Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(`bamba @ 2008 11 19, 11:38)
bet o del pirmos komunijos kaip?irgi reikia kazko? g.gif


nereikia, tik laisvo stovio, krikšto ir, jei tuokiesi kitoj parapijoj, savo parapijos kunigo leidimą
Atsakyti
bet tai kaip keista, vieni draugai sako kad ju prase kazkokio popieriaus apie 1komunija...man atrodo kunigai daro kaip nori, kiekvienas skirtingai..aisku, dekuj zuzla uz ats wink.gif
Atsakyti
Panos, kai tarsites su kunigu, kam aktualu, susitarkite ir del komunijos davimo per santuoka. Musu kazkaip kunigas neklause, ar mes noresim, ar ne, o man tai atrode savaime suprantamas dalykas, todel nieko jam ir nesakiau, taip ir likom su vyru negave komunijos, nors is vakaro saziningai abu ispazinties nuejom, pasiruosem... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Beproti$kai Fantasti$k @ 2008 10 31, 14:33)
O taj kaip cia vyksta viskas su tais parasiukais? 4u.gif  man taip baisu, nes mes abu ne LT gyvenam, o vestuves sia vasara, negalim mes vaikscioti i jokias paskaitas, taj ka mums daryt? g.gif  pries pora metu draugai susituoke, taj sumokejo 1.5 tukst. lt, uz tuos parasiukus, kad nereiketu vaikscioti, nes irgi ne Lt gyveno, bet as net nzn, kazkaip ne prie sirdies man kunigeliui tokias babkes moketi.... blush2.gif
prasau patarkit....gal jus ka zinot? buciau labai dekinga. 4u.gif



Tikiuosi dar nepavelavau su savo atsakymu del baznytiniu kursu pries vestuves:
Nemokekit niekam tokiu pinigu! Nesamone. Laisvai galite praeiti tuos kursus patys. Be to, visai idomu!
Mes kursus praejom per 2 dienas savaitgali (penktadieni vakare, uztruko apie 1.5 val. ir sestadieni ryte, uztruko apie 4 val.). Ejom paskutini savaitgali pries vestuves ir viskas buvo gerai. Tokie "pagreitinti" kursai buvo Vilniuje, Matulaicio parapijoje, Seimos pagalbos centre. Tik reikia is anksto uzsiregistruoti (telefonu). Beje, mes tuokemes Kaune ir vilnietiska pazyma "suejo" mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aiste20 @ 2008 08 21, 12:33)
Neradau konkrecios temos, todel klausiu cia, nes savotiskai klausimas susijes su baznycia...
siaip sis klausimas man labai skaudus  verysad.gif visada svajojau kad tetis mane ves prie altoriaus ir kitaip buti negali, taciau jo neturiu jau daug metu, taip pat neturiu brolio...
Kas tokiu atveju turetu vesti prie altoriaus, ar imanomas kazkoks kitas variantas tarkime nueiti abiems.
labai laukiu jusu patarimu  verysad.gif

jei dar ne per velu,prie altoriaus gali vesti ir Kriksto tevas ar senelis mirksiukas.gif ,bet manau,bus geriausia,kad jus eisite dviese drinks_cheers.gif aj,dar gera ideja,jei yra giminej mazu mergaiciu,yra nuostabu,kai jaunaja atveda jos,is visu pusiu apsupusios ax.gif baltai aprengtos,kaip angeliukai mazi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nastulia @ 2008 11 20, 20:52)
jei dar ne per velu,prie altoriaus gali vesti ir Kriksto tevas ar senelis mirksiukas.gif ,bet manau,bus geriausia,kad jus eisite dviese drinks_cheers.gif aj,dar gera ideja,jei yra giminej mazu mergaiciu,yra nuostabu,kai jaunaja atveda jos,is visu pusiu apsupusios ax.gif baltai aprengtos,kaip angeliukai mazi wub.gif


Tikrai nenoreciau su savo busimuoju kartu zingsniuoti kartu prie altoriaus... schmoll.gif schmoll.gif man grazu kai jaunaja atveda tevas / brolis ir pan... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Londi @ 2008 11 21, 00:29)
Tikrai nenoreciau su savo busimuoju kartu zingsniuoti kartu prie altoriaus...  schmoll.gif  schmoll.gif man grazu kai jaunaja atveda tevas / brolis ir pan...  thumbup.gif


tai kad ši tradicija nuo tų laikų, kai jaunosios nieks neklausė už ko ana nori tekėt ir atiduodavo tam, kas daugiau avių ar kupranugarių pasiūlys bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
gal kas tuoketes Sveksnos baznycioje?ar ten palieka pinigiuku, jei taip-kiek?ar ten "sukalbami"kunigai, nes as nesu padirmavota(ar kaip ten sakoma blush2.gif ) ar dideles ten eiles?domina viskas kas susije su Sveksnos baznycia, butu labai malonu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sokoladinuke @ 2008 11 22, 19:48)
gal kas tuoketes Sveksnos baznycioje?ar ten palieka pinigiuku, jei taip-kiek?ar ten "sukalbami"kunigai, nes as nesu padirmavota(ar kaip ten sakoma blush2.gif ) ar dideles ten eiles?domina viskas kas susije su Sveksnos baznycia, butu labai malonu smile.gif


Visai neseniai ten susituoke draugai. Kursus lanke. Kazkoks kosmaras buvo. Sumaise jaunuju su liudininkais vardus, suluzo suolas besedint sveciam, po to sako viskas eikit, nei sveikinus tapus seima ar gali pabuciuoti nuotaka. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sokoladinuke @ 2008 11 22, 18:48)
gal kas tuoketes Sveksnos baznycioje?ar ten palieka pinigiuku, jei taip-kiek?ar ten "sukalbami"kunigai, nes as nesu padirmavota(ar kaip ten sakoma blush2.gif ) ar dideles ten eiles?domina viskas kas susije su Sveksnos baznycia, butu labai malonu smile.gif


As norejau toj baznycioj ax.gif , tik kad neisitenkam i laika! doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2008 11 21, 08:03)
tai kad ši tradicija nuo tų laikų, kai jaunosios nieks neklausė už ko ana nori tekėt ir atiduodavo tam, kas daugiau avių ar kupranugarių pasiūlys bigsmile.gif  ax.gif

koks skirtumas ką ji reiškia, svarbiausia, kad gražu ir patiktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(myliu``tave @ 2008 10 29, 21:23)
O mus traukia Šv.Ignaco bažnyčia,ten MB nuo mažens ėjo.Bet jie ten netuokia,nors teisę tam turi.Žodžiu,pažįstamus gal ir sutuoktų,labai panorėjus rastume pažįstamų,bet tikriausiai kad nesivarginsim ir eisim į Katedrą.
Nežinai,kaip ten reikalai su muzika?  ax.gif

Ignaco baznycia galetu tuokti, bet neturi teiss ar kaip, nes yra tiesiogiai pavaldus ne siauliu vyskupui, o popieziui, taigi mieluciai broliai Gudaiciai negali tuokti, teikti santuokos sakramento.Negaletu net pazistamu, o zinant broli Aldona ir Algi, jie nepasirasytu aferai
irnesakyk.gif hihihi.gif
Dauguma nori muzikos is Ignaco.Yra ten jaunimo chorelis, kuris geida sekmad vakarais.nueik ir pasiklausyk. LB graziai, siuolaikiskai.Manau, galima susitarti su kelioms mergaitemis, akd pagiedotu, man asmeniskai daug graziau smuikas , gitara ir jauni balsai, nei vargonininkas doh.gif
jei kas, klausk.
Atsakyti