Įkraunama...
Įkraunama...

Bažnyčios

QUOTE(swwweta @ 2008 10 27, 14:18)
man tai visai jis nieko, mus taip maloniai prieme, pasiklause, ar prieme kriksta, pirmaja komunija ir sutvirtinimo sakramenta.. kadangi viska esame prieme, pasake kad jokiu problemu nebus...

siuo metu jis dar kalendorio kitiems metams neturi, dar neuzrasineja kitiems metams, bet sake, jei mus matys, kad ateiname i baznycia tai tkrai viskas tvarkoj bus.

maciau tik viena kuniga, nzn ar kitas yra.

na reiks eit susitikti, dėkui už info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolinė @ 2008 10 24, 08:42)
nenorejau doh.gif
mane asmeniskai labai trauke - ia kryziu kalne esantys vienuoliii, kelis pazistu, bet ten santuokos sakramentu neduoda, kaip ir pas jezuitus verysad.gif  tai tenka katedroj. jei ka, iseitis - tuoktis ne sestadieni. zinoma, jei ten daug sveciu, visi laisvi tik 6dieni. bet nieko, neleisk kad tokios smulkmenos sugadintu vestuviu diena 4u.gif
juk tai tik smulkmenos. ax.gif

O mus traukia Šv.Ignaco bažnyčia,ten MB nuo mažens ėjo.Bet jie ten netuokia,nors teisę tam turi.Žodžiu,pažįstamus gal ir sutuoktų,labai panorėjus rastume pažįstamų,bet tikriausiai kad nesivarginsim ir eisim į Katedrą.
Nežinai,kaip ten reikalai su muzika? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2008 10 01, 04:35)
jau kažkur čia rašiau kaip viskas bus, bet nesunku pasikartot 4u.gif

atvažiuosite 10-15 min anksčiau ceremonijos, nueisite į zakristiją, ten kunigėlis papasakos kaip vyks ceremonija, ten susimokėsit (paaukosit), ir eisit prie pagrindinio įėjimo, ten jus pasitiks kunigas, ceremonijos metu (ji vyks maždaug 20-25 min) jis tyliai pasakinės ką daryt, mums tai priesaiką davė išmokt, bet kai bus toks jaudulys, tai aš net nesimokinsiu smile.gif galima paskui kunigą kartot
gal bažnyčia nebuvo papuošta, nes penktadienis buvo unsure.gif nes mes irgi ėjom pažiūrėt, bet šeštadienį, tai kažkokie besituokiančiųjų papuošimai buvo, kuriuos paskui surinko, bet buvo ir bažnyčios labai gražios puokštės iš lelijų iš abiejų altoriaus pusių, man tai būtų to gana, nematau prasmės leisti tam pinigų


O taj kaip cia vyksta viskas su tais parasiukais? 4u.gif man taip baisu, nes mes abu ne LT gyvenam, o vestuves sia vasara, negalim mes vaikscioti i jokias paskaitas, taj ka mums daryt? g.gif pries pora metu draugai susituoke, taj sumokejo 1.5 tukst. lt, uz tuos parasiukus, kad nereiketu vaikscioti, nes irgi ne Lt gyveno, bet as net nzn, kazkaip ne prie sirdies man kunigeliui tokias babkes moketi.... blush2.gif
prasau patarkit....gal jus ka zinot? buciau labai dekinga. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beproti$kai Fantasti$k @ 2008 10 31, 13:33)
O taj kaip cia vyksta viskas su tais parasiukais? 4u.gif  man taip baisu, nes mes abu ne LT gyvenam, o vestuves sia vasara, negalim mes vaikscioti i jokias paskaitas, taj ka mums daryt? g.gif  pries pora metu draugai susituoke, taj sumokejo 1.5 tukst. lt, uz tuos parasiukus, kad nereiketu vaikscioti, nes irgi ne Lt gyveno, bet as net nzn, kazkaip ne prie sirdies man kunigeliui tokias babkes moketi.... blush2.gif
prasau patarkit....gal jus ka zinot? buciau labai dekinga. 4u.gif


