Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

siandien buvau nuesjusi i savo parapija, norejau gauti leidima tuoktis kitoje parapijoje... o gi pasirodo, kad as net nesu parapijiete, nors toje baznycioje ir chora lankiau ir padejau ruosti vaikus pirmai komunijai savanoriskai ir sutvirtinimo sakramentui joje ruosiausi ten ji ir priemiau, bet... pasirodo nesu oficialiai aukojusi pinigu baznyciai todel ir nesu parapijiete, dar man pareiske, kad parapijos skirstomos ne pagal gyvenmaja vieta, o pagal zmoniu suinteresuotuma, ir kad taip lengvai man niekas to leidimo nezada duoti, nes yra vyskupo isakymas, kad leidimai yra isduodami tik pateikus argumenta, kodel santuoka bus registruojama kitoje baznycioje. isdesciau as jai savo argumentus, tai ji pasake, as nerasysiu ir viskas. tada as jos paklausiau jos vardoo ir pavardes, kad zinociau kas man suteike tokia informacija apie sia tvarka ir parapijieciu skirstyma, tai ji man pasiule iskviesti apsauga jei neiseisiu nu zodziu, zinojau, kad bus problemu, bet ne iki tokio lygio. ryt bandysiu su paciu kunigu kalbetis, jei nieko nepesiu, eisiu i ta baznycia, kurioje tuokiames, bandysiu aiskinti situacija. nors kunigas, kuris mus tuoks vien tik isgirdes, kuriai parapijai as priklausau, sake, kad bus problemu, nes kunigelis ten nekaip pagarsejes...liepe bent jau atsinesti parasyta priezasti kodel manes neisleidzia tuoktis kitoje baznycioje, na bet jei as nesu sios baznycios parapijiete, tai net nezinau kaip cia bus
Atsakyti
QUOTE(inutelia @ 2009 05 29, 17:36)
siandien buvau nuesjusi i savo parapija, norejau gauti leidima tuoktis kitoje parapijoje... o gi pasirodo, kad as net nesu parapijiete, nors toje baznycioje ir chora lankiau ir padejau ruosti vaikus pirmai komunijai savanoriskai ir sutvirtinimo sakramentui joje ruosiausi ten ji ir priemiau, bet... pasirodo nesu oficialiai aukojusi pinigu baznyciai todel ir nesu parapijiete, dar man pareiske, kad parapijos skirstomos ne pagal gyvenmaja vieta, o pagal zmoniu suinteresuotuma, ir kad taip lengvai man niekas to leidimo nezada duoti, nes yra vyskupo isakymas, kad leidimai yra isduodami tik pateikus argumenta, kodel santuoka bus registruojama kitoje baznycioje. isdesciau as jai savo argumentus, tai ji pasake, as nerasysiu ir viskas. tada as jos paklausiau jos vardoo ir pavardes, kad zinociau kas man suteike tokia informacija apie sia tvarka ir parapijieciu skirstyma, tai ji man pasiule iskviesti apsauga jei neiseisiu  nu zodziu, zinojau, kad bus problemu, bet ne iki tokio lygio. ryt bandysiu su paciu kunigu kalbetis, jei nieko nepesiu, eisiu i ta baznycia, kurioje tuokiames, bandysiu aiskinti situacija. nors kunigas, kuris mus tuoks vien tik isgirdes, kuriai parapijai as priklausau, sake, kad bus problemu, nes kunigelis ten nekaip pagarsejes...liepe bent jau atsinesti parasyta priezasti kodel manes neisleidzia tuoktis kitoje baznycioje, na bet jei as nesu sios baznycios parapijiete, tai net nezinau kaip cia bus



