Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

Galvojau,po algos nusipirkt mooncup.bet dabar svarstau kaip cia man susitvarkius,nes namie tualetas ir vonia atskirai.tai negi nestis vandens buteliuka i tualeta kiekvienakart?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sliopka: 30 spalio 2008 - 16:59
QUOTE(sliopka @ 2008 10 30, 17:59)
Galvojau,po algos nusipirkt mooncup.bet dabar svarstau kaip cia man susitvarkius,nes namie tualetas ir vonia atskirai.tai negi nestis vandens buteliuka i tualeta kiekvienakart?


Tvarkykis vonioje visada. Juk ir mooncup nenaudojant kazkaip eini apsiprausti i vonia, tai jokios problemos tame nematau smile.gif Monncup turinys sekmingai i kriaukle gali buti paleistas manau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zuma: 30 spalio 2008 - 17:10
Manau, kad puodelį sėkmingai galima išpilti į kriauklę, nusiprausti, išplauti puodelį ir naudoti toliau. Viskas paprasta smile.gif
Atsakyti
gal ir taip,vistiek ganetinai daug vargo,bet turbut verta:)

Papildyta:
Ir dar norejau paklaust,naudojanciuju mooncup,ar pries tai naudojote tik tamponus?nes as juos naudoju tik retkarciais(kai einu i pirti,baseina ir t.t.) ir nesijauciu ypac patogiai.ar su mooncup jausmas toks pat kaip su tamponu?
Atsakyti
Norėjau užsisakyt "mooncup'a" iš www.sveikiproduktai.lt, parašiau jiems jau du el.laiškus su užsakymu, nuo pirmo laiško praejo jau penkios dienos ir dar jokio atsakymo nesulaukiau blink.gif
Ar aš čia kažką negerai darau, ar jie neatsakingai su savo klientais elgiasi? g.gif

Gal dar kurioj internetinėj pardėj Lietuvoj galima isigyt šį daiktą?
Atsakyti
QUOTE(sliopka @ 2008 10 31, 10:24)
gal ir taip,vistiek ganetinai daug vargo,bet turbut verta:)

Papildyta:
Ir dar norejau paklaust,naudojanciuju mooncup,ar pries tai naudojote tik tamponus?nes as juos naudoju tik retkarciais(kai einu i pirti,baseina ir t.t.) ir nesijauciu ypac patogiai.ar su mooncup jausmas toks pat kaip su tamponu?

as pastoviai naudodavau tamponus, del jausmo viduje na jo nera jokio, bet psichologiskai mane veikia tas mooncup dydis (kolkas pirmasios menesines su juo)
siaip susimasciau, ji isidejus jis tarytum prisisiurbia prie maksties (na ir is aprasymo taip supratau) ar tai negali buti kaip nors kenksminga?
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2008 10 31, 22:49)
as pastoviai naudodavau tamponus, del jausmo viduje na jo nera jokio, bet psichologiskai mane veikia tas mooncup dydis (kolkas pirmasios menesines su juo)
siaip susimasciau, ji isidejus jis tarytum prisisiurbia prie maksties (na ir is aprasymo taip supratau) ar tai negali buti kaip nors kenksminga?


Man tik is pradziu keistas jausmas buvo del mooncup dydzio. Atsidariau namie dezute, paemiau i ranka ji ir paglvojau: o jee, nejaugi as jo viduje nejausiu!!!! Bet tikrai nejauciu, nebent kazkaip blogai isidedu ir pradzioj jauciau ta galiuka. Bet patrumpinus koteli nieko nebejauciau. Pirmosios menesines su mooncuo buvo puikios. Tikrai gerai jauciausi. As buvau su juo diena ir nakti, beveik be pertrauku. Ka pastebejau, kad paskutinem dienom, kai jau beveik nebebuvo menesiniu, tik kiek patepliodavo, budavo jautresne makstis ir isidedant daug paprasciau budavo jei pries tai moncup'a suslapindavau. Kad butu kenksmingas jo naudojimas niekur info neradau. Manau, kad tamponai daug kenksmingesni. Bet labai daug info apie tai dar nera. Mano ginekologas sake, kad jis apie tai girdejo, bet labai placiai pakomentuot negali. sake, kad pasidomes ir kita karta man pasakys savo nuomone.
Atsakyti
Bet instrukcjoje raso, kad nukirpti, to galiuko negalima ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Beatrix: 11 lapkričio 2008 - 12:21
QUOTE(Beatrix @ 2008 11 11, 13:19)
Bet instrukcjoje raso, kad nukirpti, to galiuko negalima ?  g.gif



Galima galima. Net parasyta, kad galima, netgi reikia pasitrumpinti galiuka jei ji jauti makstyje. Tik reikia trumpinti po truputi ir kai jau esi isitikinusi, kad mokesi ji issiimti ir su trumpuciu galiuku. As pasitrumpinau po keliu dienu. Kazhkur puse centimetro ir is karto daug geresnis jausmas pasidare. Nes isidejusi mooncupa kartais jausdavau kaip tas galiukas remiasi i maksties sienele.
Va perskaiciau dar, kad galima ir is viso ta galiuka nukirpti, bet tik tada kai tikrai mokesi issiimti ji ir be galiuko pagalbos:)
Papildyta:
QUOTE(sliopka @ 2008 10 30, 17:59)
Galvojau,po algos nusipirkt mooncup.bet dabar svarstau kaip cia man susitvarkius,nes namie tualetas ir vonia atskirai.tai negi nestis vandens buteliuka i tualeta kiekvienakart?



As irgi is pradziu galvojau, kad kaip cia tualete issiemus ta monncupa reikes nestis i vonia ir isplauti. Jei viena esi namie, tai gali ir taip daryt, bet man bent jau mooncup privalumas yra, kad jei uzsinori i tualeta, tai jo nereikia issiimti. O paskui nueini i vonia ir susitvarkai. Jei esi sveciuose, manau, kad irgi galima nepastebimai ir nesiafisuojant susitvarkyt. Juk vistiek eini ranku plautis i vonia, tai tuomet galima reikalui esant ir susitvarkyt. Aisku sveciuose pavojinga, kad kur ko neisteptum, bet viskas imanoma.
Atsakyti
to pulsatila, kai suzinosi savo ginekologo nuomone apie mooncupa, parasyk, butu visom idomu isgirsti
Atsakyti
thumbup.gif , paskaitinejau cia apie ji ir taip uzsimaniau, tai ko gero butu iseitis is mano problemu - bet va kur gaut toki reikla sedint Panevezyje blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2008 11 12, 14:10)
thumbup.gif , paskaitinejau cia apie ji ir taip uzsimaniau, tai ko gero butu iseitis is mano problemu - bet va kur gaut toki reikla sedint Panevezyje blush2.gif


Tikriausiai paštu iš kur nors atsisiunčiant 4u.gif
Atsakyti