Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(linchic @ 2010 03 02, 14:56)
O gal kas nors zino, kodel Lunette raso, kad rupestingai priziurint gali tarnauti "net iki 5 metu"? As maniau, kad toki daikta isigijus gali naudotis iki menstruaciju pabaigos ty menopauzes....
PS manau, kad rupestingai priziurint bakterijos nesikaupia ir kituose puodeliuose, o tas rimbas kaip tik uztikrina geresni prigludima prie maksties seneliu, kad neisteketu skystis. Ar ne?


Na mano kelios drauges lunette naudoja jau 3 metus. Sake, taurele atrodo vis dar kaip nauja. Tiesa, viena jau ketina isigyti nauja spalvota, bet, kiek zinau, tik del "sviezumo" ir idomumo.
Na del mooncup'o tai uz tu raveliu reikia siek tiek ilgiau paplauti, lunette - labai greitai. O taurele tikrai laikosi vienodai puikiai priklausomai tik nuo idejimo. rolleyes.gif
Atsakyti
Na, gal ir as susigundysiu Lunette nusipirkti. Tik nezinau ar is karto ir visus priedus susipirkti ar tik taurele pabandymui.
Atsakyti
QUOTE(*Angel @ 2010 03 02, 15:01)
Na, gal ir as susigundysiu Lunette nusipirkti. Tik nezinau ar is karto ir visus priedus susipirkti ar tik taurele pabandymui.

Na mano manymu tie priedai šiaip visai nėra būtini ax.gif čia nebent dėl noro "dar kąnors nusipirkti". Servetėlės tokios pat kaip ir paprastos spiritinės (sudėtis: Aqua, Alcohol Denat.), manau muilas irgi nestebuklingas g.gif
Atsakyti
Uzsisakiau ir as spalvota ir dar serveteliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linchic @ 2010 03 02, 13:56)
O gal kas nors zino, kodel Lunette raso, kad rupestingai priziurint gali tarnauti "net iki 5 metu"? As maniau, kad toki daikta isigijus gali naudotis iki menstruaciju pabaigos ty menopauzes....
PS manau, kad rupestingai priziurint bakterijos nesikaupia ir kituose puodeliuose, o tas rimbas kaip tik uztikrina geresni prigludima prie maksties seneliu, kad neisteketu skystis. Ar ne?


man taip pat atrodo, kad tas stangrumas puodelio tik itakoja didesni sauguma, t.y. mazesne tikimybe, kad pratekes ar pan. nes jis tarsi prisisiurbia ax.gif
ir faktas, kad Mooncup prekiaujama LT smile.gif nemanau, kad toki daikta nepaciupinejus buciau ryzusi isigyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<aries> @ 2010 03 03, 09:10)
man taip pat atrodo, kad tas stangrumas puodelio tik itakoja didesni sauguma, t.y. mazesne tikimybe, kad pratekes ar pan. nes jis tarsi prisisiurbia  ax.gif
ir faktas, kad Mooncup prekiaujama LT smile.gif nemanau, kad toki daikta nepaciupinejus buciau ryzusi isigyti  4u.gif


Kiek skaitinejausi internete ir ziurejau visokiu filmuku youtube - tai ne puodelio stangrumas itakoja sauguma, o teisinga jo padetis.

Matai, kaip skirtingai smile.gif As tai drasiai ryzausi abu kartus (mooncupa ir lunette) pirkti nepaciupinejus, ir likau tik maloniai nustebinta. Nekainuoja sitie daiktai kalno pinigu, ir kaip sako, nepamegines- nesuzinosi smile.gif
Atsakyti
na, jei man netiktu mooncup, gal bandyciau kita. bet nenumanau, kam reikia dvieju?
juk apie ekonomiskuma irgi gan stipriai ejo kalba - kad susitaupo. o jei as turesiu du ar tris, tai tuomet ir tos ekonomijos jau ne tiek daug smile.gif

o del to isidejimo ir stangrumo pacios priemones, tai manau, kad kai ji stangresne, ja ir yra lengviau taisyklingai ideti. jei butu minskta, tai neatsoktu jau viduje, ir tuomet galetu buti visokiu CP smile.gif
Atsakyti
Manau LinaP turejo galvoje kad abu isigijo viena po kito del tam tikru priezasciu. O siaip du tikrai nereikalingi. As savaji naudojau gal 4 metus jau, ir net nemastyciau apie kito pirkima. Bet po gimdymo jauciu gali reikti didesnio dydzio...
O siaip naudociau net jei paskaiciavus pasidorytu ne tiek daug to ekonomiskumo. Tiesiog tai 100k patogiau man. Negrisciau prie iprastiniu paketu net jei nemokamai juos dalinti pradetu wink.gif
Del paciupinejimo pries perkant... As pirma karta apie juos suzinojau pamacius labai abstraktu reklamini lipduka moteru tualete, kuris suintrigavo. Tad nuejus i internetini puslapi pasiskaiciau kas tai per daiktas ir nutariau pabandyti smile.gif (tiesiog pati ideja skambejo taip viliojanciai) O kad buciau anksciau apie tai suzinojus... Mergaites, kurios jau sekmingai naudojat, pasakokit apie puodeli visom pazystamom moterim, kad jos bent jau turetu galimybe rinktis (juk dauguma net neisivaizduoja kad galima gyventi neremiant paketu ar tamponu pramones - "aciu" visagalei reklamai). Mano jau visa moteriskoji gimine perejo prie ju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lailatina @ 2010 03 04, 17:57)
Manau LinaP turejo galvoje kad abu isigijo viena po kito del tam tikru priezasciu. O siaip du tikrai nereikalingi. As savaji naudojau gal 4 metus jau, ir net nemastyciau apie kito pirkima. Bet po gimdymo jauciu gali reikti didesnio dydzio...

Tik nepaskubekit. wink.gif Mano visas nestumas buvo puikus, jokiu negeru itarimu, o paskui tik viens - ir cezario pjuvis! Ir tada jokiu didesiu dalykeliu nereikia.
O atsakymo apie tai, kodel galu gale reikia ta taurele keisti, ir as pasigedau. Na, jei ji suplystu, tai viskas aisku. O jei atrodys gerai ir po penkiu ar kiek ten metu?
Atsakyti
[quote=Lailatina,2010 03 04, 16:57]
Manau LinaP turejo galvoje kad abu isigijo viena po kito del tam tikru priezasciu. O siaip du tikrai nereikalingi.

Isigijau smalsumo vedina smile.gif Jokiu imantriu priezasciu nebuvo.

O keisti man rods reikes tik tuomet, kai susideves. Kada tai bus, taigi nezinia... Man rods, ne taip paprasta silikona sudevet. Net ne pora, o keleta metu laikys tai tikrai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lailatina @ 2010 03 07, 21:59)
Na siaip cia mes ne apie paketus snekam... Ir apskritai skelbimam yra specialus skyrius, tad prasom netersti sio forumo.

Net pagal forumo taisykles to negalima daryt...

As irgi susigundziau ir nusipirkau Lunette + plovikli. Bet dar nebuvo progos isbandyt. Uztat mano dukrytei pati taurele itin dideli susidomejima kelia. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruoniniene: 09 kovo 2010 - 10:18
QUOTE(ruoniniene @ 2010 03 09, 10:18)
Net pagal forumo taisykles to negalima daryt...

As irgi susigundziau ir nusipirkau Lunette + plovikli. Bet dar nebuvo progos isbandyt. Uztat mano dukrytei pati taurele itin dideli susidomejima kelia. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

As dar jos laukiu, o kaip ja issimti reikes? Puslapyje ju tokios info neradau.
Atsakyti