Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(suri kata @ 2010 03 17, 17:27)
Ką besakyčiau, bet jau nepatikimu tikrai nevadinčiau.


Pritariu 100%. Su tamponais yra ir avarijų sportuojant buvę, su mooncup'u - nei karto, naudoju jau beveik metus. Darbe "pasiterliot" reikia tik pirmą mėnesinių dieną, bet pas mus yra keli tulikai su kriauklėmis, tai nėr bėdos.
Šiaip įdomų sau dalyką pastebėjau: kai naudoju mooncup'ą, tai man net sutrumpėjo tos dienos, jei anksčiau būdavo apie savaitę, tai dabar tik 4-5 dienas trunka. Galvoju, gal greičiau viskas išsivalo, kai nebenaudoju tamponų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(suri kata @ 2010 03 17, 17:27)
Ką besakyčiau, bet jau nepatikimu tikrai nevadinčiau. Man irgi gan komplikuotai iš pradžių atrodė, bet viskas yra labai paprasta. Darbe irgi keičiau - praskalavau vandeniu iš buteliuko, problemų jokių nebuvo, užtrukau tiek pat laiko kaip pasikeičiant paketą. Taigi šiek tiek tos 'terlionės' tik per pirmas porą dienų, paskui išvis pamiršdavau, kad man mmm  thumbup.gif Vakare ir ryte prausiantis susitvarkai ir viskas. Be to galiu miegoti nuoga, nes nepakenčiu kai su kelnaitėmis reikia miegot  blush2.gif Jokių šutimų, jokių nemalonių kvapų, švaruma.. Net nežinau, dar tik du mėn. panaudojau, bet jau į nieką nekeisčiau, apie paketus net pagalvot nebesinori  schmoll.gif Ot liaupsių čia prirašiau  lotuliukas.gif Tiesiog negaliu atsidžiaugt, kad suradau šitą dalykėlį  thumbup.gif

Nu man vis tiek komplikuota atrodo, nes neštis į kabiną vandens buteliuką, tai moteriškės tokiosm turbūt akim žiūrėtų blink.gif Po to išeiti šlapiom rankom, nes kriauklės bendros doh.gif nesakau, kad blogais daiktas, nes jo nebandžiau, bet....kažkaip ir dabar naudodama kitas priemones nesisikundžiu švara, kvapu ar dar kuo.
gal kada pribręsiu paaukoti 100 Lt ir pabandyti, bet, matyt, dar negreit blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 03 18, 10:40)
Nu man vis tiek komplikuota atrodo, nes neštis į kabiną vandens buteliuką, tai moteriškės tokiosm turbūt akim žiūrėtų blink.gif Po to išeiti šlapiom rankom, nes kriauklės bendros doh.gif nesakau, kad blogais daiktas, nes jo nebandžiau, bet....kažkaip ir dabar naudodama kitas priemones nesisikundžiu švara, kvapu ar dar kuo.
gal kada pribręsiu paaukoti 100 Lt ir pabandyti, bet, matyt, dar negreit blush2.gif


Jusma, tai žinoma, kad čia kiekvienos pasirinkimas! mirksiukas.gif Man asmeniškai tai visai nesvarbu ką pagalvos jei pamatys, kad buteliuką nešuosi į tūliką, būta čia ko biggrin.gif Be to galima eit su rankine. O šlapias rankas nusivalyti tuoletiniu popieriumi mirksiukas.gif O ir tie 100 lt. atsipirks mažiau nei per metus smile.gif Čia jau kaip pažiūrėsi, bet jei ir taip jautiesi komfortabiliai, tai gal tikrai nereikia nieko keisti, man pvz. tai labai trukdydavo paketai, su tamponais irgi nepatogumų būdavo, be to jie ten išsausina viską doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 03 18, 11:40)
Nu man vis tiek komplikuota atrodo, nes neštis į kabiną vandens buteliuką, tai moteriškės tokiosm turbūt akim žiūrėtų blink.gif Po to išeiti šlapiom rankom, nes kriauklės bendros doh.gif nesakau, kad blogais daiktas, nes jo nebandžiau, bet....kažkaip ir dabar naudodama kitas priemones nesisikundžiu švara, kvapu ar dar kuo.
gal kada pribręsiu paaukoti 100 Lt ir pabandyti, bet, matyt, dar negreit blush2.gif


