Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

apsvieskit jus mane, ka reikia konkreciai kalbeti, prasyti nuejus i savo parapijos baznycia ( del laisvo stovio pazymos ir leidimo tuoktis kitoje parapijoje) , kaip kalbeti, kaip sveikintis ar butina su kunigu sneketis, ar ten gali visus tuos dalykus sutvarkyti kokie kiti baznycios darbuotojai?
Gal ir pasirodys kad kvailus klausimus uzdavineju, bet tebunie..tiesiog nesu dazna baznycios lankytoja (esu tik krikstyta, ir pirma komunija vaikysteje priejus, po to karto baznycia kazkaip aplenkiu) ir tikrai nezinau jokiu ritualu, kaip sveikintis ( laba diena ar kaip), atsisveikinti ( viso gero? ), prasyti kunigo ir pan. Kaip su juo kalbetis nuejus tartis del vestuviu datos, laiko? padekit, nes visai zalia esu..
Atsakyti
QUOTE(NIDA* @ 2010 03 30, 21:22)
apsvieskit jus mane, ka reikia konkreciai kalbeti, prasyti nuejus i savo parapijos baznycia ( del laisvo stovio pazymos ir leidimo tuoktis kitoje parapijoje) , kaip kalbeti, kaip sveikintis ar butina su kunigu sneketis, ar ten gali visus tuos dalykus sutvarkyti kokie kiti baznycios darbuotojai?
Gal ir pasirodys kad kvailus klausimus uzdavineju, bet tebunie..tiesiog nesu dazna baznycios lankytoja (esu tik krikstyta, ir pirma komunija vaikysteje priejus, po to karto baznycia kazkaip aplenkiu)  ir tikrai nezinau jokiu ritualu, kaip sveikintis ( laba diena ar kaip), atsisveikinti ( viso gero? ), prasyti kunigo ir pan. Kaip su juo kalbetis nuejus tartis del vestuviu datos, laiko? padekit, nes visai zalia esu..

ko tu panikuoji? smile.gif kunigai - tokie patys zmones kaip ir mes... kai nueisi ir sakyk, norim (-iu) tuoktis. Norims susitarti del laiko. O jei pazymu, tai ir sakyk, norim tuokits kitoj baznytelej, ir reiktu pazymu: kriksto, laisvo stovio ir leidimo tuokti skitoj aprapijoj. Paprastai tai israso budintis kunigelis pasikeles archyvu knygas. BUtu gerai kad zinotum, kada mazdaug krikstyta buvai - bus paprasciau rasti kunigeliui irasus. Ir viskas. Pasisveikint, atsisveikint kaip ri su visais zmonemis. Nebet ten koks labai jau senamadiskas kunigas butu, tai gal ka lepteltu del to, bet tikrai nemanau wink.gif Taip kad eik drasiai ir kalbek kaip ir su visais kalbi. O visa kita paaiskes eigoje.
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2010 03 31, 08:42)
ko tu panikuoji? smile.gif kunigai - tokie patys zmones kaip ir mes... kai nueisi ir sakyk, norim (-iu) tuoktis. Norims susitarti del laiko. O jei pazymu, tai ir sakyk, norim tuokits kitoj baznytelej, ir reiktu pazymu: kriksto, laisvo stovio ir leidimo tuokti skitoj aprapijoj. Paprastai tai israso budintis kunigelis pasikeles archyvu knygas. BUtu gerai kad zinotum, kada mazdaug krikstyta buvai - bus paprasciau rasti kunigeliui irasus. Ir viskas. Pasisveikint, atsisveikint kaip ri su visais zmonemis. Nebet ten koks labai jau senamadiskas kunigas butu, tai gal ka lepteltu del to, bet tikrai nemanau wink.gif Taip kad eik drasiai ir kalbek kaip ir su visais kalbi. O visa kita paaiskes eigoje.

tai jeigu taip, tai viskas tada thumbup.gif nepanikuoju, tiesiog nesu su kunigais bendravus, todel isivaizduoju gal viskas kazkaip sudetingai, ten su visokiais ritualais ir pan.. Aciu!!
Atsakyti
Sveiki,

Mes ir tuoksimes baznycioje. Pasirinkome Traku baznycia wub.gif
Tai liepe atsinesti:
kriksto liudijimus
laisvo stovio (tai cia,kad nesi susituokes baznycioje) ir leidimo savo parapijos (viename viskas cia irasyta) smile.gif
ir seimos kursu pazymos (ausros vartu 12, seimos centre vyksta sesios paskaiteles)
plius asmens dokumentai
mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma80 @ 2009 12 11, 23:25)
Labas vakaras 4u.gif

Mes tuokemes Nidos baznycioje si pavasari smile.gif  Ir kunigas ir pati baznycia  thumbup.gif .Viskas labai grazu wub.gif  Jei ka domins galiu kelias foto i AZ



