Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(myliu``tave @ 2009 01 09, 00:25)
Aš pažįstu vieną vaikiną,kuris būtent gieda ar groja (tiksliai nežinau) tame chore.Tai aš jo ir paprašiau,kad pasidomėtų ar ten tuokia.Tai jam pasakė,kad jie tuo neužsiima,o jį atseit kaip pažįstamą sutuoktų,tai ką aš žinau kuo tikėt.Tas mano pažįstamas toks įdomus,kaip aš vadinu "laisvamanis",nieko blogo neturiu omeny,bet tokio meninio mąstymo žmogus biggrin.gif

Bandysim greitu metu nueiti į Katedrą ir patys įsitikinsim,kokie ten reikalai  smile.gif

O jūs jau susituokę,ar dar tik tuoksitės? Kažkur skaičiau,kad Katedroje į "aukos" kainą įeina ir papuošimas,ir pati ceremonija  thumbup.gif


tai tikrai netikekit, mat vaikinukas "pasapnavo" hihihi.gif ir niekas ten "po blatu" tikrai netuokia ir netuoks hihihi.gif doh.gif

150lt ir į tai įeina bažnycios papuosimas, puoisa lyg tais kazkokia firma.papuosimu viena nuotaka lb dziaugesi, nesiskunde thumbup.gif

ne, dar nesusituoke biggrin.gif

parasykit, kaip sekes katedroj i az
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuolinė: 09 sausio 2009 - 11:28
QUOTE(Obuolinė @ 2009 01 09, 11:26)
tai tikrai netikekit, mat vaikinukas "pasapnavo" hihihi.gif  ir niekas ten "po blatu" tikrai netuokia ir netuoks hihihi.gif  doh.gif

150lt ir į tai įeina bažnycios papuosimas, puoisa lyg tais kazkokia firma.papuosimu viena nuotaka lb dziaugesi, nesiskunde thumbup.gif

ne, dar nesusituoke biggrin.gif

parasykit, kaip sekes katedroj i az


Pilnai tikiu,kad tikrai jis susapnavo,nes į tokį tikrą sapnuotoją panašus lotuliukas.gif

Aha,aš irgi skaičiau,kad 150lt už viską.Tai manau,labai normali kaina,nes jau buvau išsigandusi,kad kaip Katedroje tai gali didelė "stafkė" būti.
O šiaip logiškai pamąsčius,tai tikrai ir jiems (Katedroje) ir mums besituokiančiams apsimoka taip,nes ten ypač vasarą labai daug porų tuokiasi,o jaunieji kiekvieną kartą turi lakstyti ir puošinėti dar prieš ceremoniją,tai juokingai net atrodo,tai geriau jau normaliai papuošia ir visi gražiai bendrai "susimeta" lotuliukas.gif

Ok,būtinai parašysiu,kai nueisim,gal kitą ar dar kitą savaitę žadam eiti,nebėr ko laukt ax.gif

O gal tu nori prisijungti į mūsų planuojančių šiaulietukių temą? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliu``tave: 09 sausio 2009 - 14:15
QUOTE(myliu``tave @ 2009 01 09, 16:14)
Pilnai tikiu,kad tikrai jis susapnavo,nes į tokį tikrą sapnuotoją panašus  lotuliukas.gif

Aha,aš irgi skaičiau,kad 150lt už viską.Tai manau,labai normali kaina,nes jau buvau išsigandusi,kad kaip Katedroje tai gali didelė "stafkė" būti.
O šiaip logiškai pamąsčius,tai tikrai ir jiems (Katedroje) ir mums besituokiančiams apsimoka taip,nes ten ypač vasarą labai daug porų tuokiasi,o jaunieji kiekvieną kartą turi lakstyti ir puošinėti dar prieš ceremoniją,tai juokingai net atrodo,tai geriau jau normaliai papuošia ir visi gražiai bendrai "susimeta"  lotuliukas.gif 

Ok,būtinai parašysiu,kai nueisim,gal kitą ar dar kitą savaitę žadam eiti,nebėr ko laukt  ax.gif

O gal tu nori prisijungti į mūsų planuojančių šiaulietukių temą?  4u.gif

ka cia beplanuosi, kai dar ziedo ant pirsto nera, toli man dar tos musu vestuves.reikia palaukt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 01 09, 17:05)
ka cia beplanuosi, kai dar ziedo ant pirsto nera, toli man dar tos musu vestuves.reikia palaukt ax.gif

Tai nesvarbu,kad toli,ten renkamės visos šiaulietės,nesvarbu,kada tuokiasi.O gal pasisemsi idėjų lotuliukas.gif
Atsakyti
[quote=alexxx,2009 01 05, 14:56]
Mes irgi tuoksimės Švėkšnos bažnyčioje.. balandžio mėn.. gal kas turite informacijos daugiau.. kokia sistema su pinigiukais.. su bažnyčios papuošimu ir tt.. šiaip pirmas įspūdis nuvažiavus tartis buvo geras, neužilgo vešime reikalingus dokumentus, tada ir santuokos datą užregistruos..
[/
mes taip pat zadame tuoktis Sveksnos baznycioje, sakykyt o kur ten reikia kreiptis del susitarimo, nelabai gaudausi tokiose reikaluose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu``tave @ 2009 01 09, 19:20)
Tai nesvarbu,kad toli,ten renkamės visos šiaulietės,nesvarbu,kada tuokiasi.O gal pasisemsi idėjų  lotuliukas.gif

nesu linkusi i ateities krupstu planavima,kai dar nera pirslybu, o kai mano diedas pasipirs, tada jau begsiu pas jus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 01 11, 11:41)
nesu linkusi i ateities krupstu planavima,kai dar nera pirslybu, o kai mano diedas pasipirs, tada jau begsiu pas jus biggrin.gif


Lauksim būtinai,nors gal mūsų ten jau ir nebebus blush2.gif Na,tikėkimės,kad dar būsim bigsmile.gif
Atsakyti
merginos gal zinot koks procesas iregistruojant baznytine santuoka CMB:
kiek uztrunka
kokiu dokumentu reikia
ar galima su uzsienio pilieciu?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Londi @ 2009 01 11, 14:22)
merginos gal zinot koks procesas iregistruojant baznytine santuoka CMB:
kiek uztrunka
kokiu dokumentu reikia
ar galima su uzsienio pilieciu?
4u.gif


ateini, kol užpildai prašymą, MB nueina susimoka į banką, paduodat pasus (korteles) ir pažymėjimą iš bažnyčios, 20min ir viskas..
Atsakyti
QUOTE(myliu``tave @ 2009 01 11, 15:51)
Lauksim būtinai,nors gal mūsų ten jau ir nebebus  blush2.gif Na,tikėkimės,kad dar būsim  bigsmile.gif

tai kaip tik sakykit - nebusim.
juk suplanuosit, susituoksit ir nebebusit planuotoju temytei, thumbup.gif
o kol mano dieda sman pasipirs, busit susituoksuisos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2009 01 11, 14:25)
ateini, kol užpildai prašymą, MB nueina susimoka į banką, paduodat pasus (korteles) ir pažymėjimą iš bažnyčios, 20min ir viskas..

jei tik tiek tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 01 11, 16:25)
tai kaip tik sakykit - nebusim.
juk suplanuosit, susituoksit ir nebebusit planuotoju temytei, thumbup.gif
o kol mano dieda sman pasipirs, busit susituoksuisos biggrin.gif

Viskas aišku tada biggrin.gif Mačiau,kad skaitinėji vestuvių temas,tai galvojau,kad irgi jau planuojat blush2.gif
Atsakyti