Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

Sveikos,

Turiu klausimu:

1. Ar yra kazkokiu papildomu salygu tuokiantis provoslavei su kataliku kataliku baznycioje?
2. Ar yra skirtumas kur pirmiau tuoktis: baznycioj, ar rotusej?
Atsakyti
QUOTE(Alinutia @ 2010 03 10, 14:19)
Sveikos,

Turiu klausimu:

1. Ar yra kazkokiu papildomu salygu tuokiantis provoslavei su kataliku kataliku baznycioje?
2. Ar yra skirtumas kur pirmiau tuoktis: baznycioj, ar rotusej?


Sveika
Reikia kalbeti su kunigu. Mano giminaiciui provoslavui neleido tuoktis baznycioje (liepe tikejima keist), tai jie tuokesi cerkveje, kur nebuvo jokiu reikalavimu del tikejimo.
O stai viena forumiete pakalbejo su kunigu ir jiems leido tuoktis baznycioje be jokiu reikalavimu pereiti i kita tikejima.

Skirtumo kur tuoktis pirmiau nera, kiekvienas pasirenka taip, kaip jam maloniau/patogiau/svarbiau ir t.t. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AnaJuliana @ 2010 03 10, 16:49)
Sveika
Reikia kalbeti su kunigu. Mano giminaiciui provoslavui neleido tuoktis baznycioje (liepe tikejima keist), tai jie tuokesi cerkveje, kur nebuvo jokiu reikalavimu del tikejimo.
O stai viena forumiete pakalbejo su kunigu ir jiems leido tuoktis baznycioje be jokiu reikalavimu pereiti i kita tikejima.

Skirtumo kur tuoktis pirmiau nera, kiekvienas pasirenka taip, kaip jam maloniau/patogiau/svarbiau ir t.t. 4u.gif


Nes sesė mano prieš 10 metų tuokėsi, būdami tokių tikėjimų, kaune šv.antano bažnyčioj, ir nieko. O dabar paskaičiau, jog būna, kad ir neleidžia, mistinis reikalas. Matyt konkrečiai išsirinkus bažnyčia, reikės kalbėtis..
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif Tik šiandien pagaliau užsiregistravau pas jus blush2.gif Nors skaitinėju supermamas kas vakarą ir dar biškelį darbe thumbup.gif Kadangi planuojam vestuves šiais metais, tai nebeišsiversiu be jūsų patarimo ir pagalbos smile.gif Renkamės bažnytėlę dabar, tai va neapsisprendžiu, ar geriau Vilniuj ar kur šalia g.gif Švęsti ketinam Kernavėj, tai jau esu nusižiūrėjus Kernavės bažnytėlę. Gal ką galit jau apie jos kunigėlį pasakyt? (mačiau, kad ne viena ten tuokėsi ir ne viena domėjosi). Ir dar mačiau, kad niekas neminėjo Šv. Ignoto (Vilniuj čia, Ignoto gatvėj, ten kariuomenės bažnyčia ar kažkas pan.) bažnytėlės. Labai daug kas kunigėlį tos bažnytėlės giria smile.gif
Atsakyti
Sveikos! Paaiskinkit man toki dalyka, savo parapijos baznycia vadinama ta, kur tu gyveni (arciausiai esanti tavo namu), ar ta, kur esi registruota? Pvz. kitame mieste, kur gyvena tevai... Kazkaip sioje vietoje nelabai suprantu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darlinyte @ 2010 03 23, 08:18)
Sveikos! Paaiskinkit man toki dalyka, savo parapijos baznycia vadinama ta, kur tu gyveni (arciausiai esanti tavo namu), ar ta, kur esi registruota? Pvz. kitame mieste, kur gyvena tevai... Kazkaip sioje vietoje nelabai suprantu  g.gif


Aš kaip supratau tai tavo parapija skaitosi ta, kurioj gyveni dabar smile.gif registracijos vieta čia ne prie ko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pikute84 @ 2010 03 23, 21:44)
Aš kaip supratau tai tavo parapija skaitosi ta, kurioj gyveni dabar smile.gif registracijos vieta čia ne prie ko  smile.gif


Nu dabar ir as taip suprantu... Bet kad as savos parapijos baznycioj nesu niekada buvus g.gif Tai kazkaip dabar eit prasyt to leidimo, tai irgi ne kaip atrodo unsure.gif
O gal kur internete yra koks puslapis, kur galima pasiziureti kuriai baznyciai esi priskirtas?

Ir dar toks klausimas kirba rolleyes.gif Ar butina pries vestuves eiti ispazinties? blush2.gif Mes abu tikintys, norim pries Dieva savo santuoka palaiminti, bet manasis nelabai tos ispazinties nori eiti. Sako, as pats sau savo nuodemes ispazistu i nesiruosiu ju niekam pasakoti... doh.gif Tai kaip, ar butinai reikia prieiti ispazinties? Idomu, kaip kunigas i tai reaguotu?
Atsakyti
QUOTE(Darlinyte @ 2010 03 24, 07:39)
Nu dabar ir as taip suprantu... Bet kad as savos parapijos baznycioj nesu niekada buvus  g.gif  Tai kazkaip dabar eit prasyt to leidimo, tai irgi ne kaip atrodo  unsure.gif 
O gal kur internete yra koks puslapis, kur galima pasiziureti kuriai baznyciai esi priskirtas?

