Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(Obuolinė @ 2008 11 28, 11:46)
mieluciai broliai Gudaiciai negali tuokti, teikti santuokos sakramento.


Santuokos Sakramentą teikia vienas kitam sutuoktiniai ax.gif o ne broliai ar kunigai..
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2008 11 28, 13:51)
Santuokos Sakramentą teikia vienas kitam sutuoktiniai ax.gif o ne broliai ar kunigai..

taip, Santuokos sakramentas teikia malonę, būtiną vedusiems. bet bažnyčioje, prieš Dievulį tą sakramentą sutvirtini, kunigas įrankis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2008 11 21, 09:03)
tai kad ši tradicija nuo tų laikų, kai jaunosios nieks neklausė už ko ana nori tekėt ir atiduodavo tam, kas daugiau avių ar kupranugarių pasiūlys bigsmile.gif  ax.gif



Kai pasiteiravau drauges apie sia tradicija ir apie pardavimus, tai ji man sake, kad tai absoliuti nesamone. Ji liuterone, sake, kad tai sena liuteroniska tradicija, kuri reiskia, kad tevas isaugines savo dukteri perduoda ja globoti vyrui. Ir cia niekuo deti jokie kupranugariai... smile.gif zodziu, itariu, kiek zmoniu, tiek nuomoniu. Bet kadangi drauge labai apsiskaiciusi, labiau linkusi tiketi ja... blush2.gif be to man tradicija labai grazi....
Atsakyti
QUOTE(ugnele @ 2009 01 04, 14:52)
Bet kadangi drauge labai apsiskaiciusi, labiau linkusi tiketi ja... blush2.gif


bet apie kaukazietiškas tradicijas ji matyt neskaitė hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 11 28, 12:46)
Ignaco baznycia galetu tuokti, bet neturi teiss ar kaip, nes yra tiesiogiai pavaldus ne siauliu vyskupui, o popieziui, taigi mieluciai broliai Gudaiciai negali tuokti, teikti santuokos sakramento.Negaletu net pazistamu, o zinant broli Aldona ir Algi, jie nepasirasytu aferai
irnesakyk.gif  hihihi.gif
Dauguma nori muzikos is Ignaco.Yra ten jaunimo chorelis, kuris geida sekmad vakarais.nueik ir pasiklausyk. LB graziai, siuolaikiskai.Manau, galima susitarti su kelioms mergaitemis, akd pagiedotu, man asmeniskai daug graziau smuikas , gitara ir jauni balsai, nei vargonininkas  doh.gif
jei kas, klausk.

nezinau koks kunigas ten tuoke, bet pati dalyvavau santuokos ceremonijoje toje baznycioje. Ir papuosimas, ir choras, ir pati ceremonija buvo super.
Papildyta:
QUOTE(tindiriushka @ 2008 11 18, 21:16)
ėė.. kur Onos bažnyčios jaunosios?

Siaip kazkaip dauguma i salia esancia Bernardinu koplytele eina... g.gif Is jos foto gan daznai buna.

*****************

Besiruosiancioms tuoktis baznycioje Mikalojaus gatveje - siulymas pasiteirauti pas kunigus kaip ziuri i fotografu ir operatoriu darba. Nes vienose vestuvese operatoriai buvo tiesiog grubiai nustumti i gala, jaunieji pasikviesti ant pakylos, tad ceremonija iamzinti buvo galima tik is galo. Operatoriu priartejimas mazesniu nei 2 metru atstumu buvo nulydimas griausmingu zvilgsniu ir reikalavimu pasitraukti doh.gif ir pati ceremonija buvo gan nemaloni, kunigas arogantiskas ir saltas. jaunieji buvo soke po ceremonijos, bet laimei labai nesureiksmino pacios ceremonijos, tad veliau sia situacija nuleido juokais. Zodziu - kam svarbus ceremonijos iamzinimas - issiaiskinkit detales del kunigo poziurio i sita momenta mirksiukas.gif
Beje panasu atsiliepima girdejau ir apie Jonu baznycios kuniga, bet pati to nemaciau, tad tai tik gandai.....

