Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(Mistake @ 2009 07 21, 13:51)
Maniškis irgi cerkvėj krikštytas, jis skaitos provoslavas, tai mūsų kunigas pasakė, kad paprasčiau yra jam priimti katalikų tikėjimą, tam tereikia vieną maldą išmokt, tai šį penktadienį perkrikštysim smile.gif o antraip tai reiktų leidimo iš vyskupo ir mano parapijos ir kur jis krikštytas, o tai Ukrainoj yra, ir būtų daug sudėtingiau viską sutvarkyti. Dar kunigas sakė, kad su stačiatikiais yra sudėtingiau viskas, bet nžn kodėl.

nieko ten sudėtingesnio nėr, leidimui iš vyskupo visiškai nieko daryt nereikia, čia pati bažnyčia tai sutvarko. O dokumentų prašo lygiai tokių pačių kaip katalikų: krikšo liudijimo ir leidimo tuoktis mirksiukas.gif
Aišku jei krikšto liudijimas Ukrainoj, tai čia jau kita problema. Bet man vistiek keistai atrodo ta mintis, persikrikštyt dėl vestuvių, nes bažnyčia turinti išduot krikšto liudijimą yra toli unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2009 07 21, 15:47)
man vistiek keistai atrodo ta mintis, persikrikštyt dėl vestuvių, nes bažnyčia turinti išduot krikšto liudijimą yra toli unsure.gif


ir man iškilo klausimas, ar jam to reikia

o šiaip, jei jis krykštytas Ukrainoj, tai tikriausia ten liko kokių giminių, tai gali paštu atsiųst tą liūdijimą g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 21 liepos 2009 - 14:49
QUOTE(bamba @ 2009 07 21, 15:47)
nieko ten sudėtingesnio nėr, leidimui iš vyskupo visiškai nieko daryt nereikia, čia pati bažnyčia tai sutvarko. O dokumentų prašo lygiai tokių pačių kaip katalikų: krikšo liudijimo ir leidimo tuoktis mirksiukas.gif 
Aišku jei krikšto liudijimas Ukrainoj, tai čia jau kita problema. Bet man vistiek keistai atrodo ta mintis, persikrikštyt dėl vestuvių, nes bažnyčia turinti išduot krikšto liudijimą yra toli unsure.gif



Jis ne tik dėl vestuvių persikrikštija, visi giminės ir tėvai yra katalikai, tik kai jį krikštijo, nebuvo kitos išeities kaip cerkvė, tėtis jo buvo partijinis. tai va, jis ir taip gyvena katalikų gyvenimą, švenčia šventes, į bažnyčią eina.
Atsakyti
Siais metais musu su vyru 10 metu santuokos metines.Tik mes tuokemes Kauno rotuseje.I baznycia nejome.Noredami pazymeti sia data norime paimti "sliuba".Ir sugalvojome,kad labai butu smagu Nidoje.Gal kas tuoketes toje baznycioje?Gal galetumete papasakoti kaip ten viskas vyksta?Kokia auka palikote baznyciai?
Atsakyti
Tikrai ten butu super thumbup.gif ir mes su MB norim prie juros, kazkaip buvo is galvos iskritus Nida doh.gif lauksiu ir as atsiliepimu apie vedybas tenai 4u.gif
Atsakyti
Man tai Nidos baznycia irgi pati graziausia wub.gif
Jei su MB butumem nusprende daryti mazas vestuves, tada buciau rinkusis Nidos baznycia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2009 09 07, 14:01)
Man tai Nidos baznycia irgi pati graziausia  wub.gif
Jei su MB butumem nusprende daryti mazas vestuves, tada buciau rinkusis Nidos baznycia  thumbup.gif



Man nuotraukose ta baznycia laaabai idomiai atrodo rolleyes.gif bet nesu buvusi viduje g.gif ir is isores gerai neapziurejau, net nepagalvojau, kai kazkada maciau, kad ten kataliku baznycia blush2.gif KasYra, norejau paklausti, ar jauku ten viduj? blush2.gif
Atsakyti
apie kuria Nidos barzycia kalbates? apie ta nauja, kur centre, ar apie senaja, prie kapiniu? senoji prie kapiniu man, asmeniskai daug grazesne. Mielai ten istekeciau, deja, ji liuteronu.
Atsakyti
QUOTE(ANOUK @ 2009 09 09, 12:56)
apie kuria Nidos barzycia kalbates? apie ta nauja, kur centre, ar apie senaja, prie kapiniu? senoji prie kapiniu man, asmeniskai daug grazesne. Mielai ten istekeciau, deja, ji liuteronu.



man liuteronu gal butu irgi labiau prie sirdies, tokia tradiciskesne (kalbant apie architektura), bet kalbejau apie ta kataliku, ji man irgi labai idomi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liutasirde: 09 rugsėjo 2009 - 14:14
QUOTE(liutasirde @ 2009 09 08, 11:54)
Man nuotraukose ta baznycia laaabai idomiai atrodo  rolleyes.gif bet nesu buvusi viduje  g.gif  ir is isores gerai neapziurejau, net nepagalvojau, kai kazkada maciau, kad ten kataliku baznycia  blush2.gif KasYra, norejau paklausti, ar jauku ten viduj?  blush2.gif


Zinok viduj nesu buvusi blush2.gif tik tiek kiek per langus maciau, sakau kad grazu, jauku atrodo wub.gif
Atsakyti
Nidos bažnyčia labai jauki, šviesi, labai skiriasi nuo įprastinių. O kunigas fantastiškas! Mes ten tuoksimės jau greit. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(grietinietis @ 2009 09 09, 17:20)
Nidos bažnyčia labai jauki, šviesi, labai skiriasi nuo įprastinių. O kunigas fantastiškas! Mes ten tuoksimės jau greit.  blush2.gif



gal kokia nuotraukyte po to idetumet? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liutasirde: 09 rugsėjo 2009 - 21:00