Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

Man rods svarbiausia, kad sita nuostabu daikta jau apskritai galima Lietuvoje isigyti! 4u.gif
Atsakyti
o Lunette vaistinėse būna? blush2.gif nes internetu pirkti galimybės dar ilgai neturėsiu, o va grynais galėčiau.. doh.gif mooncup, kiek suprantu, blogesnis. g.gif
Atsakyti
Lunette vaistineje nemaciau, bet mooncupo irgi nera vaistinese...

Na kaip, nera mooncupas blogesnis smile.gif tiesiog turedama abu galiu palyginti is patirties. Lunette mielesne, nes pats silikonas yra svelnesnis ir minkstesnis. be to, kaip jau minejau, jie turi papildomu produktu- specialu plovimo skysti, dezinfekuojancias serveteles (cia tiem atvejam, kai esi vidury misko ir vandens salia nera smile.gif ) pasiskaitinet ju psl, manau ir siaip idomios informacijos gali rasti.
Atsakyti
Tai aš jau tą puslapį skersai ir išilgai perskaičiau. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(r8t8l18k3 @ 2010 02 28, 13:10)
o Lunette vaistinėse būna?  blush2.gif  nes internetu pirkti galimybės dar ilgai neturėsiu, o va grynais galėčiau..  doh.gif mooncup, kiek suprantu, blogesnis. g.gif

Jeigu tiktu toks variantas, tai galiu patarti uzsisakyti internetu, o apmoketi pavedimu, nuejus i banka. Juk banke galima inest grynuosius, nereikia nei korteles, nei saskaitos. wink.gif
Atsakyti
O koks yra Lunette puslapis?
Atsakyti
http://www.lunettecu...index.php?id=67
Atsakyti
QUOTE(Guili @ 2010 02 28, 14:07)
Jeigu tiktu toks variantas, tai galiu patarti uzsisakyti internetu, o apmoketi pavedimu, nuejus i banka. Juk banke galima inest grynuosius, nereikia nei korteles, nei saskaitos. wink.gif


tai čia net neturint sąskaitos galima atsiskaityt?tai tinka nepilnamečiam?o čia bet kuriam banke?o jei kas ne taip atsitinka, tai kaip aš tada įrodau, kad sumokėjau? atleiskit, kad aš tokia višta. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Angel @ 2010 02 28, 14:59)
O koks yra Lunette puslapis?


www.lunette.lt
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2010 02 15, 02:14)
Aš jei nėra patogių sąlygų išsiplaut, visai nedarau jokių problemų  g.gif tiesiog išpilu ir įsidedu vėl.. va svarbiau manau, kad keičiant būtų rankos švarios, nes maža kokio brudo galima būt prisičiupinėjus, o indelis.. (palyginus su rankom) yra sterilus ir tyras, net neplautas  lotuliukas.gif

šiandien su vyru pasidalinau idėja apie mooncup'ą/lunette. Tai iškilo jau atrodo minėti klausimai, dėl bakterijų patekimo į vidų, puodelį plaunant po kranu, namie ar ne (nes namų vandens kokybe stipriai suabejojau), ar tikrai pats tas silikonas yra antibakterinis? g.gif Kitas dėl to kaip dažnai jį plauti reik-gal vartotojo instrukcijoj kas apie tai yra (tarkim tamponas ne ilgiau 8val.) ?
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2010 02 28, 23:02)
šiandien su vyru pasidalinau idėja apie mooncup'ą/lunette. Tai iškilo jau atrodo minėti klausimai, dėl bakterijų patekimo į vidų, puodelį plaunant po kranu, namie ar ne (nes namų vandens kokybe stipriai suabejojau), ar tikrai pats tas silikonas yra antibakterinis?  g.gif  Kitas dėl to kaip dažnai jį plauti reik-gal vartotojo instrukcijoj kas apie tai yra (tarkim tamponas ne ilgiau 8val.) ?

Kiek zinau, bent jau Lunette tai turi specialu plovimo skysti ir serveteles, bet tai tam paciam lunette.lt turetu buti placiau.
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2010 02 28, 22:02)
šiandien su vyru pasidalinau idėja apie mooncup'ą/lunette. Tai iškilo jau atrodo minėti klausimai, dėl bakterijų patekimo į vidų, puodelį plaunant po kranu, namie ar ne (nes namų vandens kokybe stipriai suabejojau), ar tikrai pats tas silikonas yra antibakterinis?  g.gif  Kitas dėl to kaip dažnai jį plauti reik-gal vartotojo instrukcijoj kas apie tai yra (tarkim tamponas ne ilgiau 8val.) ?


Liuks daiktas yra dezinfekuojancios serveteles, kai nera vandens salia. Jas turi Lunette, Mooncupas neturi. dar turi ir plovikli specialiai silikonui plauti.
Atsakyti