Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

radau už padoresnę kainą... su atsiuntimu jei du perkant tai kainuotų po 75lt gal kas norėtų susikoperuot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 02 vasario 2010 - 11:50
QUOTE(akvilyte @ 2010 02 02, 12:49)
radau už padoresnę kainą... su atsiuntimu jei du perkant tai kainuotų po 75lt  gal kas norėtų susikoperuot  ax.gif


hmmm as 1 pirkau uz tokia kaina su parsiuntimu pries metus... gal jau pabrango g.gif
Atsakyti
QUOTE(linchic @ 2010 02 02, 13:34)
hmmm as 1 pirkau uz tokia kaina su parsiuntimu pries metus... gal jau pabrango g.gif

is kur?? nes cia jei viena pirkt tai 80 lotuliukas.gif
nors siiap paėmus jau kad tie 20lt nuo 100 g.gif nu bet niekaip neisdrebinu lietuvoj nusipirkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 02 02, 15:06)
is kur?? nes cia jei viena pirkt tai  80 lotuliukas.gif
nors siiap paėmus jau kad tie 20lt nuo 100  g.gif  nu bet niekaip neisdrebinu lietuvoj nusipirkt  doh.gif


is www.ebay.co.uk, bet pardavejo nebeprisiminsiu...
Atsakyti
Na štai, pagaliau ir aš išbandžiau savo mooncup! Tiesą sakant vis dar bandau. Na ir ką - bent kolkas tai esu labai labai patenkinta! Visiškai nieko nesijaučia, galima apskritai pamiršti apie tų dienų košmarus. Nepalyginsi pojūčio nei su paketais nei su tamponais, nors sunkiai įsivaizdavau koks skirtumas kol neišbandžiau. Kolkas dar aiškinuosi kas kiek laiko reikia apsitvarkyti, tai nežinau kaip bus jei reikės darbe ar kur viešam WC tai padaryti g.gif Nujaučiu, kad visai įmanoma, o namuose tai jokių problemų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(suri kata @ 2010 02 10, 11:42)
Na štai, pagaliau ir aš išbandžiau savo mooncup! Tiesą sakant vis dar bandau. Na ir ką - bent kolkas tai esu labai labai patenkinta! Visiškai nieko nesijaučia, galima apskritai pamiršti apie tų dienų košmarus. Nepalyginsi pojūčio nei su paketais nei su tamponais, nors sunkiai įsivaizdavau koks skirtumas kol neišbandžiau. Kolkas dar aiškinuosi kas kiek laiko reikia apsitvarkyti, tai nežinau kaip bus jei reikės darbe ar kur viešam WC tai padaryti  g.gif Nujaučiu, kad visai įmanoma, o namuose tai jokių problemų  thumbup.gif

man darbe (esu taip nuplanavus) - nusipirksiu antra ir dezute plastikine - tiesiog pakeisiu ir nesvaru namo parsinesiu, o svaru naudosiu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
man darbe (esu taip nuplanavus) - nusipirksiu antra ir dezute plastikine - tiesiog pakeisiu ir nesvaru namo parsinesiu, o svaru naudosiu blush2.gif


Kriiste, manau visai gera mintis! thumbup.gif Nors iš pradžių atrodo brangoka, bet paskaičiavau, kad man per pusmetį atsipirks šis dalykėlis, tad ateity galima ir apie antrą pagalvoti smile.gif Beje, aš irgi pirkau per e-bay, išejo kažkur 75 - 80 lt.
Atsakyti
QUOTE(suri kata @ 2010 02 10, 12:32)
Kriiste, manau visai gera mintis!  thumbup.gif Nors iš pradžių atrodo brangoka, bet paskaičiavau, kad man per pusmetį atsipirks šis dalykėlis, tad ateity galima ir apie antrą pagalvoti  smile.gif Beje, aš irgi pirkau per e-bay, išejo kažkur 75 - 80 lt.

