Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(Miaška @ 2010 02 14, 21:37)

Man dar neteko tvarkytis ne namie ar darbe, bet tokiu atveju irgi nešiočiaus buteliuką su vandeniu drinks_cheers.gif

Aš jei nėra patogių sąlygų išsiplaut, visai nedarau jokių problemų g.gif tiesiog išpilu ir įsidedu vėl.. va svarbiau manau, kad keičiant būtų rankos švarios, nes maža kokio brudo galima būt prisičiupinėjus, o indelis.. (palyginus su rankom) yra sterilus ir tyras, net neplautas lotuliukas.gif Teko net keliauti su puoduku, tai labai praverčia vienkartinės spiritinės servetėlės: užsirakinus viešam tūlike, prieš "operaciją" dezinfekuoji rankas blush2.gif ir išpylus vėl įsidedi net neplaudama (kartais ir dėl vandens galima paabejot- ar jis bus tikrai švaresnis už tavo pačios kūno kertelę) ax.gif Jei grėstų su savim nešiotis vandens butelį, tada jau mesčiau "puodelį" ir naudočiau tamponus.. perdaug problemų jau man sudarytų.
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2010 02 15, 02:14)
Aš jei nėra patogių sąlygų išsiplaut, visai nedarau jokių problemų  g.gif tiesiog išpilu ir įsidedu vėl.. va svarbiau manau, kad keičiant būtų rankos švarios, nes maža kokio brudo galima būt prisičiupinėjus, o indelis.. (palyginus su rankom) yra sterilus ir tyras, net neplautas  lotuliukas.gif Teko net keliauti su puoduku, tai labai praverčia vienkartinės spiritinės servetėlės: užsirakinus viešam tūlike, prieš "operaciją" dezinfekuoji rankas  blush2.gif ir išpylus vėl įsidedi net neplaudama (kartais ir dėl vandens galima paabejot- ar jis bus tikrai švaresnis už tavo pačios kūno kertelę)  ax.gif Jei grėstų su savim nešiotis vandens butelį, tada jau mesčiau "puodelį" ir naudočiau tamponus.. perdaug problemų jau man sudarytų.


negaleciau su jumis nesutikti, nors paciai ir nekilo problemeliu del to, bet manau, kad jus teisi.. drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2010 02 15, 02:14)
Jei grėstų su savim nešiotis vandens butelį, tada jau mesčiau "puodelį" ir naudočiau tamponus.. perdaug problemų jau man sudarytų.


Na, jei nuolat - tai tikrai nebūtų patogu, bet jei kartą per metus... biggrin.gif Vis tik man "puodelio" patogumas superinis thumbup.gif
Kai parašėt, prisiminiau, kad kartą ir pati esu taip dariusi, išpyliau turinį ir įsidėjau atgal mooncupą, nes nebuvo laisvo wc su praustuve, kur galima užsirakint. O rankas prieš ir po - visada plaunu, maža ko...
Atsakyti
as manau, kad toms, kurios dar neisbande, atrodo kai tai AIBE keblumu ir NEPATOGUMU..o realiai - taip nera..nera ten taip sunku nei isidet, nei issiimt. as nuejus i tulika ne ka ilgiau uztrunku nei iprastai..taigi, manau tereikia pasiryzti ismeginti smile.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Fantastika...ir kur aš buvau anksčiau, kad tik dabar apie jį išgirdau g.gif

Tiesą pasakius neskaičiau visos temos, o pagrindiniam jų psl akis neužkliuvo už vieno - kiek maždaug ml ten telpa?

ir dar merginos iš patirties sakykit- kaip naktį, ar tenka keltis susitvarkyt?
Atsakyti
QUOTE(Liūtė @ 2010 02 26, 19:59)
Fantastika...ir kur aš buvau anksčiau, kad tik dabar apie jį  išgirdau g.gif

Tiesą pasakius neskaičiau visos temos, o pagrindiniam jų psl akis neužkliuvo už vieno - kiek maždaug ml ten telpa?

ir dar merginos iš patirties sakykit- kaip naktį, ar tenka keltis susitvarkyt?



Sveikos, galiu pasidalinti sava patirtimi smile.gif

Naudoju sita daikta jau bene 2 metus, turejau mooncupa, taciau veliau isigijau lunette (suomiu gaminys). Pats puodelis/taurele nepaprastai patogus, neprateka, nereikia rupintis kiekviena menesi atsargu arsenalu - zodziu, patogu nerealiai.
beje, paminesiu, kad stai lunette kur kas malonesne nei mooncupas - silikonas svelnesnis, minkstesnis. be to, lunette turi papildomu produktu, kuriu mooncupas nesiulo sad.gif nerealios yra dezinfekuojancios serveletes, butent tokiems atvejams, kai nera vandens po ranka, bei kiti produktai.
pasiorodo lunette galima jau isigyti ir Lietuvoje, paziurekit ju psl - daug idomios ir naudingos informacijos.
Beje, super filmukas, labai daug ka paaiskina: http://www.youtube.c...player_embedded
Atsakyti
QUOTE(Liūtė @ 2010 02 26, 19:59)
ir dar merginos iš patirties sakykit- kaip naktį, ar tenka keltis susitvarkyt?


Na, mano dienos būna gausios, todėl pirmą naktį keliuosi, kai tik prabundu - gal ne naktį, gal paryčiais, ir nežinau, ar to būtinai reikia biggrin.gif , bet man ramiau.
Atsakyti
QUOTE(Liūtė @ 2010 02 26, 20:59)
Fantastika...ir kur aš buvau anksčiau, kad tik dabar apie jį  išgirdau g.gif

Tiesą pasakius neskaičiau visos temos, o pagrindiniam jų psl akis neužkliuvo už vieno - kiek maždaug ml ten telpa?


Mooncupo 2 dydzio talpa - 15 ml
Atsakyti
Galit pasinagrineti dydzius cm ir talpa ml stai cia:
http://en.wikipedia....i/Menstrual_cup

Lietuvoje galima isigyti Lunette (www.lunette.lt) ir mooncupa (ecoshopuose) - pastaroji kietesnio silikono ir ne tokia maloni kaip pirmoji. Turiu abi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinaP: 28 vasario 2010 - 11:53
kada Lietuvoj jau vaistinėse atsiras? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(r8t8l18k3 @ 2010 02 28, 11:58)
kada Lietuvoj jau vaistinėse atsiras?  doh.gif



Mooncup yra Panoramoj smile.gif
Atsakyti