Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(Orune @ 2008 09 17, 20:07)
Labukes! Tikrai gera tema mirksiukas.gif
Kaip supratau, su mooncup galima ir maudytis ivairiuose vandens telkiniuose? Ir dar vienas toks klausimukas jau isbandziusioms - nakti neprateka (kaip buna su iklotais ir pan.) tikrai tikrai?  blush2.gif



Maudytis, sportuot galima. Neprateka, nors man kelis kartus tepė - gal blogai įsidėjau. Bet niekad tiek, kad kelnaitės permirktų, kaip su tamponais būdavo.

Beje, kažkas klausė dėl toksinio šoko sindromo - kažkur buvau radus, kad neturėtų kelti, nors tyrimų lyg ir nėra atlikta tuo klausimu.
Atsakyti
QUOTE(purpsius @ 2008 09 18, 16:50)
Maudytis, sportuot galima. Neprateka, nors man kelis kartus tepė - gal blogai įsidėjau. Bet niekad tiek, kad kelnaitės permirktų, kaip su tamponais būdavo.

Beje, kažkas klausė dėl toksinio šoko sindromo - kažkur buvau radus, kad neturėtų kelti, nors tyrimų lyg ir nėra atlikta tuo klausimu.


O toksinio šoko sindromas sukeliamas ne tada, kai tamponas nepakeičiamas ilgą laiką? Manau tokiu pat principu ir mooncup, jei 2 dienas nekeisi, tai gali ir TSŠ prasidėti.

Aš baisiai gundausi šiuo daikčiuku.

dar norėjau paklausti, kur jį laikot, kol neprasideda menstruacijos?Kažkaip nesinori, kad jis kur nors atvirai padėtas dulkėtų kelias savaites...
Atsakyti
QUOTE(Schroedingers Cat @ 2008 09 19, 18:30)
dar norėjau paklausti, kur jį laikot, kol neprasideda menstruacijos?Kažkaip nesinori, kad jis kur nors atvirai padėtas dulkėtų kelias savaites...


jam yra spec. medvilnės maišiukas pridėtas.
Atsakyti
Sveikos mergaitės 4u.gif
Labai susidomėjau šiuo produktu,gal kas žinot,ar Klaipėdoje yra jų kur nors pirkti g.gif Ar tik Vilniuje ir Kaune pakolkas ax.gif
Atsakyti
as irgi naudoju mooncup bet dar nesiryztu bandyti ji viesuose tualetuose blush2.gif , dar ir namie kartais prireikia laiko, kol isimu ar idedu. bet nors dar ir truksta praktikos vis tiek labai dziaugiuosi siuo atradimu! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(purpsius @ 2008 09 18, 16:50)


Beje, kažkas klausė dėl toksinio šoko sindromo - kažkur buvau radus, kad neturėtų kelti, nors tyrimų lyg ir nėra atlikta tuo klausimu.


pirkau ir as sita daikteli, viena kart dar tik pameginau, lyg ir viskas tvarkoj smile.gif tikiuosi naudoti ir dziaugtis
del TSS tai jie ten toj idetoj instrukcijoj raso kad neturetu buti, bet taip pat raso kad jei buvo pasireiskes naudojant tamponus tai puodelio geriau nenaudoti
Atsakyti
Nu ir aš baisiai gundausi šiuo puodeliu, mėnesinės mano baisiai gausios, per diena pakeiciu kokius 6 hig. įklotus didžiausio dydžio, ir vistiek sugebu sutepti dvejas, o kartais ir trejas kelnes doh.gif , tai man tom dienom išeit iš namų tikras pragaras, nė sekundės nepaleidzia mintis, ar dar neraudonuoja užpakalis doh.gif doh.gif .
Tai galvoju kad šis puodelis būtu tikras išsigelbejimas, aš dar vistiek įklotą papildomai įsidėčiau blush2.gif .

