Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(*Angel @ 2010 03 09, 12:10)
As dar jos laukiu, o kaip ja issimti reikes? Puslapyje ju tokios info neradau.

Tai kad yra tokia info. Va, cituoju is http://lunette.lt/Ka...udotis-673.html ("Kaip naudotis?", penktas punktas): "Prieš išsiimdama taurelę, visų pirma kruopščiai nusiplaukite rankas ir atpalaiduokite raumenis. Jei negalite pasiekti dugnelio, švelniai patraukite už kotelio; lengvas stūmimas vidiniais raumenimis taip pat padės taurelei išslysti. Pasiekusi dugnelį jį suspauskite, atsargiai traukite į save ir išimkite neišliejusios turinio. Netraukite taurelės laikydamos vien tik už kotelio! Pasirinkite tokį laiką ir vietą, kad galėtumėte būti netrukdomos, nepanikuokite. Taurelę lengviau išsiimti atsipalaidavus!"
Atsakyti
QUOTE(ruoniniene @ 2010 03 09, 16:22)
Tai kad yra tokia info. Va, cituoju is http://lunette.lt/Ka...udotis-673.html ("Kaip naudotis?", penktas punktas): "Prieš išsiimdama taurelę, visų pirma kruopščiai nusiplaukite rankas ir atpalaiduokite raumenis. Jei negalite pasiekti dugnelio, švelniai patraukite už kotelio; lengvas stūmimas vidiniais raumenimis taip pat padės taurelei išslysti. Pasiekusi dugnelį jį suspauskite, atsargiai traukite į save ir išimkite neišliejusios turinio. Netraukite taurelės laikydamos vien tik už kotelio! Pasirinkite tokį laiką ir vietą, kad galėtumėte būti netrukdomos, nepanikuokite. Taurelę lengviau išsiimti atsipalaidavus!"

O velnias, man jau baisu, o jeigu betraukdama turini isliesiu? Manau, kad pradzioje gana sudetinga bus sugraibyti uz ko istraukti ir dar neislieti.
Atsakyti
QUOTE(*Angel @ 2010 03 09, 16:30)
O velnias, man jau baisu, o jeigu betraukdama turini isliesiu? Manau, kad pradzioje gana sudetinga bus sugraibyti uz ko istraukti ir dar neislieti.

patikek nebus mirksiukas.gif - jei jau labai bijai - gali gi tik isidejus pabandyt istraukt - kol tuscias dar mirksiukas.gif

siaip skamba ir atrodo kur kas sudetingiau - nei is tiesu yra rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Angel @ 2010 03 09, 17:30)
O velnias, man jau baisu, o jeigu betraukdama turini isliesiu? Manau, kad pradzioje gana sudetinga bus sugraibyti uz ko istraukti ir dar neislieti.



O jau del to, kad isbegs turinys, tikrai nereikia jaudintis. smile.gif Patikek, as neskaicius instrukcijos, kazkaip intuityviai, ir puikiai viskas gavosi. Tiesa, prie pacio daikto ipratau gal is kokio trecio karto ax.gif . Bet tikrai viskas laikosi, niekas niekur neisbega. Liuks thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Angel @ 2010 03 09, 10:10)
As dar jos laukiu, o kaip ja issimti reikes? Puslapyje ju tokios info neradau.

Gal vaizdziausiai pamatytum pasiieskojus Youtube.

Rasiau rasiau kaip cia ka daryti, o ziuriu kazkas pirmiau uz mane spejo instrukcijas duoti lotuliukas.gif

