Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(inutelia @ 2009 05 15, 18:13)
as kogero rinkciausi nida... ji man kaip meiles ir jaukumo uostas, i kur prasidejo musu meiles istorija, kur ivyko pasipirsimas, kur meduti kopinesime... nida bent jau mums lietuviskas paryzius wub.gif


na siaip grazu man irgi ten visai wub.gif
Atsakyti
O kokias Vilniuj galite pasiulyti baznycias grazias? rolleyes.gif
Kaip jums Sv. Petro ir Povilo baznyte? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mishenok84 @ 2009 05 19, 10:26)
O kokias Vilniuj galite pasiulyti baznycias grazias?  rolleyes.gif 
Kaip jums Sv. Petro ir Povilo baznyte?  g.gif


Bernardinu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Mishenok84 @ 2009 05 19, 10:26)
O kokias Vilniuj galite pasiulyti baznycias grazias?  rolleyes.gif 
Kaip jums Sv. Petro ir Povilo baznyte?  g.gif


aš ten tuoksiuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pykste @ 2009 05 19, 10:54)
aš ten tuoksiuos smile.gif


Kiek pamokeliu bus?Kaip ten kunigas? Kiek reikia moketi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mishenok84 @ 2009 05 19, 12:54)
Kiek pamokeliu bus?Kaip ten kunigas? Kiek reikia moketig.gif


kol nepakeisim savo požiūrio ir nusistatymo, tol ir reikės mokėti bažnyčioje...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 19, 13:01)
kol nepakeisim savo požiūrio ir nusistatymo, tol ir reikės mokėti bažnyčioje...



4u.gif
Atsakyti
Mes išsirinkome Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčią-patiko vieta (senamiestis, graži rotušės aikštė), pati bažnyčia (l. aukšta, atnaujinta ir suremontuota tiek iš vidaus, tiek iš išorės) ir pats kunigas patiko, malonus ir šiltas žmogus. Esu l. patenkinta šiuo pasirinkimu, dabar ketinu kurį savaitgalį patykoti ir pažiūrėti, kaip ten vyksta vestuvės (kur mašinas stato, kur šampaną geria, ar iš viso geria, nes vieša vieta blush2.gif ir t.t.).
Gal kuri nors ten tuokėsi ar planuoja. Pasidalinkite patikrimi smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Mishenok84 @ 2009 05 19, 12:54)
Kiek pamokeliu bus?Kaip ten kunigas? Kiek reikia moketi?  g.gif

lankėme mes 6 paskaitėles, o už paskaitas šeimos centre mokėjome 30lt, o kunigas sakė kad reiks paaukoti 200lt po vestuvių ar prieš jas piršlys paduos smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mergaites smile.gif

Noriu jusu paklausti: ar mes galesime susituokti baznycioje, jeigu mano MB nera priemes Sv. Komunijos, o as Komunija priemusi, bet nesu dirmavota? g.gif
Ar cia nuo kiekvienos baznycios priklauso atskirai? Ar siuos dalykus dar reikes susitvarkyti iki numatytos sventes?
Kazkur skaiciau, kad vienur kunigai praso ir Komunijos priemimo pazymos, kitur tik paklausia... O kaip is tikruju?

Nes as ateityje, kai tuoksimes, tai labai noriu eiti i baznycia, o MB nenori visu tu ceremoniju (jis toks nelabai megstantis isskirtini aplinkiniu demesi blush2.gif), jam geriau tiesiog nueiti i CMB ir susirasyti verysad.gif Taigi siuo klausimu musu nuomones siek tiek ir issiskiria.

Gal kuriai buvo ar yra panasi situacija? Kaip ja issprendete? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Darlinyte @ 2009 05 23, 13:37)
Noriu jusu paklausti: ar mes galesime susituokti baznycioje, jeigu mano MB nera priemes Sv. Komunijos, o as Komunija priemusi, bet nesu dirmavota?


dabar bažnyčioj tuokia, net jei vienas kuris yra nekrykštytas biggrin.gif sutuoks tikrai ir jus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 23, 13:48)
dabar bažnyčioj tuokia, net jei vienas kuris yra nekrykštytas biggrin.gif sutuoks tikrai ir jus mirksiukas.gif


Na, tikiuosi, kad cia tikrai nera didziausia tragedija 4u.gif Dabar belieka tik MB itikinti, kad visos tos ceremonijos nera taip baisu ax.gif O jei ir nepavyks, vistiek rasim koki nors kompromisa. Bet visas tas popierizmas su baznycia, tai doh.gif Viskas atrodo LABAI jau sudetingai! Mes abu is skirtingu Lietuvos krastu, abu esam registruoti vis dar pas tevus, nors jau seniausiai gyvenam Vilniuj...

Sakykit, o kaip del CMB. Ar galima bet kuriame susituokti (susirasyti), ar irgi galima tik ten, kur esi registruotas (na, pagal vieno is besituokianciuju registracija)? 4u.gif
Atsakyti