Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(zuzla @ 2009 04 19, 22:34)
pasikartoju
jokių nustatytų kainų būti negali schmoll.gif jei reikalaus kažko, gali vyskupijai pranešti apie savivalę mirksiukas.gif

zinau, kad negali, bet pasirodo buna doh.gif nes jie apeliuoja, tuo, kad pas juos grazu, naujai atrestauruota baznycia ir taip toliau, o ir norinciu tuoktis daug... g.gif na bus matyt, jei prades plesikauti, rinksimes kita baznytele, bet tikiuosi, kad viskas bus gerai 4u.gif
aciu uz palaikyma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(inutelia @ 2009 04 19, 22:38)
nes jie apeliuoja, tuo, kad pas juos grazu, naujai atrestauruota baznycia ir taip toliau, o ir norinciu tuoktis daug... g.gif


čia yra tikra nesąmonė... bet labai tikiuosi, kad į bažnyčią eini tuoktis ne todėl, kad gražu...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 04 19, 22:47)
čia yra tikra nesąmonė... bet labai tikiuosi, kad į bažnyčią eini tuoktis ne todėl, kad gražu...

zinoma, kad ne del to... juk tai butu visiskai kvaila doh.gif
tiesiog kiek girdejau, kad tai yra kaip ir argumentas del dideliu "auku" mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, gal yra susituokusiu ar planuojanciu tuoktis Dievo Gailestingumo sventoveje?
Labai domina jusu atsiliepimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 04 19, 22:47)
čia yra tikra nesąmonė... bet labai tikiuosi, kad į bažnyčią eini tuoktis ne todėl, kad gražu...

vienas iš mano argumentų, kodėl pasirinkau būtent tą bažnyčią, kurioje tuoksimės, yra 'kad gražu'. ir, savo didžiai gėdai (???) turiu prisipažinti, kad jis yra vienas iš svarbiausiųjų. tik kad... man visai negėda doh.gif

QUOTE(inutelia @ 2009 04 19, 22:58)
zinoma, kad ne del to... juk tai butu visiskai kvaila doh.gif

o dėl ko? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo something else: 19 balandžio 2009 - 22:35
Sveikos mergytes...ka jus girdejot apie Kernaves baznytele?mes siandien buvo Kernavej tai mane ji tiesiog pakerejo ir noreciau butent ten tuoktis 4u.gif
Atsakyti
taip, Kernavės bažnyčia iš tiesų įspūdinga wub.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 04 19, 23:35)
man visai negėda doh.gif
o dėl ko? g.gif


į bažnyčią jaunieji eina suteikti vienas kitam santuokos sakramento, o ne dėl gražių nuotraukų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inutelia @ 2009 04 19, 22:58)
tiesiog kiek girdejau, kad tai yra kaip ir argumentas del dideliu "auku" mirksiukas.gif


jeigu man pradėtų vardinti kainas, iškart pasakyčiau, kad aukosiu, kiek galėsiu, jei ne, tai išvis nenorėčiau, kad toks "kunigas" su savo tokiais "argumentais" dalyvautų mano vestuvėse... rinkliava mat užsiiminėja...
Atsakyti
ai ir dar prisiminiau - kai atėjom į kursus bažnyčioj užsirašyt, tai mūsų paklausė - ar galėtumėte paaukoti 15lt... apie ceremonijos kaina anei vieno žodžio negirdėjom.. štai taip..
Atsakyti
QUOTE(something else @ 2009 04 19, 23:35)
vienas iš mano argumentų, kodėl pasirinkau būtent tą bažnyčią, kurioje tuoksimės, yra 'kad gražu'. ir, savo didžiai gėdai (???) turiu prisipažinti, kad jis yra vienas iš svarbiausiųjų. tik kad... man visai negėda doh.gif
o dėl ko? g.gif

del to, kad esam tikri del savo santykiu ir norim juos sutvirtinti dievo akivaizdoje 4u.gif o baznycia renkames tokia, kuri mums yra artima ir joje butu jauku, tik va kunigu nelabai iseina pasirinkti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inutelia @ 2009 04 20, 09:55)
tik va kunigu nelabai iseina pasirinkti ax.gif


kaip tai neina?? blink.gif į bet kurią bažnyčią gali atsivesti savo kunigą..
Atsakyti