Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(jufka @ 2010 04 09, 10:02)
Sveikos, aš norėjau paklausti gal kas tuokėsi ar ruošiasi tuoktis Šv. Teresės bažnyčioje. Nežinau į kurį kunigą kreiptis, kada geriausiai nueiti susitarti gal po mišių  blush2.gif


mes lygiai tokie patys, neiko nezinantys. Manau, darysim taip, nueisim i misias, isklausysim, tuo paciu pamatysim, kaip kunikas, kaip jis kalba, kaip pamokslas ar mums tinka,patinka visa atmosfera, o tada po misiu prieisim prie jo ir kalbesimes , tarsimes.
Atsakyti
Sveikos merginos! 4u.gif

Jau kazkada klausiau, bet taip niekas nieko ir neatsake. blush2.gif Ar kas nors zino ka nors apie Vilniaus Zveryno baznycia? 4u.gif Mes zadam ten tuoktis, bet dar nebuvome pas kunigeli ax.gif
Atsakyti
Mes tuoksimes Kernaves baznycioje smile.gif bet nieko nesu girdejusi kaip ten? g.gif Gal kas tuoketes ten? kaip viskas praejo? kaip kunigas? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ARTOS @ 2010 04 11, 21:26)
Sveikos merginos!  4u.gif

Jau kazkada klausiau, bet taip niekas nieko ir neatsake. blush2.gif  Ar kas nors zino ka nors apie Vilniaus Zveryno baznycia?  4u.gif  Mes zadam ten tuoktis, bet dar nebuvome pas kunigeli  ax.gif


sita baznycia turime kaip antraji varianta, jeigu kas.. apie kuniga taip pat nieko nezinau..
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 04 10, 22:11)
mes lygiai tokie patys, neiko nezinantys. Manau, darysim taip, nueisim i misias, isklausysim, tuo paciu pamatysim, kaip kunikas, kaip jis kalba, kaip pamokslas ar mums tinka,patinka visa atmosfera,  o tada po misiu prieisim prie jo ir kalbesimes , tarsimes.

Penkadienį buvom šioje bažnyčioje tartis tai kunigas nepatiko, labai jau nemalonus susidarė toks įspūdis, kad ko mes ten išviso ėjom. Kadangi šią parapiją aptarnauja 6 kunigai tai tikiuosi papulti pas malonesnį. Galutinai susitarsim kai nunešim visus reikalingus popierius smile.gif t.y. leidimus tuoktis už parapijos ribų
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2010 04 12, 09:09)
Penkadienį buvom šioje bažnyčioje tartis tai kunigas nepatiko, labai jau nemalonus susidarė toks įspūdis, kad ko mes ten išviso ėjom. Kadangi šią parapiją aptarnauja 6 kunigai tai tikiuosi papulti pas malonesnį. Galutinai susitarsim kai nunešim visus reikalingus popierius smile.gif t.y. leidimus tuoktis už parapijos ribų


kokioje cia baznycioje buvot?
Atsakyti
sveikos mergaites, noriu jusu pagalbos, ax.gif

gal patarsite kokia baznytele issirinkti....? esame vilnieciai, registruoti visai kituose miestuose, planuojame susituokti po 3,5 menesiuko. Noretusi jaukios, mazos baznyteles, gali buti uz Vilniaus ribu (iki 30 -40 km). Norisai supratingo kunigelio, kuris nedraskytu baisiai su tais popieriukais, nes zinau kad as uzkliusiu....mat nesu priejusi komunijos, taciau esu krikstyta.... labai labai prasau jusu ka nors parekomenduoti............... mirksiukas.gif
Atsakyti
noreciau paklausti ar yra tokiu, kur tuoksis Vilniaus Šv. apašt. Pilypo ir Jokūbo bažnyčioje? kaip ten situacija? Ar sunku prisikalbinti brolius Dominikonus? pvz Broli Piju?
Atsakyti
ale rimtai.... parekomenduokit kokia jaukia baznytele vilniuj ar prie vilniaus... norisi mazos ir jaukios, nes visokios onos baznycios man jau nusibode smile.gif
Atsakyti
QUOTE(agnera_jewellery @ 2010 04 18, 21:42)
ale rimtai.... parekomenduokit kokia jaukia baznytele vilniuj ar prie vilniaus... norisi mazos ir jaukios, nes visokios onos baznycios man jau nusibode smile.gif


Tai kad Onos irgi nedidele jauki baznytele smile.gif Mes taip pat norim jaukios baznyteles, bet kadangi tokios nezinome, tai greiciausiai eisim i Zveryno g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bembis1 @ 2010 04 12, 14:58)
sveikos mergaites, noriu jusu pagalbos,  ax.gif

gal patarsite kokia baznytele issirinkti....? esame vilnieciai, registruoti visai kituose miestuose, planuojame susituokti po 3,5 menesiuko. Noretusi jaukios, mazos baznyteles, gali buti uz Vilniaus ribu (iki 30 -40 km). Norisai supratingo kunigelio, kuris nedraskytu baisiai su tais popieriukais, nes zinau kad as uzkliusiu....mat nesu priejusi komunijos, taciau esu krikstyta.... labai labai prasau jusu ka nors parekomenduoti............... mirksiukas.gif

O kurių galų Jums tuoktis bažnyčioje, jei net nesiteikiate komunijos prieiti?
Atsakyti
QUOTE(Olita @ 2010 04 19, 15:21)
O kurių galų Jums tuoktis bažnyčioje, jei net nesiteikiate komunijos prieiti?



o kuriu galu Jus mane uzsipuolet? as pagalbos cia paparsaiu, o ne is karto "kuriu galu jums tuoktis"........................ Del komunijos kita istorija, vaikysteje buvau jau tam pasiruosus ir visi potereliai buvo ismokti, bet del tam tikru priezasciu jos nepriejau, na bet smulkmenu tikrai nesiruosiu viesinti.

o toms kurios kazka patare is tiesu esu labai labai dekinga, aciu mergytes! drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bembis1: 19 balandžio 2010 - 15:44