Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(KasYra @ 2009 06 04, 16:28)
o kaip tokiu atveju, jei vaiku nenori abu partneriai?  lotuliukas.gif  g.gif
Nu jei kunigas neleis tuoktis pasakius jog vaiku nenori, tai zmones eis paprasciausiai susirasyti ir tiek  ax.gif  Man tai atrodo apskritai kvaili tokie klausimai ir pan. Jei mato, jog ateina kazkokie itartini zmones, vat tada gali klausineti, o ne paprastu normaliu zmoniu  doh.gif

Jei nenori abu tai kur cia problema?
Zmones kuri netiki Dievu tai ir turetu eiti tik susirasyti CMB smile.gif nereikes tada i kvailus klausimus atsk. Tik sutinki ar nesutinki. Is ko tu sprendi, kad normalus zmones? Narkotikus vartoja oi kokie grazus berniukai... zombiais patampa tik po keleriu metu. Taip pat BAZNYTINE SANTUOKA galima nutraukti jei antra puse turi priklausomybe azartiniams zaidimams (as savo ex palikau butent del to)
Atsakyti
QUOTE(Sasha @ 2009 06 04, 16:45)
Jei nenori abu tai kur cia problema?
Zmones kuri netiki Dievu tai ir turetu eiti tik susirasyti CMB smile.gif nereikes tada i kvailus klausimus atsk. Tik sutinki ar nesutinki. Is ko tu sprendi, kad normalus zmones? Narkotikus vartoja oi kokie grazus berniukai... zombiais patampa tik po keleriu metu. Taip pat BAZNYTINE SANTUOKA galima nutraukti jei antra puse turi priklausomybe azartiniams zaidimams (as savo ex palikau butent del to)


Nu jo, su tom visokiom priklausomybem tai gana pavojinga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bigfuciuke @ 2009 05 25, 17:43)
Mums buvo identiska situacija, irgi priklausom tai parapijai - bet pakalbejus su kunigu pabegom, ten pat - i Zveryno baznycia, kursus cia sekmongai lankom - faini visi ten dirbantys. thumbup.gif  Kai grizom leidimo irgi ant to paties pataikem, bet nieko, leidima dave. Atrodo jaunas kunigas, turetu buti supratingas, bet deja deja schmoll.gif


Mes su MB buvome Vilniaus Jeruzales baznycioje tikriausiai pas ta pati kuniga. Teko girdeti kalbu is koleges, kad geriau ten neiti schmoll.gif Is pradziu bendru klausimu pasiteiravo tikriausiai pagal anketa, o paskui paprase vienam is musu likti mirksiukas.gif
Pasilikau pirma as smile.gif klause kodel gyvenam 5 m. o tik dabar nusprendem tuoktis, klausia gal laukiates nestuke.gif ir pan suktu klausimu. Kaip daznai lankotes baznycioje, ar svenciat sekmadienius, kaip daznai meldziates. Pasake, kad musu santykius kitaip negu paleistuvyste nepavadinsi, nesvarbu kad tik su vienu gyvenu, bet jis man nepriklauso, nes nesam susituoke doh.gif ir gyvename dideleje nuodemeje unsure.gif Klausiau jeigu butume susituoke santuoku rumuose ar jau nebutume nuodemingi, tai atsake kad esame vienas kito jeigu prisiekiame pries Dieva mirksiukas.gif
Taip pat sako, darote dar viena didele nuodeme blush2.gif "kadangi gyvenate kartu 5 m., tai speju kad naudojate kontracepcija, o tai reiskia nedovanojate saves iki galo, nesate nuosirdus ir meluojate patys sau". O pokalbio pabaigoje uzsimine, kad kadangi iki vestuviu dar 3 men., tai galite padaryti isvadas, pasidziaugti ne tik iprastais malonumais, bet ir pagalvoti del ko dar esate kartu, zodziu nepaleistuvauti iki vestuviu bigsmile.gif
Laukia dar vienas susitikimas su juo, kai turesim pazymas, tai turesime aptarti ka mes manome apie visa tai ir kaip toliau gyvensim rolleyes.gif g.gif
Stai tokia musu pirma patirtis thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites smile.gif noreciau paklausti, ar kuriai nors teko susidurti ar bent jau girdeti kokiu nors atsiliepimu apie Sv. Mikalojaus baznycia arba Isganytojo baznycia. jos abi vilniuje. labai prasau pagelbekit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2009 06 03, 13:24)
Juokingi klausimai  hihihi.gif  geriausias klausimas - ar nevartoji narkotiku  hihihi.gif
Kiti klausimai tai savaime suprantami  mirksiukas.gif 
Na kas dar pamenat kokiu klausimu klausineja?  bigsmile.gif  smalsu man jau pasidare  lotuliukas.gif

