyčia. Ir net ne iš to miesto. Tai pirma reiks žinot vadinasi ar tikrai tuoks ir tik tada prašyti leidimo iš savo parapijos.

Man kai kunigas is mano parapijos dave leidima, net neklause kokioje baznycioje tuoksimes ir pazymoje nieko nera irasyta, tik parasyta, kad kunigas leidzia tuoktis kitoje baznycioje blush2.gif
Atsakyti