Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(zuzla @ 2009 06 03, 12:02)
gal ten ne tas, ką galvoji, buvo unsure.gif labai tikiuosi unsure.gif

o kokia gali būti tvarka smile.gif ateinat ir sakot - norim susituokti šioje bažnyčioje smile.gif kunigas sako - labai gerai, prisėskit rolleyes.gif na o toliau jau jis papasakos g.gif bent jau mums taip buvo


o tai kiek as zinau, tai kunigas kvieciasi po viena ir kazko klausineja g.gif idomu ko butent g.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2009 06 03, 14:11)
o tai kiek as zinau, tai kunigas kvieciasi po viena ir kazko klausineja  g.gif  idomu ko butent  g.gif


tai čia jau kai anketas pildysit smile.gif o čia jau priklauso nuo kunigo - mums pirmą kartą atėjus užpildė pusę, o antrą pusę, kai jau po vieną klausinėjo, kai jau atėjom su visais dokumentais ir pažyma iš kursų

nieko ten baisaus po vieną neklausinėja irnesakyk.gif paklausia, kiek draugaujat, ar myli, ar narkotikų nevartoji, o daugiau kažkaip neatsimenu g.gif bet tikrai nieko baisaus, parodymai nesiskirs, jei tiesą sakysit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 03, 12:16)
tai čia jau kai anketas pildysit smile.gif o čia jau priklauso nuo kunigo - mums pirmą kartą atėjus užpildė pusę, o antrą pusę, kai jau po vieną klausinėjo, kai jau atėjom su visais dokumentais ir pažyma iš kursų

nieko ten baisaus po vieną neklausinėja irnesakyk.gif paklausia, kiek draugaujat, ar myli, ar narkotikų nevartoji, o daugiau kažkaip neatsimenu g.gif bet tikrai nieko baisaus, parodymai nesiskirs, jei tiesą sakysit mirksiukas.gif


Juokingi klausimai hihihi.gif geriausias klausimas - ar nevartoji narkotiku hihihi.gif
Kiti klausimai tai savaime suprantami mirksiukas.gif
Na kas dar pamenat kokiu klausimu klausineja? bigsmile.gif smalsu man jau pasidare lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2009 06 03, 14:24)
geriausias klausimas - ar nevartoji narkotiku  hihihi.gif


aš ir tada nustebau laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 03, 12:27)
aš ir tada nustebau laugh.gif


Kai jie sugalvoja tokiu klausimu, tai nors mirk is juoko lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2009 06 03, 16:19)
Kai jie sugalvoja tokiu klausimu, tai nors mirk is juoko  lotuliukas.gif


ir tikisi, jei aš jau vyrui būsimam nepasakiau, tai jam tai tikrai pasakysiu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2009 06 03, 16:19)
Kai jie sugalvoja tokiu klausimu, tai nors mirk is juoko  lotuliukas.gif

Sie klausimai yra tam, kad jusu santuoka butu teiseta. Nes jei zmogus turi priklausomybiu ar net tesiog nenori tureti bent vieno vaiko, baznytine santuoka gali buti anuliuota
Atsakyti
QUOTE(Sasha @ 2009 06 03, 17:37)
Sie klausimai yra tam, kad jusu santuoka butu teiseta. Nes jei zmogus turi priklausomybiu ar net tesiog nenori tureti bent vieno vaiko, baznytine santuoka gali buti anuliuota


tai taip, bet jei pvz vyras nepasako apie kokią priklausomybę savo būsimai žmonai, t.y. meluoja, tai taip pat sėkmingai gali ir kunigui meluoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 03, 17:39)
tai taip, bet jei pvz vyras nepasako apie kokią priklausomybę savo būsimai žmonai, t.y. meluoja, tai taip pat sėkmingai gali ir kunigui meluoti g.gif

Bet gal baznycia taip apsidraudzia
Atsakyti
QUOTE(Sasha @ 2009 06 03, 15:37)
Sie klausimai yra tam, kad jusu santuoka butu teiseta. Nes jei zmogus turi priklausomybiu ar net tesiog nenori tureti bent vieno vaiko, baznytine santuoka gali buti anuliuota


o kaip tokiu atveju, jei vaiku nenori abu partneriai? lotuliukas.gif g.gif
Nu jei kunigas neleis tuoktis pasakius jog vaiku nenori, tai zmones eis paprasciausiai susirasyti ir tiek ax.gif Man tai atrodo apskritai kvaili tokie klausimai ir pan. Jei mato, jog ateina kazkokie itartini zmones, vat tada gali klausineti, o ne paprastu normaliu zmoniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2009 06 04, 16:28)
Jei mato, jog ateina kazkokie itartini zmones, vat tada gali klausineti, o ne paprastu normaliu zmoniu  doh.gif


jie negali pasirinkti žmonių, juk anketas visi vienodai pildo, jose yra tie klausimai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 04, 14:31)
jie negali pasirinkti žmonių, juk anketas visi vienodai pildo, jose yra tie klausimai smile.gif


Na man tai nesunku uzpildyti, bet galiu nesusilaikyti neleptelejusi kam jie tokius kvailus klausimus uzdavineja lotuliukas.gif siuo atzvilgiu nemoku laikyt liezuvio uz dantu lotuliukas.gif
Atsakyti