tai va kad paketam daugiau iseina - as sunaudodavau po beveik keurguba ta paki - tai 10 lt per karta doh.gif , o kur dar patogumas thumbup.gif
Atsakyti
O dar pasipasakokit merginos ar daug laiko reikėjo kol įgudot gerai jį įsidėti? Nes man per visas mmm pasitaikė pora kartelių, kai pratekėdavo besinaudojant WC. O šiaip tai ir sportavau ir nieko nebuvo. Tik va man iškilo klausimas ar tuos kartus pratekėjo dėl to, kad besinaudojant WC ten kažkas išsijudino g.gif , ar tuos kartus buvau kaip nors blogai įsidėjusi? Nes pirmąkart pamaniau, jog čia dėl gausių mmm, nes buvo antra diena, na bet ir 4 dieną buvo taip pat. O gal aš čia be reikalo pergyvenu? Tiesiog įtariu, kad gal kažkaip blogai įsidėjau, nors apčiupinėjus atrodė išsiskleidęs tas daikčiukas g.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2010 02 01, 15:21)
Aš ne tik logiškai galvoju, aš ir praktiškai bandau biggrin.gif Tik nesuprantu vis tiek - kame privalumas? Kuo tai geriau už tamponus?
Aš pirkau būtent dėl to, kad nepakenčiu paketų ir įklotų - man su jais nesmagu. O dabar gaunasi dvigubai nesmagu - tą puodelį įsidėjinėt ir lauk krapštyti tikrai nėr malonu (nu gal dar priprasiu  doh.gif ), o dar priedo ir su įklotu šusti reikia  blink.gif  g.gif


as tai tampnu negalejau pakesti, kogero lygiai taip pat kaip ir paketu doh.gif
tamponas man budavo iki pirmo nuejimo i tualeta, ir jau reikia naujo blush2.gif
o paketas tai is viso doh.gif
bet tai jei jums net no tu discreet sutimas yra, tai gal oda kokia itin jautri? nes man tai realiai tik del saugumo pakanka is discreet g.gif tai tikrai ju praktiskai nejauciu, o ir to diskomforto nera ( na, sutimo ir pan) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2010 02 10, 11:46)
man darbe (esu taip nuplanavus) - nusipirksiu antra ir dezute plastikine - tiesiog pakeisiu ir nesvaru namo parsinesiu, o svaru naudosiu blush2.gif

išbandžiau viešoje erdvėje įsidėdama į tašę tuščią mažą indelį nuo kokių sulčių, pvz. 0,33Ltr. prisipyliau vandens kriauklėje ir nuėjusi į WC nuploviau mooncup'ą . Nereiks nieko nešvaraus namo nešti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(suri kata @ 2010 02 12, 19:35)
O  dar pasipasakokit merginos ar daug laiko reikėjo kol įgudot gerai jį įsidėti?


Daugmaž įgudau po vienų mmm, tąkart visko buvo, ir į wc laksčiau vis patikrint, ar viskas vietoje, ir pratekėjo (blogai įdėjau, neišsiskleidė). Per tą laiką, kai naudoju (beveik metai jau), visai susigyvenau su mooncup'u, žinau, kas kiek laiko kuriomis dienomis reikia išpilt turinį, o patogumas - tikrai su niekuo nesulyginamas, jau antrą dieną, kai nustoja pilvą skaudėt, nei nejaučiu, kad man tos dienos thumbup.gif , sportuoju kuo puikiausiai, o su tamponais būdavo ir avarijų doh.gif

QUOTE(Vaganė @ 2010 02 13, 15:17)
išbandžiau viešoje erdvėje įsidėdama į tašę tuščią mažą indelį nuo kokių sulčių, pvz. 0,33Ltr. prisipyliau vandens kriauklėje ir nuėjusi į WC nuploviau mooncup'ą . Nereiks nieko nešvaraus namo nešti  thumbup.gif


Man dar neteko tvarkytis ne namie ar darbe, bet tokiu atveju irgi nešiočiaus buteliuką su vandeniu drinks_cheers.gif
Atsakyti