Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

Mielai 4u.gif O šiaip jei įdomu čia galima puikiai apžiūrėti vidų http://www.panoramas...p?p_id=592&lg=2 . Judini su pele ir po bažnyčios vidų vaikštai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grietinietis @ 2009 09 09, 22:52)
Mielai  4u.gif  O šiaip jei įdomu čia galima puikiai apžiūrėti vidų http://www.panoramas...p?p_id=592&lg=2 . Judini su pele ir po bažnyčios vidų vaikštai biggrin.gif


jau buvar radus sita puslapi, bet man ten nerodo, nes neturiu kazkokios programeles doh.gif
Atsakyti
QUOTE(liutasirde @ 2009 09 10, 00:22)
jau buvar radus sita puslapi, bet man ten nerodo, nes neturiu kazkokios programeles  doh.gif





http://www.apple.com...ktime/download/ Aš iš čia parsisiunčiau tą programėlę, nes irgi neturėjau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(grietinietis @ 2009 09 10, 00:32)
http://www.apple.com...ktime/download/  Aš iš čia parsisiunčiau tą programėlę, nes irgi neturėjau  rolleyes.gif



parsisiunciau ir as ta programele ax.gif tikrai labai miela baznytele wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liutasirde @ 2009 09 10, 12:58)
parsisiunciau ir as ta programele  ax.gif tikrai labai miela baznytele wub.gif


o labas, liutasirde smile.gif

Mano manymu, Nidos baznytele labai jauki, dvelkianti siluma ir sventumu,sviesi, romantiska ir puikiai tinkanti nedidelems vetsuvems. Butent del siu priezasciu mes ja ir pasirinkome 4u.gif
Atsakyti
Labai gerai Vaivulka7 apibūdino wub.gif. Viena nuostabiausių bažnyčių. Taip gera ten, visad pilna saulės, šilumos ir tai, kad ji medinė, dar daugiau jaukumo suteikia. Mes nesirinkom jos vien dėl susisiekimo nepatogumo. Be to ir svečiams kelto, įvažiavimo į Nidą mokestis ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2009 12 06, 18:27)
Labai gerai Vaivulka7 apibūdino  wub.gif. Viena nuostabiausių bažnyčių. Taip gera ten, visad pilna saulės, šilumos ir tai, kad ji medinė, dar daugiau jaukumo suteikia. Mes nesirinkom jos vien dėl susisiekimo nepatogumo. Be to ir svečiams kelto, įvažiavimo į Nidą mokestis ir t.t.


Na taip, tame yra tiesos, uz yra papildomu susijusiu kastu, bet mes juos stengsimes paversti pranasumais smile.gif

Man norejosi kazko mazo ir mielo, o Klaipedoje tokia tik Kristaus karaliaus baznycia. Bet kazkaip Nidos jaukesne man ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif

Mes tuokemes Nidos baznycioje si pavasari smile.gif Ir kunigas ir pati baznycia thumbup.gif .Viskas labai grazu wub.gif Jei ka domins galiu kelias foto i AZ
Atsakyti
Teko dalyvauti vestuvese Bernardinu baznycioje praeita vasara...
Nu atsiprasau... jei kunigas (ir dar jaunas!!!!) tris kartus sugeba per ceremonija jaunuju vardus uzmirsti ir praso pakartoti...
nei juoktis cia nei verkti... doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Et_cetera: 21 sausio 2010 - 18:52
sveikos, ar kas nors is jusu esate tuokesi Birstono baznycioje? gal zinote ka nors apie jos kuniga/ -us? gal placiau ka nors galite papasakoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bordini @ 2010 01 28, 22:10)
sveikos, ar  kas nors is jusu esate tuokesi Birstono baznycioje? gal zinote ka nors apie jos kuniga/ -us? gal placiau ka nors galite papasakoti? ax.gif



Vasara teko man dirbti ir bendrauti su daug kunigu. Nors pati birstono baznycia nerealiai grazi ir siaip vieta super rolleyes.gif bet klebonas ispudzio nepaliko. Gana saltas, mazai bendravo. As pristatinejau knygas, tai mane pastate prie saldainiu pardaveju gatveje, kai tuo tarpu kiti net i sventoriu isileisdavo, zmonems pristatydavo mane, labai nuosirdziai pabendraudavome ir pan. Bet cia tik mano nuomone ax.gif turetu buti ten kunigas dar kazkoks, apie ji nieko nezinau, bet tikrai baznycia tai super, pati sprendziu sia dilema smile.gif nors labai grazi vieta, bet noriu kad galetu bet kas is draugu ar giminiu, kurie nors ir nedalyvaus sventeje, ateiti i baznycia, tai darysim tikriausiai kaune rolleyes.gif
Atsakyti
Girdejau viena ausim (draugai buvo vestuvese), kad Birstono kunigas leidzia sau gerokai veluoti i vestuves nieko apie tai neispejes, o veliau nemato tikslo aiskintis. Turbut sirdis i padus nukristu radus tuscia baznycia biggrin.gif
Vat tokiais atvejais man kyla klausimas, ar gali kitas kunigas sutuokti ne savo baznycioje? Siaip pagalvojus lyg ir ne, bet sededama atsiminiau, kad Pinkeviciaus vestuves vyko kazkur prie Vilniaus, o juos tuoke Doveika, kaip tada cia g.gif Gal kas tiksliai zinot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hurricane: 06 vasario 2010 - 17:09