Katedra dabar irgi praradus savo pagrindinius pliusus - altorius uzdengtas restauracijai, Doveika nebetuokia (gal isejo kitur?), pati baznycia gan tamsi ir nuolat pilna smalsiu turistu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 04 sausio 2009 - 16:07
QUOTE(uItra @ 2009 01 04, 17:50)
nezinau koks kunigas ten tuoke, bet pati dalyvavau santuokos ceremonijoje toje baznycioje. Ir papuosimas, ir choras, ir pati ceremonija buvo super.
Papildyta:


na, negali buti g.gif
gal maisot, ar kalbat apie kita meista.as apie Šiaulius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2009 01 04, 18:56)
na, negali buti g.gif
gal maisot, ar kalbat apie kita meista.as apie Šiaulius smile.gif

Taip ir gavos doh.gif As kalbejau apie Vilniu lotuliukas.gif
O Siauliuose kaip vadinasi tokia raudonu plytu baznycia. Pora fragmentu cia ir cia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uItra: 05 sausio 2009 - 09:31
QUOTE(~Jacinta~ @ 2008 11 24, 13:24)
As norejau toj baznycioj ax.gif , tik kad neisitenkam i laika! doh.gif



Mes irgi tuoksimės Švėkšnos bažnyčioje.. balandžio mėn.. gal kas turite informacijos daugiau.. kokia sistema su pinigiukais.. su bažnyčios papuošimu ir tt.. šiaip pirmas įspūdis nuvažiavus tartis buvo geras, neužilgo vešime reikalingus dokumentus, tada ir santuokos datą užregistruos..
Atsakyti
QUOTE(uItra @ 2009 01 05, 11:28)
Taip ir gavos  doh.gif  As kalbejau apie Vilniu  lotuliukas.gif
O Siauliuose kaip vadinasi tokia raudonu plytu baznycia. Pora fragmentu cia ir cia

taigi, sakau, kad kazkur suo pakastas biggrin.gif
o ta raudonu pluty - SV.jurgio. Kiek matau, tuoke kun.Tomas.
"nuskilo" , pataiket ant ramaus ir gero kunieglio thumbup.gif

koks fotografas cia pas mus yra, kad graziiai iamzino vestuves?galima kontaktus i az
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuolinė: 05 sausio 2009 - 14:04
QUOTE(Obuolinė @ 2009 01 05, 14:03)
taigi, sakau, kad kazkur suo pakastas biggrin.gif
o ta raudonu pluty - SV.jurgio. Kiek matau, tuoke kun.Tomas.
"nuskilo" , pataiket ant ramaus ir gero kunieglio thumbup.gif

koks fotografas cia pas mus yra, kad graziiai iamzino vestuves?galima kontaktus i az


www.lines.lt berods cool.gif
Atsakyti
sweikutes smile.gif gal zinote ar veikia baznycia zapyskyje, ta senovine prie nemuno kranto? mums ji begalo grazi, romantiska aplinka, aplink tik pievos ir nemunas salia... wub.gif tik kiek zinau siaip ji neveikia (ta prasme nei misios vyksta nieko) tik renginiai kazkokie vyksta. bet gal imanoma susitart su kunigu kad mus sutuoktu toje baznyteleje? g.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 11 28, 11:46)
Ignaco baznycia galetu tuokti, bet neturi teiss ar kaip, nes yra tiesiogiai pavaldus ne siauliu vyskupui, o popieziui, taigi mieluciai broliai Gudaiciai negali tuokti, teikti santuokos sakramento.Negaletu net pazistamu, o zinant broli Aldona ir Algi, jie nepasirasytu aferai
irnesakyk.gif  hihihi.gif
Dauguma nori muzikos is Ignaco.Yra ten jaunimo chorelis, kuris geida sekmad vakarais.nueik ir pasiklausyk. LB graziai, siuolaikiskai.Manau, galima susitarti su kelioms mergaitemis, akd pagiedotu, man asmeniskai daug graziau smuikas , gitara ir jauni balsai, nei vargonininkas  doh.gif
jei kas, klausk.


Aš pažįstu vieną vaikiną,kuris būtent gieda ar groja (tiksliai nežinau) tame chore.Tai aš jo ir paprašiau,kad pasidomėtų ar ten tuokia.Tai jam pasakė,kad jie tuo neužsiima,o jį atseit kaip pažįstamą sutuoktų,tai ką aš žinau kuo tikėt.Tas mano pažįstamas toks įdomus,kaip aš vadinu "laisvamanis",nieko blogo neturiu omeny,bet tokio meninio mąstymo žmogus biggrin.gif

Bandysim greitu metu nueiti į Katedrą ir patys įsitikinsim,kokie ten reikalai smile.gif

O jūs jau susituokę,ar dar tik tuoksitės? Kažkur skaičiau,kad Katedroje į "aukos" kainą įeina ir papuošimas,ir pati ceremonija thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliu``tave: 08 sausio 2009 - 22:26