Galiu tik pridurti, kad tikrai niekas neisbegs issiimant, o jei ir siek tiek isbegtu, tai gi ne virs lovos issiiminesit, tai jei i tualeta ar vonia ir nulases kas, nematau problemos...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lailatina: 09 kovo 2010 - 17:45
Sveiki,
na manau, kad mano problemytes gali baigtis ax.gif Labai dziaugiuosi atradusi sia temute, po gimdymo mane kamuoja mm, nes paketu nebegaliu naudoti elergizuoja, nuo tamponu vis kitos problemos doh.gif Po kiekvienu mm gydymo procesai doh.gif
Perskaiciau visa temute, tai dabar sakykite ka isigyti ar Moon ar lunette cup?
Tai kuris visdel to geresnis, nors toks ispudis, kad abu geri unsure.gif Dar Lunette puslapyje uzmaciau higienini iklota, ar kas naudojate, nes iprastu higieniniu iklotu taip pat nebagaliu naudoti yra uzdrausta. unsure.gif Ar patogu?
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ennga @ 2010 03 09, 20:35)
Sveiki,
na manau, kad mano problemytes gali baigtis  ax.gif Labai dziaugiuosi atradusi sia temute, po gimdymo mane kamuoja mm, nes paketu nebegaliu naudoti elergizuoja, nuo tamponu vis kitos problemos  doh.gif Po kiekvienu mm gydymo procesai  doh.gif
Perskaiciau visa temute, tai dabar sakykite ka isigyti ar Moon ar lunette cup?
Tai kuris visdel to geresnis, nors toks ispudis, kad abu geri  unsure.gif  Dar Lunette puslapyje uzmaciau higienini iklota, ar kas naudojate, nes iprastu higieniniu iklotu taip pat nebagaliu naudoti yra uzdrausta. unsure.gif Ar patogu?
4u.gif  4u.gif  4u.gif

As kazkodel nusipirkau Lunette.smile.gif Mane labai uzkabino tas argumentas, kas Lunette viduje nera rioveliu. Paketo nepirkau, nes turiu likusiu paprastu. Tai, kol priprasiu prie Lunette, kaip tik juos is sunaudosiu.
Gal kas bande, gali pasidalint?
Atsakyti
QUOTE(ruoniniene @ 2010 03 09, 20:44)
As kazkodel nusipirkau Lunette.smile.gif Mane labai uzkabino tas argumentas, kas Lunette viduje nera rioveliu. Paketo nepirkau, nes turiu likusiu paprastu. Tai, kol priprasiu prie Lunette, kaip tik juos is sunaudosiu.
Gal kas bande, gali pasidalint?

Man Lunette ir kazkaip patraukliau atrode, kai merginos kalbejo apie tai ,kad yra svelnesnio silikono, bet ju inter., puslapyje paskaiciau, kad svelnesnis yra mazesnio dydzio, o man kaip ir reiktu didesnio pagal menesiniu gausuma g.gif o del tu roveliu kazkuri minejo, kad tie moon roveliai geriau laiko g.gif Kita minejo, kad uz tu roveliu bakterijos gali kauptis, uztat pradejau metitis ir nezinau kuri pasirinkti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ennga: 09 kovo 2010 - 20:28
QUOTE(Lailatina @ 2010 03 01, 21:39)

Nepeikiu ir negiriu nei vieno nei kito, tik LinuteP nuolat pabreziami argumentai, kad Lunette labiau apsimoka pirkti, nes jie turi dar ir papildomu produktu, skamba labiau kaip reklama, nei logiskas privalumas bandancioms susigaudyti kas yra kas.




drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ennga @ 2010 03 09, 21:26)
Man Lunette ir kazkaip patraukliau atrode, kai merginos kalbejo apie tai ,kad yra svelnesnio silikono, bet ju inter., puslapyje paskaiciau, kad svelnesnis yra mazesnio dydzio, o man kaip ir reiktu didesnio pagal menesiniu gausuma  g.gif o del tu roveliu kazkuri minejo, kad tie moon roveliai geriau laiko  g.gif Kita minejo, kad uz tu roveliu bakterijos gali kauptis, uztat pradejau metitis ir nezinau kuri pasirinkti?

Na, as pasirinkau Lunette, tai galeciau pasidalint ispudziais, kai isbandysiu, bet tik kad as butent ta svelnuji pasirinkau, mazesnio dydzio.
Atsakyti
As irgi, kai gausiu, pasidalinsiu Lunette ispudziais, manoji bus 2 dydzio.
Atsakyti
QUOTE(ruoniniene @ 2010 03 10, 11:22)
Na, as pasirinkau Lunette, tai galeciau pasidalint ispudziais, kai isbandysiu, bet tik kad as butent ta svelnuji pasirinkau, mazesnio dydzio.

Labai lauksiu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Angel @ 2010 03 10, 12:22)
As irgi, kai gausiu, pasidalinsiu Lunette ispudziais, manoji bus 2 dydzio.

Ir labai smagu butu isgirsti atsiliepimus is jusu, nes aktualesnis yra 2dydis man 4u.gif
Atsakyti