Pas mane darbe taip pat bendros kriauklės. Tai aš tiesiog stengiuosi eiti, kai būna mažiau žmonių, tualete išsiimu, pravalau su popieriumi, kad nesitaškytų kraujais, įsidedu į kelnaites truputį popieriaus, kad nesusiteptų ir išejus išplaunu kriauklėj, jei kas yra, tai net nepastebi, ką tokio aš ten skalbiu, į delną gerai telpa smile.gif po to grįžtu į tualetą ir įsidedu. Labai ilgas parašymas, bet realybėj tai mikliai viskas, blogiau jei nėr popieriaus ir eilė ilga prie tualetų, čia slidinėjant taip buvo, tai pasiėmiau servetėlių iš restorano ir atstovėjau dukart eilę. Bet retai pasitaiko tokios situacijos, nes tik pirmą dieną reikia dažniau keisti.
Atsakyti
QUOTE(suri kata @ 2010 03 18, 12:29)
Jusma, tai žinoma, kad čia kiekvienos pasirinkimas!  mirksiukas.gif Man asmeniškai tai visai nesvarbu ką pagalvos jei pamatys, kad buteliuką nešuosi į tūliką, būta čia ko  biggrin.gif Be to galima eit su rankine. O šlapias rankas nusivalyti tuoletiniu popieriumi  mirksiukas.gif O ir tie 100 lt. atsipirks mažiau nei per metus smile.gif Čia jau kaip pažiūrėsi, bet jei ir taip jautiesi komfortabiliai, tai gal tikrai nereikia nieko keisti, man pvz. tai labai trukdydavo paketai, su tamponais irgi nepatogumų būdavo, be to jie ten išsausina viską  doh.gif

Viską teisingai surašei, bet pas mus įstaiga didelė ir su rankinėm nieks nevaikšto ax.gif O keisti tai gal reikia, nes gi bandau bent kiek ekologiška darytis 4u.gif

Nors skaičiau temą, bet mergaitės patarkit, kur pirkti tas taureles? Kiek minėtos mačiau buvo Lunette ir dar kokia tai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 03 18, 13:55)
Viską teisingai surašei, bet pas mus įstaiga didelė ir su rankinėm nieks nevaikšto ax.gif O keisti tai gal reikia, nes gi bandau bent kiek ekologiška darytis 4u.gif

Nors skaičiau temą, bet mergaitės patarkit, kur pirkti tas taureles? Kiek minėtos mačiau buvo Lunette ir dar kokia tai g.gif


Mūsų įstaigoje keli šimtai žmonių, vaikšto ir su rankinėmis, ir su mobiliakais, ir su buteliukais - nešasi į tuliką, o paskui pakeliui eina virtuvėn vandens įsipilt, ir man tai nei kiek keista neatrodo, ir pati kažkada, kai dar paketus naudojau, su rankine į tuliką eidavau. Koks kam reikalas? biggrin.gif
Beje, aš įsigijau mooncup'ą net ne dėl ekologijos, o dėl ekonomijos ir patogumo. Pirkau ebay, kainavo apie 75 Lt, jau ir atsipirko, dar metams nepraėjus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2010 03 18, 14:24)
Mūsų įstaigoje keli šimtai žmonių, vaikšto ir su rankinėmis, ir su mobiliakais, ir su buteliukais - nešasi į tuliką, o paskui pakeliui eina virtuvėn vandens įsipilt, ir man tai nei kiek keista neatrodo, ir pati kažkada, kai dar paketus naudojau, su rankine į tuliką eidavau. Koks kam reikalas? biggrin.gif
Beje, aš įsigijau mooncup'ą net ne dėl ekologijos, o dėl ekonomijos ir patogumo. Pirkau ebay, kainavo apie 75 Lt, jau ir atsipirko, dar metams nepraėjus smile.gif

