Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

Dziaugiuosiu kad vis daugiau perima sia ideja. As irgi neisivaizduoju ka daryciau jei ju nebeliktu... gerai kad ir to vieno uzteks dar ilgam. O paketu nenaudodavau as visiskai, net kasdieniniu. Nes del KT ciklas lengvas budavo, tai neprireike jokiu papildomu apsaugu. o jei ateityje ir reiks koki plona isideti, tai vis tiek ne tas pats kaip nuolat jausti ta begima ir nesvaruma...
Atsakyti
QUOTE(<aries> @ 2010 01 18, 14:32)
na ka, nesulaukiau jokiu pasiulymu, tad nulekiau i Akro Kaune, ir pakirtau  lotuliukas.gif
antra diena jau "in"  wub.gif  hihihi.gif tai galiu pasakyti abejojancioms- nzn ka dariau ligi siol be to "puoduko"  lotuliukas.gif
svarumas, gaivumas, reikia tik kasdieninio iklotuko, ir psio wink.gif

is pirmo karto ir isidejau ir issiemiau be jokiu problem  blush2.gif nebuvo jokiu kraujo klanu ir a la skerdyklu  doh.gif  lotuliukas.gif

nuosirdziai rekomenduoju  4u.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif


Aš tai neįkertu - kur čia ekologija, kur čia sveikumas, jei vis tiek kartu naudojami įklotai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2010 01 24, 20:51)
Aš tai neįkertu - kur čia ekologija, kur čia sveikumas, jei vis tiek kartu naudojami įklotai?  g.gif

nu iklotai ne paketai ir sunaudojamas vienas per para, ne po viena kas 2-3 val blush2.gif
Atsakyti
As jau taip pat kuri laika naudoju MOON CUP. Labai dziaugiuosi, nes dienos metu galiu visai pamirsti savo dienas (aisku, jei tik neskausmingos). Bet beda nakti, kad isbega visas turinys, man vos pasijudinus. As turiu dar vaikeli, kuri zindau ir vystau nakti. Tad daznai tenka lovoje keturiom pastoveti, kol "susirandu" ji (miegam kartu) ir pervystau. Manau, kad del to ir isbega. O gal negerai isidedu? Ar kam nors buna taip?
Atsakyti
QUOTE(manjana @ 2010 01 24, 20:51)
Aš tai neįkertu - kur čia ekologija, kur čia sveikumas, jei vis tiek kartu naudojami įklotai?  g.gif


na, as tai pasakysiu atvirai - JAU TIKRAI ne del ekologijos isigijau sita reikala. Kai per dienas jauti, kaip tau pliupsniai pareina, o dar vien minciai iskilus apie vasara, karscius ( kvapus, higiena ir t.t), tai net minties nebuvo, kad galiu neisbandyti sito puodelio.
Jus pati logiskai pagalvokit.. 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(linchic @ 2010 01 25, 15:59)
As jau taip pat kuri laika naudoju MOON CUP. Labai dziaugiuosi, nes dienos metu galiu visai pamirsti savo dienas (aisku, jei tik neskausmingos). Bet beda nakti, kad isbega visas turinys, man vos pasijudinus. As turiu dar vaikeli, kuri zindau ir vystau nakti. Tad daznai tenka lovoje keturiom pastoveti, kol "susirandu" ji (miegam kartu) ir pervystau. Manau, kad del to ir isbega. O gal negerai isidedu? Ar kam nors buna taip?



kogero, gal ne visai gerai isidedat. nes ten kaip ir youtube ir kt aiskina, reikia apsidraudimui pasitikrinti, ar gerai ideta, ar jis ten taip sakant issiskleide. nes tikrai neturetu isbegti. esu 100% tikra. Gali gausiai kraujuojant netilpti, tai tada jau taip, perteklius pratekes. Bet tikrai ne taip, kaip jus kad rasot. Nes as bandziau namie aktyviai pasposrtuoti, ir su vaiku paimtyniauti - ir viskas OK doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(<aries> @ 2010 01 26, 11:22)
Nes as bandziau namie aktyviai pasposrtuoti, ir su vaiku paimtyniauti - ir viskas OK  doh.gif  lotuliukas.gif

