Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

O ar niekam neteko tuoktis Birstono baznycioj? ax.gif
Atsakyti
aha
o gal kas Kaune Karmelitu tuokes? ax.gif
nes is nieko negirdejau jokiu atislipeimu, nes siaip kaune baznycios puosiamos minimaliai
bet Karmelitu nepopuliari, tai idomu ar papuos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 09 20, 14:26)
<...>
Na, bet svarbiausia, kad turiu jau viską, ko reikia thumbup.gif

Pasirodo, ne viską verysad.gif Jokios laisvo stovio pažymos negavau doh.gif blyn, nejaugi vėl reiks ten važiuoti g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 09 21, 20:56)
Pasirodo, ne viską verysad.gif  Jokios laisvo stovio pažymos negavau doh.gif  blyn, nejaugi vėl reiks ten važiuoti g.gif  blink.gif


doh.gif doh.gif mums panasiai buvo - ir teko vel vaziuoti doh.gif Bet baznycioj sake, kad, blogiausiu atveju, vietoj tos laisvo stovio pazymos reiktu atnesti dvieju artimuju rastiskus paliudijimus, kad nebuvai istekejusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Leilita @ 2008 09 18, 04:37)
Man cia tokia mintis kilo. o negali vaziuodama i ta baznycia nusivezti kriksto nuotrauku, tai bus kaip irodymas, kad buvai pakrikstyta. paaiskink, kad gyvenimas taip susikloste, kad nebendrauji su krikstateviais. na bet cia tik mintis, nezinau ar galima taip praeiti, bet man atrodo nebloga iseitis...


O kaip tu irodysi ar tose nuotraukose tikrai tu? g.gif biggrin.gif Jei paklaus ar ta maza mergyte tikrai tu? ax.gif Nes as asmeniskai pazejusi i savo kriksto nuotraukas ir dabar i save - nei trupucio nera panasumo.. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2008 09 22, 08:20)
doh.gif  doh.gif  mums panasiai buvo - ir teko vel vaziuoti  doh.gif  Bet baznycioj sake, kad, blogiausiu atveju, vietoj tos laisvo stovio pazymos reiktu atnesti dvieju artimuju rastiskus paliudijimus, kad nebuvai istekejusi  smile.gif

Bet negi pats kunigas, kai išdavinėjo man tą krikšto pažymą, negalėjo pasakyt, kad reiks ir to laisvo stovio pažymos? doh.gif Ale ot žioplys, atsiprašant g.gif
Jau visai baigiu susipainioti tarp tų visų bažnyčių - vienoj krikštyta, kitai priklausau... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(magnifica @ 2008 09 22, 14:58)
Bet negi pats kunigas, kai išdavinėjo man tą krikšto pažymą, negalėjo pasakyt, kad reiks ir to laisvo stovio pažymos? doh.gif Ale ot žioplys, atsiprašant g.gif
Jau visai baigiu susipainioti tarp tų visų bažnyčių - vienoj krikštyta, kitai priklausau... doh.gif


Taigi va, mums tas pats buvo doh.gif Veliau, po tokiu maratonu pirmyn - atgal, mano tetis net "isrado" posaki "Kalbetis su klebonu tas pats, kas su televizorium" biggrin.gif
Atsakyti
Kazkoks bardakas,nesenei paiskejo,kad ir mano krikstas neuzfiksuotas jokiuose metrikuose,o parapija kurioi buvau krykstyta uz200 km.tai dar nieko,liudininkais reikalingi kriksto tevai,kuria gyvenaJAV... doh.gif Taciau suzinojau,kad vazineti nebutina,tereikia nueiti i artimiausia baznycia ir paaiskinti situacija,ten turetu duoti spec.forma pareiskimui,kuri turetu pasirasyti ir liudininkai,tik nzn keli,nesu tikta,bet forma turbut galima issiusti ir faksu ir pastu.
Atsakyti
Noriu paklausti, ar kuri nors ketinate imti ar ėmėte ilgąją vestuvių ceremoniją bažnyčioje, t.y. su mišiomis, o ne tą 25min? Ar gal kam teko dalyvauti?

Neseniai teko dalyvauti vestuvėse, tai man 20-25 min. ceremonija pasirodė per trumpa ... schmoll.gif Kažkaip pagalvojau, kad aš taip nenorėčiau.

Kaip jūs manote? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Fluffy @ 2008 09 29, 16:31)
Noriu paklausti, ar kuri nors ketinate imti ar ėmėte ilgąją vestuvių ceremoniją bažnyčioje, t.y. su mišiomis, o ne tą 25min? Ar gal kam teko dalyvauti?

Neseniai teko dalyvauti vestuvėse, tai man  20-25 min. ceremonija pasirodė per trumpa ... schmoll.gif Kažkaip pagalvojau, kad aš taip nenorėčiau.

Kaip jūs manote? g.gif

Neseniai teko dalyvauti draugės vestuvių ceremonijoje su mišiomis, tai pradžioj buvo labai gražu, bet po to matėsi, kad daugumai svečių prailgo ta valanda. Aš, pavyzdžiui, nenorėčiau tokių ilgų apeigų, nors iki šiol norėjau...
Atsakyti
QUOTE(Tejyte @ 2008 09 29, 15:37)
Neseniai teko dalyvauti draugės vestuvių ceremonijoje su mišiomis, tai pradžioj buvo labai gražu, bet po to matėsi, kad daugumai svečių prailgo ta valanda. Aš, pavyzdžiui, nenorėčiau tokių ilgų apeigų, nors iki šiol norėjau...


Ačiū už nuomonę smile.gif Aš pati nesu buvusi tose ilgosiose apeigose.
O kiek laiko truko? Ir kokioje bažnyčioje buvo?
Atsakyti
QUOTE(Fluffy @ 2008 09 29, 18:09)
Ačiū už nuomonę smile.gif Aš pati nesu buvusi tose ilgosiose apeigose.
O kiek laiko truko? Ir kokioje bažnyčioje buvo?

Truko valandą. Šv. Kazimiero bažnyčioje 4u.gif
Atsakyti