ohoho.. cia tai bjauru.. tik nesuprantu, ka reiskia- nesi aukojusi oficialiai ten pinigu?? jie ka kai renka aukas per misias uzsiraso kiekvieno varda ir pavrade?? nesamone kazkokia.. del parapiju tai visiskai nusisnekejo, as klaipedos oficialiai priklausau baznyciai, kuri yra prie pat mano namu bet ten esu buvus viso labo vienose vetuvese ir vienose laidotuvese nes kai yra noras eiti i baznycia, einu kitur. bet kazkaip kai prasiau leidimo jokiu problemu nekilo, anei klausimu. uzjauciu su tokia nemalonia patritim..
Atsakyti
QUOTE(beneciuju @ 2009 05 29, 20:40)
ohoho.. cia tai bjauru.. tik nesuprantu, ka reiskia- nesi aukojusi oficialiai ten pinigu?? jie ka kai renka aukas per misias uzsiraso kiekvieno varda ir pavrade?? nesamone kazkokia.. del parapiju tai visiskai nusisnekejo, as klaipedos oficialiai priklausau baznyciai, kuri yra prie pat mano namu bet ten esu buvus viso labo vienose vetuvese ir vienose laidotuvese nes kai yra noras eiti i baznycia, einu kitur. bet kazkaip kai prasiau leidimo jokiu problemu nekilo, anei klausimu. uzjauciu su tokia nemalonia patritim..

oficialiai pas juos skaitosi tada, kai ateini i rastine paaukoji tam tikra suma pinigu ir esi ivedas i kompiuteri, tada vadinasi, kad oficialiai paaukojai. o manes tuose sarasuose nera, todel nesu parapijiete. zodziu, rytoj meginsiu keliauti pas kuniga, gal ka nors issiaiskinsiu, bet labai tuo abejoju, nes jis nebus geranoriskai nsuiteikias doh.gif tikiuosi kazkokiu stebuklingu budu pavysk isspresti sia problema unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 11, 08:50)
štai kaip atrodo smile.gif

user posted image

mes kai nuejom tai ant šito pataikėm. Nepasakyčiau kad jis man laabai patiko, pradėjo kabinėtis, kokia baisi nuodėmė kiekvieną sekmadienį į bažnyčią nevaikščiot doh.gif Bet šiaip nieko blogo apie jį nepasakyčiau, viską sutarėm, viskas gerai thumbup.gif Ir paaiškino viską ir šiaip draugiškas thumbup.gif
QUOTE(bigfuciuke @ 2009 05 25, 16:43)
Mums buvo identiska situacija, irgi priklausom tai parapijai - bet pakalbejus su kunigu pabegom, ten pat - i Zveryno baznycia, kursus cia sekmongai lankom - faini visi ten dirbantys. thumbup.gif  Kai grizom leidimo irgi ant to paties pataikem, bet nieko, leidima dave. Atrodo jaunas kunigas, turetu buti supratingas, bet deja deja schmoll.gif

įdomu ant kurio jūs užtaikėt g.gif
QUOTE(inutelia @ 2009 05 29, 16:36)
siandien buvau nuesjusi i savo parapija, norejau gauti leidima tuoktis kitoje parapijoje... o gi pasirodo, kad as net nesu parapijiete, nors toje baznycioje ir chora lankiau ir padejau ruosti vaikus pirmai komunijai savanoriskai ir sutvirtinimo sakramentui joje ruosiausi ten ji ir priemiau, bet... pasirodo nesu oficialiai aukojusi pinigu baznyciai todel ir nesu parapijiete, dar man pareiske, kad parapijos skirstomos ne pagal gyvenmaja vieta, o pagal zmoniu suinteresuotuma, ir kad taip lengvai man niekas to leidimo nezada duoti, nes yra vyskupo isakymas, kad leidimai yra isduodami tik pateikus argumenta, kodel santuoka bus registruojama kitoje baznycioje. isdesciau as jai savo argumentus, tai ji pasake, as nerasysiu ir viskas. tada as jos paklausiau jos vardoo ir pavardes, kad zinociau kas man suteike tokia informacija apie sia tvarka ir parapijieciu skirstyma, tai ji man pasiule iskviesti apsauga jei neiseisiu  nu zodziu, zinojau, kad bus problemu, bet ne iki tokio lygio. ryt bandysiu su paciu kunigu kalbetis, jei nieko nepesiu, eisiu i ta baznycia, kurioje tuokiames, bandysiu aiskinti situacija. nors kunigas, kuris mus tuoks vien tik isgirdes, kuriai parapijai as priklausau, sake, kad bus problemu, nes kunigelis ten nekaip pagarsejes...liepe bent jau atsinesti parasyta priezasti kodel manes neisleidzia tuoktis kitoje baznycioje, na bet jei as nesu sios baznycios parapijiete, tai net nezinau kaip cia bus

