Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(Osele @ 2009 05 02, 22:32)
mes seimos centre jau atlankem, ten tikrai buvo idomu  mirksiukas.gif  reik prisiruost keliaut i tas katechezes paskaitas  doh.gif  ax.gif

mes tai bandom viska vienu metu lankyti, matysim kaip mums seksis, nes pagal datas pasiziurejom, kad per savaite galima i tris paskaiteles nueiti: 2 katechezes mokykloj ir 1 seimos centre, tai visas atlankyti imanoma per menesi thumbup.gif matysim, kaip seksis igyvendinti plana g.gif
Atsakyti
QUOTE(inutelia @ 2009 05 04, 08:34)
mes tai bandom viska vienu metu lankyti, matysim kaip mums seksis, nes pagal datas pasiziurejom, kad per savaite galima i tris paskaiteles nueiti: 2 katechezes mokykloj ir 1 seimos centre, tai visas atlankyti imanoma per menesi thumbup.gif  matysim, kaip seksis igyvendinti plana g.gif


saunuoliai thumbup.gif na pas mus sudetingiau, nes manajam paskaitos vakarais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(beneciuju @ 2009 05 03, 11:22)
sveikos, patingejau skaityti visus milojona postu,  bet labai noreciau suzinoti gal kas tuokesi kretingos baznycioje? gal zinot kaip ten vargonininke- ar gera, ir kaip del papuosimo ten daro- ar kiekvienas sau, ar tariasi su kitom porom ar galima sumest pinigeliu ir baznycia papuosia?


Vat vat, ir mane dimina viskas apie Kretingos baznycia ax.gif
Kaip ten su puosimu, muzika, na ir visos kitos salygos ax.gif Ar yra nustatytas vestuviu mokestis ar skaitosi Kretingoj tai auka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Osele @ 2009 05 04, 14:07)
saunuoliai  thumbup.gif  na pas mus sudetingiau, nes manajam paskaitos vakarais doh.gif

as isvis praktiskai visad viena eisiu, nes maniskis kaerais isvis net ne kaune dirba tai jam speti tikrai be sansu, na bet nors tiek gerai, kad uzskaito thumbup.gif
Atsakyti
bukit geros paaiskinkit man as jau nieko nesuprantu doh.gif tai cia visiem reikia eiti butinai i tas seimos centro pamokeles ir katechezes pamokeles, ar i tas katechezes pamokeles reikia eiti tik tada kai vediesi kitoje parapijoje? gal kai vediesi savoj parapijoj nereikia tu katechezes pamokeliu? mes eisim i tas pamokeles kur per pora dienu galima praeiti, ( cia Vilniui Matulaicio parapijoj) tai gal kas zinot ar ten skaitosi pamokeles kaip seimos centre ar tos katechezes pamokeles ar ten uzskaito ir parasus uzdeda kaip uz tas abieju rusiu pamokeles iskart? g.gif nepykit kad as cia su tiek daug klausimu ir taip painiai bet jau pati susipainiojau doh.gif eisim i tas paskaitas Matulaicio parapijoj ir galvoju ar dar reikes kokiu pamokeliu ar ne? nelabai suprantu kam tos katechezes pamokeles biggrin.gif blush2.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cika69 @ 2009 05 06, 21:30)
bukit geros paaiskinkit man as jau nieko nesuprantu  doh.gif  tai cia visiem reikia eiti butinai i tas seimos centro pamokeles ir katechezes pamokeles


jei eini į parapijos pamokėles, į šeimos centrą eiti nereikia smile.gif bent jau vilniuj
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 06 gegužės 2009 - 20:37
sveikos merginos,
man kunigas pasake kad mums abiems, liudininaks ir palydai ateiti i zakristija 10 min iki ceremonijos, kad pasirasyti ir kad gauti instrukcijas kas kada ieina kur stovi per ceremonija ir pan... ar cia visur taip? blink.gif
man dabar labai neaisku kaip man pavyks ateiti 10 pries kad sveciai musu nepastebetu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Londi @ 2009 05 07, 11:02)
sveikos merginos,
man kunigas pasake kad mums abiems, liudininaks ir palydai ateiti i zakristija 10 min iki ceremonijos, kad pasirasyti ir kad gauti instrukcijas kas kada ieina kur stovi per ceremonija ir pan...  ar cia visur taip?  blink.gif
man dabar labai neaisku kaip man pavyks ateiti 10 pries kad sveciai musu nepastebetu...  doh.gif


taigi svečiai jau būna bažnyčioje dažniausiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Londi @ 2009 05 07, 11:02)
ar cia visur taip?  blink.gif

man dabar labai neaisku kaip man pavyks ateiti 10 pries kad sveciai musu nepastebetu...  doh.gif


pas mus irgi taip buvo mirksiukas.gif

į zakristiją juk nebūtinai reikia per bažnyčią eit smile.gif ji turi ir iš lauko įėjimą, o svečiai jau viduj bus... o jei kas ir pastebės jus lauke, tai kas bus??
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 05 07, 08:14)
pas mus irgi taip buvo mirksiukas.gif

į zakristiją juk nebūtinai reikia per bažnyčią eit smile.gif ji turi ir iš lauko įėjimą, o svečiai jau viduj bus... o jei kas ir pastebės jus lauke, tai kas bus??


as tikiuosi kad turi atskira iejima g.gif as galvojau kad instrukcijas isklausysiu pora dienu pries... ir kad jauniki pamatysiu tik prie altoriaus o ne zakristijoj... bet pasirodo yra siek tiek kitaip... tai mano buvo pradzioj sokas.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Londi: 07 gegužės 2009 - 10:34
QUOTE(Londi @ 2009 05 07, 11:33)
as tikiuosi kad turi atskira iejima  g.gif  as galvojau kad instrukcijas isklausysiu pora dienu pries... ir kad jauniki pamatysiu tik prie altoriaus o ne zakristijoj... bet pasirodo yra siek tiek kitaip... tai mano buvo pradzioj sokas....  doh.gif


Žinok pakalbėk su kunigu, gal leis po to? Nes jei viską jau suplanavai, paaiškink kaip įsivaizduoji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2009 05 07, 08:38)
Žinok pakalbėk su kunigu, gal leis po to? Nes jei viską jau suplanavai, paaiškink kaip įsivaizduoji smile.gif


bet jei cia tokia tvarka... tuomet reikia susitaikyti ir daryti kaip sako... unsure.gif
ryt dar einu susitikti su kunigu kuris mus tuoks... tikiuosi viska issiaiskinsiu
Atsakyti