Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

Sveikutes visos,
gal kas planuoja tuoktis Vilniuje Jokubo baznycioje?? atsiliepkit merginos!!! biggrin.gif biggrin.gif

Kaip suprantu, dauguma renkasi baznycia pagal jos isvaizda?? verysad.gif ir kaip ji atrodo viduj? verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuliuks @ 2009 04 22, 22:07)
Sveikutes visos,
gal kas planuoja tuoktis Vilniuje Jokubo baznycioje?? atsiliepkit merginos!!!  biggrin.gif  biggrin.gif

Kaip suprantu, dauguma renkasi baznycia pagal jos isvaizda??  verysad.gif ir kaip ji atrodo viduj?  verysad.gif  verysad.gif


ir man taip pasirodė drinks_cheers.gif

iš visų bažnyčių lankytų per mišias sekmadieniais galėčiau išskirti Šv.dvasios, Pranciškonų ir Jokūbo 4u.gif pati tuokiausi Kryžiaus atradimo (ten pažįstamas kūnigas ir MB parapija) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 04 22, 22:17)
ir man taip pasirodė drinks_cheers.gif

iš visų bažnyčių lankytų per mišias sekmadieniais galėčiau išskirti Šv.dvasios, Pranciškonų ir Jokūbo 4u.gif pati tuokiausi Kryžiaus atradimo (ten pažįstamas kūnigas ir MB parapija) 4u.gif



Na, as ir gyvenau visa gyvenima salia Jokubo baznycios... nors ji atidaryta berods tik kokiu 10 metu smile.gif man shi baznycia tiesiog kaip paslaptis kokia, nes visos tvoros ir medziai nulaipioti vaikysteje... visada ji idomi buvo man.... ir kunigelis ten fainuolis thumbup.gif tiesa, dabar jau jis retai kada misias laiko blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievuliuks @ 2009 04 22, 22:42)
Na, as ir gyvenau visa gyvenima salia Jokubo baznycios... nors ji atidaryta berods tik kokiu 10 metu  smile.gif man shi baznycia tiesiog kaip paslaptis kokia, nes visos tvoros ir medziai nulaipioti vaikysteje...  visada ji idomi buvo man.... ir kunigelis ten fainuolis  thumbup.gif tiesa, dabar jau jis retai kada misias laiko  blink.gif


tai kokių tau klausimų kyla smile.gif eik pas jį ir pasikalbėk, koks skirtumas kas ir kur tuokėsi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 04 22, 22:54)
tai kokių tau klausimų kyla smile.gif eik pas jį ir pasikalbėk, koks skirtumas kas ir kur tuokėsi smile.gif  4u.gif



A neeee, man tai klausimu nebekyla tongue.gif ramiakas ax.gif viskas jau sutarta tongue.gif Galvojau, gal kas kokiu ideju pametes del papuosimo sales blush2.gif jei ne, tai eisiu kaip etatine stebetoja kiekviena sestadieni, ziuresiu kas ka ir kaip daro lotuliukas.gif
O kokioj tu zhanysies? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievuliuks: 22 balandžio 2009 - 22:01
QUOTE(Ievuliuks @ 2009 04 22, 23:00)
A neeee, man tai klausimu nebekyla  tongue.gif ramiakas ax.gif viskas jau sutarta  tongue.gif

O kokioj tu zhanysies?  biggrin.gif  4u.gif


thumbup.gif

nugis jau parašiau žinutėj aukščiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 04 22, 23:04)
thumbup.gif

nugis jau parašiau žinutėj aukščiau smile.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif 4u.gif 4u.gif
doh.gif doh.gif nebuciau blondine thumbup.gif sorry ir dar aluti gurksnoju biggrin.gif
Atsakyti
Mes rinkomes Vilniaus Arkikatedra. Abu megstam ten uzsukti, kai tik bunam centre visada uzeinam (kad ir neuztaikom ant misiu), paaukojam, uzdegam zvakutes. Mums ten tokia didinga aplinka, kad net nedvejodami ja pasirinkom. Dar turejom minciu apie Jeruzales baznytele prie kunigu seminarijos, bet nueje pasikalbeti uztaikem ant labai arogantisko, nemielo kunigo...tai atgrase smile.gif
O Arkikatedroje pasirinkom jauna miela kunigeli smile.gif Leido patiems apmastyti, ko noretumem per ceremonija, patys rinksimes skaitinius is svento rasto, kai kurias istraukas pasiule skaityti patiems arba artimiesiems (tai pavesime pirmajai pamergytei). O ir puosimo rupestis atkrenta, nes buna nutiestas raudonas kilimas, papuosta gelemis. Zinome, kad daznai ten santuokos primena konvejerius, todel tai apmaste rinkomes penktadieni, kolkas esame vieninteliai besituokiantys ta diena.
Atsakyti
Gal kuri pasirinko ar buvo draugu vestuvese Klaipedos marijos taikos karalienes baznycioje? Gal zinote kaip ten puosia? Gal foto nete yra kurnors? blush2.gif
Atsakyti
sveikos merginos, gal kurios isteka prisikelimo baznycioj ant stogo? noreciau suzinot kaip ten su puosimu, kaip ten visus sodina ir pan. Noreciau tuoktis virsuj, bet pradejau abejot, kaip ten visus susodint, nes ta koplitele maza g.gif
Atsakyti
QUOTE(Osele @ 2009 04 29, 09:44)
sveikos merginos, gal kurios isteka prisikelimo baznycioj ant stogo? noreciau suzinot kaip ten su puosimu, kaip ten visus sodina ir pan. Noreciau tuoktis virsuj, bet pradejau abejot, kaip ten visus susodint, nes ta koplitele maza  g.gif


Ten tikrai nieko nereikia puošti, nes yra tik altorius ir keletas sėdimų vietų. Sakyčiau max 20-30 žmonių ceremonija, nes tikrai mažai vietos wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Auksuole @ 2009 04 29, 09:45)
Ten tikrai nieko nereikia puošti, nes yra tik altorius ir keletas sėdimų vietų. Sakyčiau max 20-30 žmonių ceremonija, nes tikrai mažai vietos wink.gif


o kaip su tom paskaitelem, praejom mes jau seimos centre tas keturias paskaiteles ir pasirodo dar reik i astuonias eit katechezes mokykloj doh.gif kaip ar eitu ten kaip nors susitart?
Atsakyti