Norėčiau pirkt ne per ebay 4u.gif Na pas mus valdiška įstaiga, tai kažkaip keistai atrodytų, jei su butelkom lakstytume ax.gif Na vienžo, gal čia man taip problematiška atrodo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 03 18, 14:33)
Norėčiau pirkt ne per ebay 4u.gif  Na pas mus valdiška įstaiga, tai kažkaip keistai atrodytų, jei su butelkom lakstytume ax.gif Na vienžo, gal čia man taip problematiška atrodo doh.gif


Tai tada google'as visagalis biggrin.gif , arba mačiau Sveiki produktai pardėse irgi yra - brangiau, žinoma.
O kad vandens buteliukai stebina... Ar pas jus darbuotojai vandens negeria? Aš visada turiu butelį vandens ant stalo, kartais nueinu virtuvėn naujo įsipilt, pakeliui į wc užsuku, o kadangi ne aš viena taip darau - tai ir gaunasi lakstymas su butelkomis biggrin.gif
Atsakyti
žiūriu ieško moteros sliekų ten, kur jų nėra biggrin.gif . o tai kur paketus įsidedat, kai einat pasikeist? į kišenę turbūt. tai lygiai taip pat sėkmingai į kišenę galit įsidėt drėgnų servetėlių pakelį, ar net 100 ml plastmasinį buteliuką. pagaliau, jei ir tai problema, galima ta 1 dieną kai bėga smarkiausiai ir nenaudot to puoduko, nes kitas dienas užteks tik prieš darbą ir po darbo išsiplaut. bet kokiu atveju ekonominis efektas tai čia labai teigiamas. o naudojimas, pripratimas prie jo lb individualu sakyčiau. aš tik per gerą pusmetį pripratau ir nustojau jį jaust savyje. o nakčiai vistiek nenaudoju, deduosi paketą, kažkaip man nepriimtina, kad tas kraujas ten atgal į gimdą subėginėja gulint. bet iš principo esu labai patenkinta šiuo daiktu, naudoju jau kažkur metus. pirkau "sveikuose produktuose", kažkur apie 100 lt sukainavo
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 03 18, 15:02)
žiūriu ieško moteros sliekų ten, kur jų nėra biggrin.gif . o tai kur paketus įsidedat, kai einat pasikeist?

Gal kam nors ir nesuprantama, ko čia kabinėjuos, bet esu per drovi kad ir moterų tulike išeit su stakanu kraujo ir plaut visų akivaizdoj. O vandens negeriu, butelių neturiu, todėl matau, kaip minusą šio daikto, kad viešoj vietoj normaliai susitvarkyti bus neįmanoma. 4u.gif
O pirkti ir naudoti dar kitas priemones nematau naudos - arba viena, arba kita.
O šiaip rankoj nešuosi, saujoj, be to naudoju tamponus. Kišenių neturiu tongue.gif
Atsakyti
Na, čia gaunasi kaip visada: kas nenori - ieško trūkumų, kas nori - randa būdų biggrin.gif
Man tinka, pigu, patogu, patikima ir t.t., džiaugiuosi naudodama ir kitoms rekomenduoju. O jei kam netinka - yra didžiulė paketų ir tamponų pasiūla smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 03 18, 16:21)
O šiaip rankoj nešuosi, saujoj, be to naudoju tamponus. Kišenių neturiu tongue.gif

o rankoj neštis paketus ir tamponus nedrovu? kuom tai skiriasi nuo to, kad nešies 100 ml buteliuką vandens?

panašu, kad tiesiog pati psichologiškai nesi pasirengus nebenaudot vienkartinių priemonių. nes tiek paketų, tiek tamponų naudojimas tikrai objektyviai turi daugiau trūkumų nei mėnulio puoduko naudojimas. bet reikia tiesiog savo mintyse subręst tokiam žingsniui - atsisakyt "maitint" šitą vienkartinių daiktų pramonę (ypač kai visa žiniaskliada mums nuolat tai bruka, reklamos kiekvienam žingsny atakuoja ir pan.)
bet jei jau apie tai pagalvojai šiandien, tikiu, kad ateis tokia diena, kai pasiryši naudot tai ir praktiškai. aš irgi prieš įsigydama ilgokai galvojau, svarsčiau visus už ir prieš. ir džiaugiuos kad pagaliau apsisprendžiau 4u.gif
Atsakyti