Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 03 18, 15:02)
kažkaip man nepriimtina, kad tas kraujas ten atgal į gimdą subėginėja gulint


Ak, na tikrai nemanau, kad taip ima ir subėginėja 4u.gif Čia buvo tokio dėdės pagąsdinantis filmukas kažkur skelbtas, bet manęs kažkaip neįtikino. Na bet aš naktimis ir šiaip nedaug kraujuoju, tai taip išeina, kad ir be puodelio man atgal subėginėja, jokio skirtumo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(suri kata @ 2010 03 18, 17:40)
Ak, na tikrai nemanau, kad taip ima ir subėginėja  4u.gif Čia buvo tokio dėdės pagąsdinantis filmukas kažkur skelbtas, bet manęs kažkaip neįtikino. Na bet aš naktimis ir šiaip nedaug kraujuoju, tai taip išeina, kad ir be puodelio man atgal subėginėja, jokio skirtumo  lotuliukas.gif

nemačiau jokio filmuko, tiesiog pačiai kažkaip natūraliai nesinori nakčiai jo schmoll.gif . todėl stengiuos į savo vidinį balsą įsiklausyt biggrin.gif
Atsakyti
Kažkaip reiktų subręst šitam reikalui ir pamėgint, bet toks nepatogus ir net nemalonus daikčiukas atrodo blush2.gif
Atsakyti
[quote=Jusma,2010 03 18, 09:40]
Nu man vis tiek komplikuota atrodo, nes neštis į kabiną vandens buteliuką, tai moteriškės tokiosm turbūt akim žiūrėtų blink.gif Po to išeiti šlapiom rankom, nes kriauklės bendros doh.gif nesakau, kad blogais daiktas, nes jo nebandžiau, bet....kažkaip ir dabar naudodama kitas priemones nesisikundžiu švara, kvapu ar dar kuo.
gal kada pribręsiu paaukoti 100 Lt ir pabandyti, bet, matyt, dar negreit blush2.gif
[/ quote]
O as tokiais atvejais esu ir tik sausu tualetiniu popieriumi isvalius... Vis vien daugiau nei viena/du kartus per darbo diena to daryti nereiks. O grizus namo, issiploviau. Arba pries einant i tualeta sudrekinti vandeniu kelias servieteles galima kriauklej. Bet cia kaip sake kazkas, taip tik pirma diena. Paskui paprastai uztenka ryte ir vakare istustinti.

[quote=*GAILĖ*,2010 03 18, 14:02]
*žiūriu ieško moteros sliekų ten, kur jų nėra biggrin.gif .
**aš tik per gerą pusmetį pripratau ir nustojau jį jaust savyje. o nakčiai vistiek nenaudoju, deduosi paketą, kažkaip man nepriimtina, kad tas kraujas ten atgal į gimdą subėginėja gulint.
[/quote]
* thumbup.gif drinks_cheers.gif
** cia velgi greiciau psichologinis isitikinimas. Ne vienerius metus naudoju, ir tikrai jokiu problemu del kazkokiu subegimu atgal nera... Greiciau esant gulimoj padeti apskritai is gimdos maziau isbega, nes nera traukos. As jau greiciau kaip tik atvirksciai daryciau, jau taip atsibode budavo tie prabegimai tu paketais ir baime pabudus pasijudint kad nesliuksteltu...

[quote=Miaška,2010 03 18, 15:38]
Na, čia gaunasi kaip visada: kas nenori - ieško trūkumų, kas nori - randa būdų biggrin.gif
Man tinka, pigu, patogu, patikima ir t.t., džiaugiuosi naudodama ir kitoms rekomenduoju. O jei kam netinka - yra didžiulė paketų ir tamponų pasiūla smile.gif
[/quote]
drinks_cheers.gif

[quote=Darfe,2010 03 18, 18:19]
Kažkaip reiktų subręst šitam reikalui ir pamėgint, bet toks nepatogus ir net nemalonus daikčiukas atrodo blush2.gif
[/quote]
Matai kaip keistai... As pirma karta pamacius ir net jokiu komentaru ar rekomendaciju neskaicius pagalvojau, koks patogus ir mielas daikciukas (o anksciau tik paketus naudojau, net tamponu nemegau) ax.gif

O pirkti galima ir oficialiame mooncup puslapyje. Kainuoja £20, i ka ieina siuntimas bet kur europoje.
Atsakyti
Prasom nesupykti uz nuomone, bet kai kurie pasakymai tikrai absurdiski doh.gif Man itin istrigo apie ta geda issiplaut puodeli.... Asmeniskai man, rankoj nestis tampona butu zymiai gedingiau (o jei koks kolega sustabdys ko nors paklaust, o jei ranka reikes paduot ir tamponas butent toje bus ir pan). ax.gif

Situ daugkartiniu puodeliu negaliu naudot psichologiskai - man nepatinka forma, nepatinka, kad reikia isplauti. As jau ilgokai naudoju vienkartinius 'puodelius' (Instead softcups) - juos pasirinkau del savo patogumo. Tamponu negaliu naudot, nes vos tik isidedu iskart silpna pasidaro, vos paeinu (priezasties nezinau, bet bandyta ne karta ivairiu firmu), o su paketais nepatinka sutimas, nesaugumo jausmas, nepatogumas, kai negali stringiuku devet ir pan (nu tiesiog didziausia ligone jauciauosiu). Tai va isbandziau Instead ir nuo pirmo pabandymo nepaleidziu is ranku - per para pasikeiciu 2 kartus, i gala naktim tik plona iklotuka deduosi, o ir menesines trumpiau uztrunka (na cia del to, kad viskas arciau saltinio issivalo, o ne visa kelia teka teka....). Is esmes ne ekologiskumo vedina rinkausi, bet siaip ar taip, susitaupo ir cia - per visas menesines sunaudoju situ 'puodeliu' tiek, kiek paketu per pora dienu tik. O svarbiausia, kad kaip noriu rengiuosiu, ka noriu veikiu thumbup.gif