na čia tai kažkokia nesamonė. Kalbėjom su kunigu tai jis aiškiai pasakė 'priklausote tai parapijai kur gyvenate paskutinius tris mėnesius ir kur stovi jūsų šlepetės'. Aš dar užsiminiau, kad į tą bažnyčią pirmą kart gyvenime atėjau, tai sakė jokio skirtumo, vistiek tai yra mano parapija, nors ir nebuvus ten nė karto, nešnekant apie kažkokius aukojimus blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2009 05 31, 21:07)
pradėjo kabinėtis, kokia baisi nuodėmė kiekvieną sekmadienį į bažnyčią nevaikščiot doh.gif


a koks kunigas nesikabinėja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 31, 20:16)
a koks kunigas nesikabinėja smile.gif

ne nu būna ir nesikabinėjančių lotuliukas.gif draugė ėjo, tai jos nieko išvis neklausė apie religinius dalykus ir pan.
Na bet kokiu atveju viską sutarėm, aišku kas tuoks dar neaišku, bet man didelio skirtumo ir nėra 4u.gif
Tik keista, kad neprašė laisvo stovio liudijimo ir leidimo tuoktis iš MB... g.gif perklausėm dar kelis kartus, bet sakė tik krikšto liudijimus ir kursų pažymą atnešt unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bamba: 31 gegužės 2009 - 20:35
QUOTE(bamba @ 2009 05 31, 21:34)
sakė tik krikšto liudijimus ir kursų pažymą atnešt unsure.gif


geriau pasirūpinkit ir kitais popieriais dėl visa ko smile.gif
Atsakyti
O mes pasirinkom Švč. Jėzaus Širdies bažnyčia 4u.gif Ten as buvau krikstita ir komunija ten ejau thumbup.gif Tokia nediduke miela baznycia. O kunigas labai geras,net poto sako tai pasibuciuokit jus dabar tikri suzadetiniai smile.gif
Atsakyti
Sveikos. Toki kvaila klausima paklausiu priedo prie baznycios cia labai tiks lotuliukas.gif
Ar priejus ispazinties reikia duoti pasirasyti kazkoki tai popieriu, kad kunigas isklauses nuodemes pasirasytu? g.gif doh.gif Teko matyt man toki vaizda, tai pakraupau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2009 06 03, 13:29)
Ar priejus ispazinties reikia duoti pasirasyti kazkoki tai popieriu, kad kunigas isklauses nuodemes pasirasytu?  g.gif  doh.gif


kas čia per joptararaj blink.gif juk išpažinties eini dėl savęs, užtenka kunigui pasakyt, kad buvai, o meluoji ar nemeluoji - tavo reikalas g.gif

nu dar neteko nei matyt, nei girdėt tokių dalykų unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 06 03, 11:34)
kas čia per joptararaj blink.gif juk išpažinties eini dėl savęs, užtenka kunigui pasakyt, kad buvai, o meluoji ar nemeluoji - tavo reikalas g.gif

nu dar neteko nei matyt, nei girdėt tokių dalykų unsure.gif


o as maciau toki vaizda, kad issako savo nuodemes, atsistoja ir atejes priesais kuniga duoda pasirasyti kazkoki popieriu doh.gif
Na tikiuosi, kad tai tikrai nera, nes cia butu gryniausia nesamone doh.gif
O siaip apskritai kokia tvarka yra baznycioje einant kalbetis del vestuviu ceremonijos? g.gif Na neskaitant tu visu kursu ir reikalingu pristatyti popieriu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KasYra @ 2009 06 03, 13:51)
o as maciau toki vaizda, kad issako savo nuodemes, atsistoja ir atejes priesais kuniga duoda pasirasyti kazkoki popieriu  doh.gif

O siaip apskritai kokia tvarka yra baznycioje einant kalbetis del vestuviu ceremonijos?


gal ten ne tas, ką galvoji, buvo unsure.gif labai tikiuosi unsure.gif

o kokia gali būti tvarka smile.gif ateinat ir sakot - norim susituokti šioje bažnyčioje smile.gif kunigas sako - labai gerai, prisėskit rolleyes.gif na o toliau jau jis papasakos g.gif bent jau mums taip buvo
Atsakyti