Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(zuzla @ 2009 05 11, 08:38)
kunigas budi nuo 9 iki 19 g.gif

bandykit su kunigu Ruslanu susitikti 4u.gif

bet tai vardo nepaklausiu einant... jau kas bus tas biggrin.gif

eisim kitą savatę, bet tai tikiuosi rasim kąnors, nes B nelietuvoj ir grįžta dviem dienom tik dėl bažnyčios doh.gif tai jau tikiuosi, kad pasiseks, tik nesinori ant to arogantiško užtaikyt... unsure.gif nebus kada poto pas kitą dar eit verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2009 05 11, 09:43)
bet tai vardo nepaklausiu einant... jau kas bus tas  biggrin.gif


štai kaip atrodo smile.gif

user posted image

jei jo nebus, tai taip ir klauskit - kada bus kunigas Ruslanas? ir tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 11, 08:50)
štai kaip atrodo smile.gif

jei jo nebus, tai taip ir klauskit - kada bus kunigas Ruslanas? ir tiek smile.gif

oho, net su vaizdine informacija biggrin.gif
Na ok, bandysim susirast, ačiū tau labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2009 05 11, 09:56)
oho, net su vaizdine informacija biggrin.gif
Na ok, bandysim susirast, ačiū tau labai 4u.gif


nėr už ką smile.gif sakau, man ten visi faini, ypač toks aaaukštas su akinukais, kur pataikėm į ceremoniją - stovim su MB už kolonos, kad jaunavedžiams į kadrą nepapult, o tas pagalvojo, kad mes gal draugai, tai pakvietė nesislėpti ir pažadėjo, kad šian dar netuoks mūsų biggrin.gif
nu gal pats pirmas, pas kurį pataikėm, žemas su akinukais, gal nelabai kalbus buvo g.gif ir lenkiškai nelabai kalbėjo g.gif
na ir nepamirškit, kad užėjus ne laba diena sakyt reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 11, 09:03)
na ir nepamirškit, kad užėjus ne laba diena sakyt reikia mirksiukas.gif

žinau, bet aš visada laba diena vistiek sakau lotuliukas.gif nesigauna kitaip doh.gif
o šiaip pas mus jokių stebuklingų reikalavimų tiems kunigams nėra, kad tik užrašytų, paaiškintų ir šiaip žmoniškai bendrautų. Na ir lietuviškai kalbėtų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2009 05 11, 10:15)
žinau, bet aš visada laba diena vistiek sakau lotuliukas.gif nesigauna kitaip doh.gif
o šiaip pas mus jokių stebuklingų reikalavimų tiems kunigams nėra, kad tik užrašytų, paaiškintų ir šiaip žmoniškai bendrautų. Na ir lietuviškai kalbėtų biggrin.gif


lietuviškai savaime aišku turi visi kalbėt rolleyes.gif jei nepatinka, kad tas Ruslanas lenkas, tai bandykit pas tą aukštą su akinukais, bet jau jo vardo nežinau smile.gif

va šitas lietuvis labai fainas, bet man atrodo jis tada kleboną pavadavo, tai gali ir nebūt jo g.gif o gal ir pasiliko..

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 11 gegužės 2009 - 09:24
jei ceremoniją praves gražiai lietuviškai, tai man be skirtumo lenkas jis ar kas rolleyes.gif
O iš kur tiek info? ir dar su nuotraukom? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2009 05 11, 10:28)
O iš kur tiek info? ir dar su nuotraukom? blink.gif


tuokiausi ten spalį blush2.gif todėl tiek info... o nuotraukos iš interneto smile.gif guglas visagalis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 11, 09:31)
tuokiausi ten spalį blush2.gif todėl tiek info... o nuotraukos iš interneto smile.gif guglas visagalis biggrin.gif

aišku ax.gif
gražios ten vietos labai, mes irgi rudenį tuokiamės, tai galvoju bus medžiai geltoni wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bamba @ 2009 05 11, 10:52)
gražios ten vietos labai, mes irgi rudenį tuokiamės, tai galvoju bus medžiai geltoni wub.gif


bus labai gražu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes tongue.gif
Gal kas zino,jei ash katalike,o MB staciatikis, baznycioj sutuoks??? Nekeiciant jo tikejimo? g.gif
Kaip ten tokiu atveju daro? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mishenok84 @ 2009 05 13, 08:03)
Gal kas zino,jei ash katalike,o MB staciatikis, baznycioj sutuoks??? Nekeiciant jo tikejimo?  g.gif
Kaip ten tokiu atveju daro?  blush2.gif


sutuoks ir niekas jokio tikėjimo nekeis ax.gif jums tik reikės vyskupo leidimo, tuo pasirūpins kunigas smile.gif
Atsakyti