manęs apie narkotikus neklausė, o paklausė, ar turiu žalingų įpročių, tokių kaip... dietos lotuliukas.gif
QUOTE(Tropica @ 2009 06 27, 01:04)
Mes su MB buvome Vilniaus Jeruzales baznycioje tikriausiai pas ta pati kuniga. Teko girdeti kalbu is koleges, kad geriau ten neiti schmoll.gif Is pradziu bendru klausimu pasiteiravo tikriausiai pagal anketa, o paskui paprase vienam is musu likti mirksiukas.gif
Pasilikau pirma as smile.gif klause kodel gyvenam 5 m. o tik dabar nusprendem tuoktis, klausia gal laukiates nestuke.gif ir pan suktu klausimu. Kaip daznai lankotes baznycioje, ar svenciat sekmadienius, kaip daznai meldziates. Pasake, kad musu santykius kitaip negu paleistuvyste nepavadinsi, nesvarbu kad tik su vienu gyvenu, bet jis man nepriklauso, nes nesam susituoke doh.gif ir gyvename dideleje nuodemeje unsure.gif Klausiau jeigu butume susituoke santuoku rumuose ar jau nebutume nuodemingi, tai atsake kad esame vienas kito jeigu prisiekiame pries Dieva mirksiukas.gif
Taip pat sako, darote dar viena didele nuodeme blush2.gif "kadangi gyvenate kartu 5 m., tai speju kad naudojate kontracepcija, o tai reiskia nedovanojate saves iki galo, nesate nuosirdus ir meluojate patys sau". O pokalbio pabaigoje uzsimine, kad kadangi iki vestuviu dar 3 men., tai galite padaryti isvadas, pasidziaugti ne tik iprastais malonumais, bet ir pagalvoti del ko dar esate kartu, zodziu nepaleistuvauti iki vestuviu bigsmile.gif
Laukia dar vienas susitikimas su juo, kai turesim pazymas, tai turesime aptarti ka mes manome apie visa tai ir kaip toliau gyvensim rolleyes.gif g.gif
Stai tokia musu pirma patirtis thumbup.gif

man rodos mes pas tą patį buvom, nes irgi labai daug šnekėjo apie nuodėmes ir stilius panašus. Bet tai mane tarkavo, nes nevaikštau į bažnyčią sekmadieniais doh.gif
Dėl bendro gyvenimo tai kadangi negyvenam ir šiaip kartu tik truputį daugiau nei metai, tai nebuvo ko kabinėtis blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 30 birželio 2009 - 12:49
Paneles kaip manot ar baznycioje palaimins be vyro kriksto liudijimo???
Pas mus tokia situacija, mano MB krikstitas Turmante, tevai nuvaziavo siandien ten,bet cerkve uzdaryta,paklause zmoniu,pasirodo vietinio popo nera,retkarciais atvaziuoja is daugpilio popas. doh.gif neaishku kur ji ten ieskokti ir kaip doh.gif patis is vilniaus ax.gif
Sake labai retai buna tas popas,pastoviai beveik uzdaryta cerkve doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Mishenok84 @ 2009 07 08, 12:47)
Sake labai retai buna tas popas,pastoviai beveik uzdaryta cerkve  doh.gif

Turi buti kazkas priziurintis cerkve, reikia rastia. Arba gali kreiptis i kokia Vln cerkve gal jie manau zinos koks kunigas kur g.gif mano pazima reikejo is baltarusijos paimti, ten esu buvusi tik karta kai krikstijo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sasha @ 2009 07 08, 18:36)
Turi buti kazkas priziurintis cerkve, reikia rastia. Arba gali kreiptis i kokia Vln cerkve gal jie manau zinos koks kunigas kur  g.gif mano pazima reikejo is baltarusijos paimti, ten esu buvusi tik karta kai krikstijo  doh.gif


Tevas atvaziaves sake,ten uzdaryta, ten cerkve kaip namukas nedidelis,o vietiniai gyventojai sake kad labai retai kai kazkas cia yra doh.gif
Gal siaip tevai gales patvirtinti ax.gif kad yra krikstytas 4u.gif reikes su kunigu shneket g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sasha @ 2009 07 08, 18:36)
Turi buti kazkas priziurintis cerkve, reikia rastia. Arba gali kreiptis i kokia Vln cerkve gal jie manau zinos koks kunigas kur  g.gif mano pazima reikejo is baltarusijos paimti, ten esu buvusi tik karta kai krikstijo  doh.gif


Tevas atvaziaves sake,ten uzdaryta, ten cerkve kaip namukas nedidelis,o vietiniai gyventojai sake kad labai retai kai kazkas cia yra doh.gif
Gal siaip tevai gales patvirtinti ax.gif kad yra krikstytas 4u.gif reikes su kunigu shneket g.gif
Atsakyti
Musu kaime taip pat uzdaryta, buna tik per sventes. Bet yra paskirtas atsakingas zmogus g.gif ji ten nebuna nuolat, bet per zmones galima rasti
Atsakyti
QUOTE(Sasha @ 2009 07 09, 08:07)
Musu kaime taip pat uzdaryta, buna tik per sventes. Bet yra paskirtas atsakingas zmogus  g.gif ji ten nebuna nuolat, bet per zmones galima rasti



Vietinei gyventojai pasake telefona popo,as sian jam paskambinau,tai sake kad nieko padeti negales,nes jokiu dokumentu ten neliko ir jisai nieko neturi,nei uzrasu nieko doh.gif
Atsakyti
Maniškis irgi cerkvėj krikštytas, jis skaitos provoslavas, tai mūsų kunigas pasakė, kad paprasčiau yra jam priimti katalikų tikėjimą, tam tereikia vieną maldą išmokt, tai šį penktadienį perkrikštysim smile.gif o antraip tai reiktų leidimo iš vyskupo ir mano parapijos ir kur jis krikštytas, o tai Ukrainoj yra, ir būtų daug sudėtingiau viską sutvarkyti. Dar kunigas sakė, kad su stačiatikiais yra sudėtingiau viskas, bet nžn kodėl.
Atsakyti