Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

Ir as labai lauksiu daugiau atsiliepimu apie Lunette. Prisiskaiciau cia ir man uzsireike, dar ir drauge uzkreciau biggrin.gif Zadu uzsakinet is ebay. O gal kas dar kur nors uzmatet kur butu galima pora vienetu nusipirkt pigiau? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 03 12, 02:29)
Ir as labai lauksiu daugiau atsiliepimu apie Lunette. Prisiskaiciau cia ir man uzsireike, dar ir drauge uzkreciau  biggrin.gif  Zadu uzsakinet is ebay. O gal kas dar kur nors uzmatet kur butu galima pora vienetu nusipirkt pigiau?  ax.gif

Nezinau, kur pigiau, bet as pirkau is lunette.lt. Gavau greitai, jokiu problemu.
Atsakyti
ebay 80 lt iseina, tai apie 30 lt pigiau nei lunette.lt
Atsakyti
QUOTE(gitulia @ 2010 03 13, 02:22)
ebay 80 lt iseina, tai apie 30 lt pigiau nei lunette.lt

Cia su siuntimu uz tokia kaina pavyko rasti? ax.gif

As praeita savaite Ebay irgi pirkau Lunette (1 dydi), tai man su siuntimu gavosi 90 lt + dar dezute serveteliu i ta kaina iejo. Laukiu kada gausiu.. Isbandyt irgi labai smalsu..
Atsakyti
Siuntimas tik du svarai. Su servetelemis ir as maciau, apie du tris svarus brangiau, tai taip ir iseina tas 10 lt skirtumas ant serveteliu mirksiukas.gif
Atsakyti
as pirkau situ mooncup ir lunette atitikmeni femmecup, kainavo 63lt su centukais, pirkau internetu is uk smile.gif
dar nei karto nenaudojau, idetas i toki medziagini maiseli, raso, kad jame ir laikyti tarp mmm, kad 'kvepuotu' g.gif
Atsakyti
Aš pirkau lunette iš www.kuukuppi.fi, 2 dydi, tai kaina su siuntimu gavosi 103 lt. Kol kas dar negavau, bet nekantrauju išbandyti.
Atsakyti
Na žinokit jau antros mmm su mooncup ir viskas tiesiog thumbup.gif Per pirmas mmm porąkart pratekėjo, tai nesupratau ką padariau ne taip, kol nepažiūrėjau šito instruktažo: http://www.youtube.c...feature=channel

Žodžiu, svarbu neįdėti puodelio per giliai, reikia kad jis būtų žemiau gimdos kaklelio. Kai šitą įkirtau, tai nebeturiu jokių problemų, pirmas dvi dienas dar įsidėjau įklotukus dėl šventos ramybės, o paskui jų jau net nebereikėjo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo suri kata: 15 kovo 2010 - 20:07
Femmecup galima isigyti ir Lietuvoje
Atsakyti
paskaitinėjau apie šį produktą, tiesa, ne viską, bet kažkodėl nepatikimas atrodo. rolleyes.gif per daug terlionės, darbe gi nei išplausi ax.gif , kai kriauklės bendros. gal geriau bandyt ekologiškų paketų ieškot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jusma @ 2010 03 17, 16:06)
paskaitinėjau apie šį produktą, tiesa, ne viską, bet kažkodėl nepatikimas atrodo. rolleyes.gif  per daug terlionės, darbe gi nei išplausi ax.gif , kai kriauklės bendros. gal geriau bandyt ekologiškų paketų ieškot ax.gif


Ką besakyčiau, bet jau nepatikimu tikrai nevadinčiau. Man irgi gan komplikuotai iš pradžių atrodė, bet viskas yra labai paprasta. Darbe irgi keičiau - praskalavau vandeniu iš buteliuko, problemų jokių nebuvo, užtrukau tiek pat laiko kaip pasikeičiant paketą. Taigi šiek tiek tos 'terlionės' tik per pirmas porą dienų, paskui išvis pamiršdavau, kad man mmm thumbup.gif Vakare ir ryte prausiantis susitvarkai ir viskas. Be to galiu miegoti nuoga, nes nepakenčiu kai su kelnaitėmis reikia miegot blush2.gif Jokių šutimų, jokių nemalonių kvapų, švaruma.. Net nežinau, dar tik du mėn. panaudojau, bet jau į nieką nekeisčiau, apie paketus net pagalvot nebesinori schmoll.gif Ot liaupsių čia prirašiau lotuliukas.gif Tiesiog negaliu atsidžiaugt, kad suradau šitą dalykėlį thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(suri kata @ 2010 03 17, 17:27)
Ką besakyčiau, bet jau nepatikimu tikrai nevadinčiau. Man irgi gan komplikuotai iš pradžių atrodė, bet viskas yra labai paprasta. Darbe irgi keičiau - praskalavau vandeniu iš buteliuko, problemų jokių nebuvo, užtrukau tiek pat laiko kaip pasikeičiant paketą. Taigi šiek tiek tos 'terlionės' tik per pirmas porą dienų, paskui išvis pamiršdavau, kad man mmm  thumbup.gif Vakare ir ryte prausiantis susitvarkai ir viskas. Be to galiu miegoti nuoga, nes nepakenčiu kai su kelnaitėmis reikia miegot  blush2.gif Jokių šutimų, jokių nemalonių kvapų, švaruma.. Net nežinau, dar tik du mėn. panaudojau, bet jau į nieką nekeisčiau, apie paketus net pagalvot nebesinori  schmoll.gif Ot liaupsių čia prirašiau  lotuliukas.gif Tiesiog negaliu atsidžiaugt, kad suradau šitą dalykėlį  thumbup.gif



Visiskai pritariu - labai patogu ir paprasta. Kur kas paprasciau net nei galima isivaizduoti. Esant reikalui, jei kriaukle kitoj veitoj, as pati naudoju dezinfekuojancias Lunette serveteles. Liuks daiktas.
O siaip tai kiekvienos moteriskaites pasirinkimo reikalas ar naudoti taurele ir koki brenda pasirinkti. Is vis faina, kad toks daiktas apskritai yra thumbup.gif
Atsakyti