As visada atrandu kazkokiu tokiu klausimuku smile.gif Jei jus tuoketes Nidos baznycioje, pasakyk man...ziurint i nuotraukas, ta baznycia su langais is visu pusiu....A tai kai jaunikis stovi prie altoriaus, tradiciskai baznycioje, jis pamato jaunaja su vestuvine sukne pirma karta jau kai ji prie duru atsistoja..nu ir tada visi wow grozisi arba ne smile.gif o ziurint i Nidos baznycia, atrodo, kad jau visi jaunaja matys pro langus, kaip islipa, kaip pasitaiso suknia, ruosiasi ir pan....ar as kazko nesuprantu smile.gif
klausiu, nes pati mastau apie Nidos baznycia smile.gif nebent Kursiu nerijoj kituose miesteliuose dar kokia nors romantiskesne rastumem smile.gif ar yra? g.gif
ir beje, domina foto, gali imest smile.gif tik nzn ar cia ar i gmail? (exotique11@gmail.com)
Atsakyti
QUOTE(Uogiene @ 2010 04 06, 01:16)
As visada atrandu kazkokiu tokiu klausimuku smile.gif Jei jus tuoketes Nidos baznycioje, pasakyk man...ziurint i nuotraukas, ta baznycia su langais is visu pusiu....A tai kai jaunikis stovi prie altoriaus, tradiciskai baznycioje, jis pamato jaunaja su vestuvine sukne pirma karta jau kai ji prie duru atsistoja..nu ir tada visi wow grozisi arba ne smile.gif o ziurint i Nidos baznycia, atrodo, kad jau visi jaunaja matys pro langus, kaip islipa, kaip pasitaiso suknia, ruosiasi ir pan....ar as kazko nesuprantu smile.gif
klausiu, nes pati mastau apie Nidos baznycia smile.gif nebent Kursiu nerijoj kituose miesteliuose dar kokia nors romantiskesne rastumem smile.gif ar yra?  g.gif
ir beje, domina foto, gali imest smile.gif tik nzn ar cia ar i gmail? (exotique11@gmail.com)


Apatiniai langai yra matiniai, tad jei jaunoji ruosiasi is tos baznycios puses, nesimato jos is baznycios vidaus. Pamatys ja visi tik tuomet, kai jaunoji prieis prie iejimo.

Kursiu nerijoje dar yra Juodkranteje baznycia, ji yra evangeliku liuteronu, bet vyksta ir kataliku misios. Kaip del santuokos - reikia dometis.
Atsakyti
na ziuriu ziuriu as is tuos "matinius" langus tame virtualiame panoramas puslapyje, ir vis tiek man viskas matosi smile.gif reiks, nuvaziuoti, pasitikrinti gyvai sia vasara! bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Pagaliau ir mes vakar buvom savo issirinktoje baznycioje thumbup.gif Pakalbejom su kunigeliu, uzsirasem laika. Dabar tik popieriukus reikia susitvarkyti. Kunigas buvo toks jaunas, tai dar pasijuokem kartu blush2.gif Tik nezinau jo vardo...
Bet dziaugiames, kad jau viskas pajudejo, nes po darbu niekaip neidavo kunigo rasti.
Atsakyti
Sveikos, aš norėjau paklausti gal kas tuokėsi ar ruošiasi tuoktis Šv. Teresės bažnyčioje. Nežinau į kurį kunigą kreiptis, kada geriausiai nueiti susitarti gal po mišių blush2.gif
Atsakyti
Mes tuokiames Nidos baznycioje sia vasara liepos menesi. Man si baznycia laaaabai grazi. Buvome su MB viduje, viska apziurejome. Ten labai jauku ir grazu. O apie kuniga taip pat galiu pasakyti pacius geriausius atsiliepimus. Bendravome dar tik du kartus, bet iskart labai patiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazzootia @ 2010 04 10, 14:01)
Mes tuokiames Nidos baznycioje sia vasara liepos menesi. Man si baznycia laaaabai grazi. Buvome su MB viduje, viska apziurejome. Ten labai jauku ir grazu. O apie kuniga taip pat galiu pasakyti pacius geriausius atsiliepimus. Bendravome dar tik du kartus, bet iskart labai patiko smile.gif



papasakok biski, kaip Nidoj galima svesti vestuves? Kur ten koks tiltas per kuri jaunaja jaunikis nestu? smile.gif kur galima fotografuotis? prie juos su turistais? smile.gif))))))
Atsakyti
QUOTE(Uogiene @ 2010 04 10, 14:30)
papasakok biski, kaip Nidoj galima svesti vestuves? Kur ten koks tiltas per kuri jaunaja jaunikis nestu? smile.gif kur galima fotografuotis? prie juos su turistais? smile.gif))))))


Na mes tik visa ceremonija atlikinesime Nidoje, o visas balius bus Klaipedoje, taigi po ceremonijos leksim i Parnidzio kopas fotografuotis, prie juros, griztant i raganu kalna, pasivaiksciosim palei Juodkrantes marias. O jau kai grisim i klaipeda, busiu nesama per senamiescio tiltuka, uzkabinsim spyna ir tada i baliu thumbup.gif wub.gif
Atsakyti