[quote=Arven,2008 09 14, 11:44
Niu man tai labiausiai neraminantis dalykas, kad tame puodelyje kaupiasi isskyros, jose dauginasi bakterijos, o kai atsiguli, skystis vel teka atgal link gimdos kaklelio... Juk gimdos ertmes gleivine tai sterili... Ar yra ten kokia apsauga nuo tekejimo atgal?
[/quote/]

Aš galvoju, kad tos išskyros juk iš mūsų pačių išteka ir jos yra sterilios, tol kol nepatenka į aplinką, nesusitinka su deguonimi, kuris ir padeda joms irti, t.y. gesti.
Nu tik dėl to skysčio gryžimo atgal ir man neramu, ir dar kad vaikštant jis teliuškuojasi, tame puodelyje... g.gif nu nžn. g.gif kas galėtų išaiškint, kaip ten yr??????
Atsakyti
Pirmą kartą išgirdau apie tokį daiktą, labai susidomėjau juo, tik įdomu, ar galima jį naudoti turint žaizdelę g. kaklelyje, nes tamponų ginekologė naudoti neleido.
Atsakyti
Sveikos mergaites, as taip pat naudoju mooncup`a seip man tai patinka smile.gif Pradzioj keistas jausmas bet pripratau...mano gydytoja patare..Tik sunkiai radau kol, Kaune draugė pirko "Sveikatos Dovanose" tai ir as ten atradau. Tik nelabai suprantu kuo ten tie dydziai skiriasi, vizualiai tai nesimato skirtumo.
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2008 10 09, 15:05)
Aš galvoju, kad tos išskyros juk iš mūsų pačių išteka ir jos yra sterilios, tol kol nepatenka į aplinką, nesusitinka su deguonimi, kuris ir padeda joms irti, t.y. gesti.
Nu tik dėl to skysčio gryžimo atgal ir man neramu, ir dar kad vaikštant jis teliuškuojasi, tame puodelyje... g.gif nu nžn. g.gif kas galėtų išaiškint, kaip ten yr??????


Niekas ten tikrai nesiteliūškuoja smile.gif Nejusi tikrai, kad ten puodelis o ne tamponas. Gausių mėnesinių atveju tai tikrai patogus dalykas, nes su papildomu įklotu ir dažnai keičiant kelnės nebeturėtų nukentėti mirksiukas.gif
Atsakyti
Pirma karta isgirdau apie toki dalykeli blush2.gif Gal susigundysiu smile.gif
Atsakyti
Apie moon cup arba menulio puodeli suzinojau is sio forumo. Pradzioj tik taip kreivai ir keistai i tai paziurejau ir viskas, pagalvojau dar: nu nereikia perdeti su ta ekologija:) Viskam turi buti ribos. Bet kadangi nuo paprastu iklotu pradejo mane po daugelio metu berti, vien tamponais nenoriu apsiriboti, grizau prie sio skyrelio, dar karta viska perskaiciau, paskui dau skaiciau internete, labai gera instrukcija man tapo youtube nufilmuota medziaga. Ir susigundziau: nusipirkau. Siandien pirma menesiniu diena, tiesa pasakius esu labai maloniai nustebusi kaip paprastai ir lengvai man sekesi isideti ir issiimti savaji menulio puodeli. Buvau net isejusi i parduotuve, bet issiimti ir issiplauti grizau namo. Viesuose tualetuose dar nedrisau... Siaip tik keistas jausmas del to laikiklio. Perskaiciau, kad ta koteli galima patrumpinti, bet dar nesiryztu pirmom dienom. Ar jums visai nesijaucia nieko? Ar kazhka jauciate budamos su mooncup'u? Ir dar vienas klausimas: kas kiek laiko reikia isvirinti ji?
siaip tai man toptelejo dar viena mintis, kad gal gerai tureti du mooncup's ir reikalui esant viesam tualete isideti tiesiog svaruji is rankinuko.
Kol kas jausmas tikrai geras, jeigu taip ir toliau, tai busiu atradusi Jusu visu deka tikrai gera daikta!

Sekmes visoms isbandant!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pulsatila: 20 spalio 2008 - 12:47