1500 už parašus blink.gif kažkokia nesąmonė... arba ne taip supratot arba netiesa arba ištikrųjų nesąmonė..

o vestuvės LT? išsirinkit bažnyčią ir tegu kas nors iš artimųjų nueina ir paklausia kunigėlio, ką tokiu atveju daryt, nes kiekvienas kunigas kitaip šneka g.gif
Atsakyti
sveikutes, gal kuriai teko girdeti apie koplytele prie dusios ezero arba apie liskevos baznycia? kokia ten tvarka? kaip kunigai? ikainiai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maikutee: 04 lapkričio 2008 - 14:30
Sveiki.Na mes ir gyvenam ne Lietuvoj tai tu pamokeliu irgi neiseis praeiti tai nzn teks prasytikunigo kad leistu be pamokeliu bet ne visi leidzia nes visokiu tu kunigu buna g.gif mes galvojam vestis Kauno Gerojo Ganytojo baznycioj arba Kauno Šv. Antano Paduviecio baznycioj.Merginos gal kas tose baznyciose vedetes ar taretes su kunigeliais kad leistu vestis be tu pamokeliu?bukit geros patarkit kurioj baznycioj geri ir sukalbami kunigeliai 4u.gif
Atsakyti
Merginos, gal kuri tuokėtės Sobore? (Kaunas)
Ar buvo papuošta bažnyčia, ar gražiai ceremonija vyko? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(villga @ 2008 10 19, 21:26)
esu girdejus kad kaimeliuose, uzmiesciuose su kunigeliu galima ir be kursu ir jis pats visus dokumentus sutvarko, tik reik nuvaziuot pakalbet gal paaukot ir viskas, o per tris menesius drasiai viska gali spet net mieste.. mano drauge su vyru, vasaros metu, plungej per 3 men viska susiorganizavo, ishklause ir graziai ishtekejo, tiesiog sumaste ir susiorganizavo, tad pirmyn, kantrybes ir ryztingumo ir jau naujus sutiksi kaip SB zmona..  bigsmile.gif


O tai gal kuri žinot / galit rekomenduot kokią mažutę jaukią bažnytėlę Vilniaus apylinkėse?
Nes mums irgi panašus atvejis kaip Kavasupienu nestuke.gif blush2.gif tik mes svarstom apie sausį - nesinori paskubom visko organizuot ax.gif
Atsakyti
gal kas turit nuotraukų iš vestuvių Onos bažnyčioje?
Atsakyti
QUOTE(neringula @ 2008 10 08, 16:38)
Mes savo baznytele irgi labai patenkinti smile.gif Issirinkom mazyte, 30 km nuo Vilniaus centro, mazam kaimuke. Jokios pompastikos, tik savi zmones, jauki atmosfera, grazus kunigo zodziai ir tikrai, jokio "konvejerio". Po to dar gera valanda ant sventoriaus stovejom, sveikinimus priiminejom, juokemes ir klegejom.
Tikrai nesigailiu tokio pasirinkimo biggrin.gif ir kitoms rekomenduoju apie tai pamastyti wink.gif


labas,
gal gali parasyt kokioj konkrecioj baznycioj? gal Karvio? mes galvojam kitamet tuoktis Karvio kaimo baznyteles... buvom nuvaziave apsiziuret tai baznycia labai patiko, su kunigu dar nieko nesnekejom nes nenusprendem del konkrecios datos... tik neaisku kaip ten kunigelis? smile.gif
Atsakyti
ėė.. kur Onos bažnyčios jaunosios?
Atsakyti
o as tuiur toki klausima...vat baznycioj tuokiantis reikia popieriu kad esi krykstitas, bet o del pirmos komunijos kaip?irgi reikia kazko? g.gif
Atsakyti