Ir dar toks klausimas kirba  rolleyes.gif  Ar butina pries vestuves eiti ispazinties?  blush2.gif  Mes abu tikintys, norim pries Dieva savo santuoka palaiminti, bet manasis nelabai tos ispazinties nori eiti. Sako, as pats sau savo nuodemes ispazistu i nesiruosiu ju niekam pasakoti...  doh.gif  Tai kaip, ar butinai reikia prieiti ispazinties? Idomu, kaip kunigas i tai reaguotu?

O tu kur gyveni? Nes kai kuriose bažnyčiose yra internetiniai puslapiai ir ten rašo adresus kurie priskiriami tai parapijai smile.gif O šiaip tai manau netūrėtų išvaryti jei nueitum ir į tą, kur tėveliai gyvena. Nors nuo kunigo matyt priklauso g.gif Aš dar pati nežinau kur eisiu tos pažymos gaut biggrin.gif O dėl išpažinties manau jau ištekėjusios labiau žinotų. Bet nemanau, kad nesutuoks jei nebus jis išpažinities priėjęs...Aš irgi nemėgstu išpažinties eit. Aš prieš Dievą viską išpažįstu, o jis yra visur smile.gif Aišku mane dabar akmenim apmėtys kai kurios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pikute84 @ 2010 03 24, 12:05)
O tu kur gyveni? Nes kai kuriose bažnyčiose yra internetiniai puslapiai ir ten rašo adresus kurie priskiriami tai parapijai smile.gif  O šiaip tai manau netūrėtų išvaryti jei nueitum ir į tą, kur tėveliai gyvena. Nors nuo kunigo matyt priklauso g.gif  Aš dar pati nežinau kur eisiu tos pažymos gaut biggrin.gif  O dėl išpažinties manau jau ištekėjusios labiau žinotų. Bet nemanau, kad nesutuoks jei nebus jis išpažinities priėjęs...Aš irgi nemėgstu išpažinties eit. Aš prieš Dievą viską išpažįstu, o jis yra visur smile.gif  Aišku mane dabar akmenim apmėtys kai kurios ax.gif


Neapmetys 4u.gif As taip pat galvoju. Juk zmogaus pries jo valia nenuvarysi, jei jis nenori.
Mes tai gyvenam Vilniuje, Lazdynuose, tai turbut ir priklausom tai baznyciai naujai, kur pastatyta yra. O norim tuoktis kitoje baznycioje.
Atsakyti
QUOTE(pikute84 @ 2010 03 16, 00:21)
Labas vakaras smile.gif  Tik šiandien pagaliau užsiregistravau pas jus  blush2.gif  Nors skaitinėju supermamas kas vakarą ir dar biškelį darbe  thumbup.gif  Kadangi planuojam vestuves šiais metais, tai nebeišsiversiu be jūsų patarimo ir pagalbos  smile.gif  Renkamės bažnytėlę dabar, tai va neapsisprendžiu, ar geriau Vilniuj ar kur šalia  g.gif  Švęsti ketinam Kernavėj, tai jau esu nusižiūrėjus Kernavės bažnytėlę. Gal ką galit jau apie jos kunigėlį pasakyt? (mačiau, kad ne viena ten tuokėsi ir ne viena domėjosi). Ir dar mačiau, kad niekas neminėjo Šv. Ignoto (Vilniuj čia, Ignoto gatvėj, ten kariuomenės bažnyčia ar kažkas pan.) bažnytėlės. Labai daug kas kunigėlį tos bažnytėlės giria smile.gif

kernaves kunigas labai saunus zmogus, o ir pati kernaves baznycia grazi, gamtos vaizdai gniauzia kvapa,
Papildyta:
Merginos, gal galit papasakot apie savo vestuves Nidoje. Ar labai brangu?
Atsakyti
Sveikutes,
daznokai uzsuku paskaitineti, taciau kiek pamenu dar nerasiau... vis nedrisdavau... taciau siandien su MB sutareme eiti i Petro ir Povilo baznytele (Vilnius) tartis del vestuviu ceremonijos rugpjucio men.... kazkaip neramu truputi... unsure.gif na bet jei kam bus idomu - galesiu rytoj papasakot kaip sekes....
Atsakyti
QUOTE(mmeda @ 2010 03 24, 13:03)
Sveikutes,
daznokai uzsuku paskaitineti, taciau kiek pamenu dar nerasiau... vis nedrisdavau... taciau siandien su MB sutareme eiti i Petro ir Povilo baznytele (Vilnius) tartis del vestuviu ceremonijos rugpjucio men....  kazkaip neramu truputi...  unsure.gif  na bet jei kam bus idomu - galesiu rytoj papasakot kaip sekes....

Labai graži bažnyčia o ir kunigai faini. Ypač Doveika smile.gif Buvau vienoj vestuvių ceremonijoj, kurią jis vedė. Tai nerealiai patiko smile.gif Ir su močiute jis pajuokavo ir tėveliam liepė nebesikišti į vaikų reikalus, nes jie gi jau nauja šeima smile.gif Nu tokia graži, šilta ir miela ceremonija wub.gif
Atsakyti