bigsmile.gif pagarba. o čia tai moteris testuoja bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(<aries> @ 2010 01 26, 10:22)
na, as tai pasakysiu atvirai - JAU TIKRAI ne del ekologijos isigijau sita reikala. Kai per dienas jauti, kaip tau pliupsniai pareina, o dar vien minciai iskilus apie vasara, karscius ( kvapus, higiena ir t.t), tai net minties nebuvo, kad galiu neisbandyti sito puodelio.
Jus pati logiskai pagalvokit.. 4u.gif
Papildyta:
kogero, gal ne visai gerai isidedat. nes ten kaip ir youtube ir kt aiskina, reikia apsidraudimui pasitikrinti, ar gerai ideta, ar jis ten taip sakant issiskleide. nes tikrai neturetu isbegti. esu 100% tikra. Gali gausiai kraujuojant netilpti, tai tada jau taip, perteklius pratekes. Bet tikrai ne taip, kaip jus kad rasot. Nes as bandziau namie aktyviai pasposrtuoti, ir su vaiku paimtyniauti - ir viskas OK  doh.gif  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif pritariu 100% as irgi apie ekologija net negalvojau kai isigijau. Patogumas buvo pirmas ir vienintelis kriterijus.
O del prabegimo... jei daugiau nei puse prisipildo, tai gali isbegti, nes oras isstumiamas ir gali atpalaiduoti vakuuma. Tai jei labai gausios, reiketu dazniau ispilti, o nakciai isideti apsaugai dar ir paketa. Aisku pirmiausia isitikinti kad gerai idetas puodelis (as idejus dar apciupineju siek tiek ar isiskleide, ir pasuku, kad geriau susidarytu vakuumas). Nes siaip as irgi ir sportuoju, ir maudausi, ir darau viska kaip ir iprastai per savo dienas - ir nieko, del to nera prabege. Ir apskritai nuo tada kai pradejau naudoti puodeli, praktiskai pamirsau ka reiskia naktiniai prabegimai, kad budavo kasdienybe su paketais.
Dar gali buti, kad po gimdymo nespejo makstis susitraukti normaliai, ir gerai neapgula puodelio - nesudaro vakuumo (net turint dydi, kuris skirtas gimdziusioms). Jei itari kad taip gali buti, daryk mazojo dubens pratimus, kad greiciau atsistatytu "tu" raumenu tonusas.
Sekmes!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lailatina: 27 sausio 2010 - 00:09
Aciu uz patarimus. Visgi manau, kad bus kaltos gausios menesines, nes prateka, tik pirma ir antra nakti, kai gausesnis kraujavimas. Be to, ir pirmosiomis dienomis tenka kad 2-3 val issiplauti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2010 01 26, 11:32)
bigsmile.gif  pagarba. o čia tai moteris testuoja  bigsmile.gif  thumbup.gif

doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
na, ne delto sportuoti juk puoliau lotuliukas.gif
tiesiog gyvenimo ivykiai sutapo su dienomis ir su "puodeliu" lotuliukas.gif tai ir gavosi vienu metu ir testas wink.gif drinks_cheers.gif

Atsakyti
QUOTE(linchic @ 2010 01 27, 17:10)
Aciu uz patarimus. Visgi manau, kad bus kaltos gausios menesines, nes prateka, tik pirma ir antra nakti, kai gausesnis kraujavimas. Be to, ir pirmosiomis dienomis tenka kad 2-3 val issiplauti.  g.gif


Man tas pats. Pirmą dieną stengiuosi išpilti turinį kas 2-3 val., pirmą naktį, kai tik prabundu - apsilankau wc, bet daugiau neprireikia. Sportuojant irgi nieko nesidaro, o pernai kaip tik išpuolė ir šiltuose kraštuose atostogaut tomis dienomis, tai ir pliažinausi, ir maudžiausi, tik pačią pirmą dieną - ne.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2010 01 30, 19:02)
Man tas pats. Pirmą dieną stengiuosi išpilti turinį kas 2-3 val., pirmą naktį, kai tik prabundu - apsilankau wc, bet daugiau neprireikia. Sportuojant irgi nieko nesidaro, o pernai kaip tik išpuolė ir šiltuose kraštuose atostogaut tomis dienomis, tai ir pliažinausi, ir maudžiausi, tik pačią pirmą dieną - ne.



na, as dar tik neseniai pradejau naudoti, bet jau laukiu nesulaukiu vasaros - va tada tai atsiskleis tikrieji sio reikalo privalumai! ir maudytis, ir degintis - jokiu paketu. negaliu tuo patiketi, koks turetu buti komfortas. ir nera tu visu nemaloniu kvapu, shutimu ir pan schmoll.gif
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(<aries> @ 2010 01 26, 11:22)
na, as tai pasakysiu atvirai - JAU TIKRAI ne del ekologijos isigijau sita reikala. Kai per dienas jauti, kaip tau pliupsniai pareina, o dar vien minciai iskilus apie vasara, karscius ( kvapus, higiena ir t.t), tai net minties nebuvo, kad galiu neisbandyti sito puodelio.
Jus pati logiskai pagalvokit.. 4u.gif


Aš ne tik logiškai galvoju, aš ir praktiškai bandau biggrin.gif Tik nesuprantu vis tiek - kame privalumas? Kuo tai geriau už tamponus?
Aš pirkau būtent dėl to, kad nepakenčiu paketų ir įklotų - man su jais nesmagu. O dabar gaunasi dvigubai nesmagu - tą puodelį įsidėjinėt ir lauk krapštyti tikrai nėr malonu (nu gal dar priprasiu doh.gif ), o dar priedo ir su įklotu šusti reikia blink.gif g.gif
Atsakyti