Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

O as vis laukiu nesulaukiu savo taureles, nesuprantu kodel uzsisakiau ta limituoto leidimo, kur bus tik nuo balandzio 1 dienos, dabar nesulaukiu kada galesiu isbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 03 22, 19:24)
Užsisakiau Diva Cup menstruacinę taurelę iš čia: http://www.iherb.com...rch?kw=diva cup  Kaina tikrai gera  thumbup.gif ... Parduotuvė patikima, pati jau ne kartą dariau iš čia užsakymus, siuntimas į Lietuvą tik $4, atsiunčia per 1-2 savaites. Jeigu pirmą kartą užsakydamos įvesite koduką DUL865 , gausite $5, nuolaidą, taigi siuntimas jums nekainuos ir dar bus $1 nuolaida.
Rekomenduoju! Daug gerų dalykėlių ten rasite...  wink.gif

Nu neblogai atrodo. Ir siek tiek pigiau nei mooncup gaunasi jei su tavo duotu kodu. Gal reiks pabandyti kai prireiks keisti.
Atsakyti
QUOTE(linchic @ 2010 03 22, 22:07)
Perkant ne is ES parduotuves garantuotai teks moketi muita. Is JAV jei neklystu mazdaug 26%. Dabar muitine labai grieztai ziuri i tai, plius jie ima kazkoki mokesti 15Lt jei tenka atidaryti deze ir patikrinti ar tikrai ten ta preke.


Pataisysiu ir patikslinsiu wink.gif Virsijus 75Lt, mokamas 21% PVM, o muitai dedami nuo 150EUR.
Atsakyti
Pirmieji įspūdžiai apie lunette.

Didelė. Įsidėti legviau atsitūpus nei stovint. Įsidėjus svarbu patikrinti, ar taurelė išsiskleidė, nes nesant oro ji gali likti susispaudusi. Pasitikrinu pasukiodama už kotelio. Įsidėti palyginti lengva.

Išsiimti sunkiau, nes slysta. Reikia gerai pažinti savo kūną, kad taip kaip filmuke galėtum užkišti pirštą ir įspausti arba lėtai traukti suspaudus taurelės apačią. Gerai, patraukiu, o kas toliau? Išsiimant man nepatogu, slysta. Pirmąkart ji išsiskleidžia per anksti, tad kiek skauda.

Gal kitos moterys parašytų, kaip išsiima.

Nešiojant lyg ir nesijaučia.

Kaina su pristatymu į namus 113 Lt. Atvežė praėjus 2 dienom po pinigų pervedimo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uvė: 23 kovo 2010 - 17:10
QUOTE(Uvė @ 2010 03 23, 17:05)
Gal kitos moterys parašytų, kaip išsiima.


Patraukiu už tos "uodegėlės", tada spusteliu, patraukiu dar, kol galiu suimti arčiau viršaus, o tada suimu viršutinę dalį ir sulenkiu beveik taip, kaip įdėdama - kiek mažiau, dėl visa ko, ir lengvai išimu. Filmuko nežiūrėjau, tiesiog man taip patogiausia.
Atsakyti
QUOTE(Uvė @ 2010 03 23, 17:05)
Pirmieji įspūdžiai apie lunette.

Didelė.


Kaip suprantu (paziurejau i vaikuciu skaiciu parase, pas mane tiek pat, bet dar neapsisprendziu del lunete ax.gif ) emei ta didesni dydi. Nera per didele, nesinori mazesnio? Bet jei nesijaucia nesiojant gal tada ir normalus tas dydis g.gif
Atsakyti
Stebejau, skaiciau visu pasisakymus ir susigundziau pati ismeginti puodeli.
Pasiskaitinejau visus aptariamus ir rekomenduojamus puslapius - kazkaip man patikimiausiai pasirode lunette.lt.
Be to, is pasakojimu susidariau ispudi, jog teks "pavargti" su plovimu viesoje vietoje.
Zodziu, uzsisakiau is lunetes mazesnio dydzio taurele, serveteles ir skysti plovimo. Laukiu pristatymo ir labai noriu su jumis pasidalinti savo ispudziais - tikiuosi bus naudinga.
Atsakyti
QUOTE(risa @ 2008 08 15, 13:38)
Jau anksciau buvau  skaiciusi, bet tuo metu Lietuvoje dar nebuvo. Rupi pabandyt bigsmile.gif .
Klausimas SIAULIETEMS: Ar ju yra "Valerijono" vaistineje?


apie "Valerijono" vaistine nezinau, taciau ju yra pirkti - www.gu-gu.lt
ir patikima, ir pigiau negu kitur, ir atsiuncia i namus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Deimira @ 2008 10 31, 11:11)
Norėjau užsisakyt "mooncup'a" iš www.sveikiproduktai.lt, parašiau jiems jau du el.laiškus su užsakymu, nuo pirmo laiško praejo jau penkios dienos ir dar jokio atsakymo nesulaukiau blink.gif
Ar aš čia kažką negerai darau, ar jie neatsakingai su savo klientais elgiasi? g.gif

Gal dar kurioj internetinėj pardėj Lietuvoj galima isigyt šį daiktą?


galima smile.gif uzsuk i www.gu-gu.lt
Atsakyti
Radau įdomų straipsniuką

http://www.zebra.lt/...2010-03-29.html
Atsakyti
QUOTE(suri kata @ 2010 03 15, 21:06)
Na žinokit jau antros mmm su mooncup ir viskas tiesiog  thumbup.gif Per pirmas mmm porąkart pratekėjo, tai nesupratau ką padariau ne taip, kol nepažiūrėjau šito instruktažo: http://www.youtube.c...feature=channel

Žodžiu, svarbu neįdėti puodelio per giliai, reikia kad jis būtų žemiau gimdos kaklelio. Kai šitą įkirtau, tai nebeturiu jokių problemų, pirmas dvi dienas dar įsidėjau įklotukus dėl šventos ramybės, o paskui jų jau net nebereikėjo  thumbup.gif

O man tai kazkaip jis vis tiek giliai nulenda (tiesa, turiu Lunette). Nors ir video ziurejau, ir viska... Paskui issiimt sunku. Gal man paaiskinkit darkart kaip durnai? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Guili: 31 kovo 2010 - 13:54
QUOTE(Guili @ 2010 03 31, 12:54)
O man tai kazkaip jis vis tiek giliai nulenda (tiesa, turiu Lunette). Nors ir video ziurejau, ir viska... Paskui issiimt sunku. Gal man paaiskinkit darkart kaip durnai? smile.gif 4u.gif

Na man irgi jis visada giliai buna. Man taip net patogiau, nes jei tik zemiau, taip ir jauciu as ji... Cia gal tokia fiziologija ir tiek. O issiimant tai paprasciausiai trukteliu as ji uz kotelio kad nusileistu, kol pasiekiu uz pagrindo suimt. Nematau tame problemos, svarbu neprabega, vadinasi ne per aukstai.
Atsakyti