Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(Žirklutės @ 2008 11 12, 16:35)
Tikriausiai paštu iš kur nors atsisiunčiant  4u.gif

o is kur geriausiai, pigiausiai gaunas blush2.gif

Gal kas gali rekomenduot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2008 11 12, 16:45)
o is kur geriausiai, pigiausiai gaunas blush2.gif

Gal kas gali rekomenduot unsure.gif


http://www.soorganic...nufacturerid=87
http://www.ethicalsu...e-menstral-cup/
http://www.sveikipro...d...11&id=17613

Savo iš ethicalsuperstore siunčiausi per Agnetą.
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 11 12, 17:14)

o tai ne pigiau iseina is "sveiku produktu" pirkt blush2.gif
Jei ne paslaptis - kiek tau per Agneta su viskuo kainavo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2008 11 12, 19:20)
o tai ne pigiau iseina is "sveiku produktu" pirkt blush2.gif
Jei ne paslaptis - kiek tau per Agneta su viskuo kainavo blush2.gif


Aš daug siunčiausi, bet gana pigiai gavosi. Nes jai pristatymas UK buvo nemokamas, dar 10% jai nuo bendros sumos, o pristatymas 5lt/kg. Ai, dar 2lt už pristatymą nuo šiaulių iki vln. Jei ethicalsuperstore rastum dar patinkančių prekių, tai visai ir apsimokėtų. Bet jei nori tik mooncup, tai tada jau geriau iš sveikų produktų 4u.gif
Atsakyti
O geras, net nezinojau apie toki daikta. Butinai reikia isbandyti. Taupymo, patogumo ir aplinkos saugojimo sumetimais.
Atsakyti
Aš šiandien nusipirkau bigsmile.gif , žiūrėsiu, kaip seksis.
Ne dėl ekologinių motyvų susigundžiau, o dėl to, kad kartais ne savo namuose reikia pasikeitinėt ir nefaina palikinėt ten panaudotas int. higienos priemones, nors ir šiukšlių dėžėj.
Atsakyti
QUOTE(iclė @ 2008 11 13, 14:38)
Aš šiandien nusipirkau bigsmile.gif , žiūrėsiu, kaip seksis.
Ne dėl ekologinių motyvų susigundžiau, o dėl to, kad kartais ne savo namuose reikia pasikeitinėt ir nefaina palikinėt ten panaudotas int. higienos  priemones, nors ir šiukšlių dėžėj.

jei ne paslaptis - kur ir uz kiek blush2.gif
Atsakyti
Vilniuj, Sveiki produktai, Jakšto g.
Kainavo tai beveik apvalų 100 - 99,73 Lt.
Atsakyti
QUOTE(iclė @ 2008 11 13, 15:29)
Vilniuj, Sveiki produktai, Jakšto g.
Kainavo tai beveik apvalų 100 - 99,73 Lt.

Bet gal cia daiktas visam gyvenimui bigsmile.gif Man irgi nepatogu, kai kur siuksledezej lieka. Net savo namuose. 4u.gif
Papildyta:
Man labai labai smalsu, ar nebuna, kad tas puodelis parvirtes kaip nors isbegtu?
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 11 13, 20:31)
Bet gal cia daiktas visam gyvenimui  bigsmile.gif Man irgi nepatogu, kai kur siuksledezej lieka. Net savo namuose.  4u.gif
Papildyta:
Man labai labai smalsu, ar nebuna, kad tas puodelis parvirtes kaip nors isbegtu?

paskaityk visa tema mirksiukas.gif , raso kad nebuna, kad neisipila, zodziu kuo daugiau skaitau, tuo labiau isitikinu kad be jo gyvent negaliu lotuliukas.gif

Gal nori mestis kruvon ir uzsakinet kartu per agneta - tikrai sutaupytumem, nes nuo 40svaru nemokamas siuntimas - jei mas dvi - tereiktu dar vienos mamytes ir butu apie 80 Lt tik bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2008 11 13, 20:35)
paskaityk visa tema  mirksiukas.gif , raso kad nebuna, kad neisipila, zodziu kuo daugiau skaitau, tuo labiau isitikinu kad be jo gyvent negaliu lotuliukas.gif

Gal nori mestis kruvon ir uzsakinet kartu per agneta - tikrai sutaupytumem, nes nuo 40svaru nemokamas siuntimas - jei mas dvi - tereiktu dar vienos mamytes ir butu apie 80 Lt tik bigsmile.gif

Gal g.gif Bet paskaiciau, kad tarnaus tik 2 metus. As paketam per kokius 5 gal tiek isleisciau g.gif Nebnt del tos sventos ekologijos. Dar pagalvosiu. O jus turbut skubiai jau norit uzsakyt?
Beto, nakti as stipriai kraujuoju, ir negaliu deti 1 tampono, ji naudoju tik su paketu, kad neprabegtu. Kazin, ar uztektu man to mooncupo. Ir as skaitau, ir jauciu, kaip man jo ima reiketi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nep: 13 lapkričio 2008 - 20:52
QUOTE(nep @ 2008 11 13, 20:43)
Gal  g.gif Bet paskaiciau, kad tarnaus tik 2 metus. As paketam per kokius 5 gal tiek isleisciau  g.gif  Nebnt del tos sventos ekologijos. Dar pagalvosiu. O jus turbut skubiai jau norit uzsakyt?
O su juo galima plaukioti baseine?

nezinau kiek tas skubiai, aisku noriu, bet del 20 Lt galiu kazkiek laukt, o tas nusidevejimas 2 metams - manau priklauso kiek devesi - juk viena savaite nesios - kita pora dienu blush2.gif
Atsakyti