Aisku kiekvienas renkasi pagal save ka naudot ir kas tinka/patinka. Tik tiek, kad kiekvieno teigiamo pasakymo nuneigimas skamba kvailokai. Pati pripazistu, kad man psichologinis nenoras naudot daugkartini, bet nedrisciau sakyt, kad toks nepatogus dalykas. Na negeri vandens, bet nesunku pora dienu atsinest maza buteliuka vandens (nebent kolegems tenka atsiskaitinet, kodel negri, o nesiojiesi biggrin.gif ) ar dregnu serveteliu. Tuo labiau, gal ne kiekvienai tokios gausios, kad reikia vidury dienos net ir pirmom dienom prasiplaut.
Atsakyti
Neseniai sesutė man padovanojo mėnulio puodelį, kuris dar kitaip vadinamas femmecup. Patikėkit, džiaugiuosi šia dovana. Iš pradžių bijojau, kad nemokėsiu įkišti ar ištraukti, bet dabar man taip paprasta ir nesudėtinga. Kad jis manyje visiškai nejaučiu, ir kas labai svarbu - patogu. Visur matau tik pliusus nes: financine prasme as sutaupau labai daug pinigu, kas mėnesį man tekdavo išleisti po 10 lt higieninems reikmėms. o jau dabar man šis puodelis "atsipirko"; ekologiska, nes šis puodelis daugiametis, o paketu sunaudočiau tikrai per 5 ir daugiau metų labai daug, taip kad ir gamtos neteršiu; Aisku vienas mažas minusiukas yra reikia jį praskalauti vėl atgal įsidedant, tačiau as nešuosi buteliuką vandens kartu, tačiau man tai nėra didelė problema. Man tai tikrai puiki dovana. Domėjausi kur sesutė pirko, nes papasakojus draugėms jos taip pat užsinorėjo. Taigi sesutė pirko iš www.gu-gu.lt
Patariu visoms merginoms bei moterims nebijoti permainu, bet įsigyti ir pabandyti. Manau, kad tai daug geriau net paketai ar tamponai.
Atsakyti
Sveikos, ne vieną diena skaičiau jūsų temelę bigsmile.gif Labai įdomiai diskutuojate. Iš pradžių norėčiau pabandyti vienkartinių "puodelių". Gal kas turite pasiūlyti? Į až 4u.gif
Atsakyti
Kiekviena turime savo nuomonę ir savo argumentus, baimes ir t.t. Jaučiu, ilgai bręsiu ir nežinia ar pribręsiu šiam reikalui. Džiugu, kad kažkam jis tinka.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jusma: 19 kovo 2010 - 11:19
o man db įdomu pasidarė - ar yra tokių, kurios įsigijo ir niekaip nepriprato? ir kurios gailisi pirkę?
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 03 19, 14:15)
o man db įdomu pasidarė - ar yra tokių, kurios įsigijo ir niekaip nepriprato? ir kurios gailisi pirkę?



man irgi tai idomu 4u.gif
Atsakyti
Paskaičiau temą ir nesupratau kur čia paslėptas ekologiškumas. mastau.gif

Ar kad nenaudojama medvilnės pūkeliai keliaujantys į sąvartyną ar kad naudojama ekologiška plastmasė kuriai plauti išnaudojamas apildomas geriamo vandens kiekis. Gal kas galėtumėt paaiškinti man. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Enija @ 2010 03 21, 09:48)
Paskaičiau temą ir nesupratau kur čia paslėptas ekologiškumas. mastau.gif

Ar kad nenaudojama medvilnės pūkeliai  keliaujantys į sąvartyną ar kad naudojama ekologiška plastmasė kuriai plauti išnaudojamas apildomas geriamo vandens kiekis. Gal kas galėtumėt paaiškinti man.  ax.gif

o prie ko čia medvilnės pūkeliai? blink.gif

paketai šiaip jau ne iš medvilnės gaminami, o iš sintetinių pluoštų (kurie gaminami iš naftos pvz (kuri savo keliu yra neatsinaujinanti medžiaga, todėl jos naudojimas yra neekologiškas visiškai))ir nesuyra dešimtmečius savartynuose. o ir suirę neaišku į kokias medžiagas susiskaido ir kaip jie veikia dirvožemį paskui doh.gif (juk naftos produktai paviršiniam dirvožemio sluoksnyje natūraliai nesibazuoja biggrin.gif ). ir tokių paketų per 1 menstruacijas kiekviena moteris sunaudoja 10- 20 vnt. galima nesunkiai paskaičiuot kiek tonų per savo gyvenimą 1 moteris užkonservuos jų savartyne blink.gif
o turint mooncupą, per menstruacijas naudojamas tik vanduo, na ir aišku pagaminimui pačio puoduko kažkoks energijos bei žaliavų vienetas (bet paketų 1 pakelio gamybai ko gero tikrai ne mažiau energijos ir žaliavų sunaudojama).
beje, dėl papildomo geriamo vandens kiekio - jei esi susipažinusi su vandens apytakos žemėje ciklu, tai turėtum žinoti, kad vanduo (net ir geriamas), tai natūraliai atsinaujinantis šaltinis, todėl jo ir jo energijos naudojimas iš principo yra ekologiškas mirksiukas.gif
Atsakyti