Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

skaiciau, skaiciau - ir apsisprendziau, imsiu drinks_cheers.gif lotuliukas.gif

sakau, gal kas per daug parsisiunte ar uzsipirke, man reiketu A. jei kas turit pasiulyt, rasykit a.z. 4u.gif idealu-Kaune drinks_cheers.gif
Atsakyti
Dėl kainos - 100 - gal ir nėr taip baisu unsure.gif Esmė - ekologiškumas smile.gif
Atsakyti
na ka, nesulaukiau jokiu pasiulymu, tad nulekiau i Akro Kaune, ir pakirtau lotuliukas.gif
antra diena jau "in" wub.gif hihihi.gif tai galiu pasakyti abejojancioms- nzn ka dariau ligi siol be to "puoduko" lotuliukas.gif
svarumas, gaivumas, reikia tik kasdieninio iklotuko, ir psio wink.gif

is pirmo karto ir isidejau ir issiemiau be jokiu problem blush2.gif nebuvo jokiu kraujo klanu ir a la skerdyklu doh.gif lotuliukas.gif

nuosirdziai rekomenduoju 4u.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(<aries> @ 2010 01 18, 14:32)
na ka, nesulaukiau jokiu pasiulymu, tad nulekiau i Akro Kaune, ir pakirtau  lotuliukas.gif
antra diena jau "in"  wub.gif  hihihi.gif tai galiu pasakyti abejojancioms- nzn ka dariau ligi siol be to "puoduko"  lotuliukas.gif
svarumas, gaivumas, reikia tik kasdieninio iklotuko, ir psio wink.gif

is pirmo karto ir isidejau ir issiemiau be jokiu problem  blush2.gif nebuvo jokiu kraujo klanu ir a la skerdyklu  doh.gif  lotuliukas.gif

nuosirdziai rekomenduoju  4u.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

drinks_cheers.gif ir as kazkaip nebesuku galvos del mmm, nebesijauciu nesmagiai tom dienom, nezinau kaip butu ir kaip reiktu vel tvarkytis - jei pvz dingtu is apyvartos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2010 01 18, 14:44)
drinks_cheers.gif ir as kazkaip nebesuku galvos del mmm, nebesijauciu nesmagiai tom dienom, nezinau kaip butu ir kaip reiktu vel tvarkytis - jei pvz dingtu is apyvartos blush2.gif


na, laimei, kad sito daikciuko uzteks tiek, kiek jis fiziskai nesudils, nesusideves, neprakiurs ir t.t. - nes kitu apribojimu del jo ilgaamziskumo - NERA. o as paskaiciavaua, kad jis moterims turetu atsipirkti mazdaug ( tamponiukai, paketukai, iklotukai, serveteles) per 4, max 5 ciklus.
taigi, as dziaugiuosi atradusi mooncup, rekomenduoju drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(<aries> @ 2010 01 19, 12:20)
o as paskaiciavaua, kad jis moterims turetu atsipirkti mazdaug ( tamponiukai, paketukai, iklotukai, serveteles) per 4, max 5 ciklus.

Aš irgi jį naudoju, bet manau, kad įklotai vistiek reikalingi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zizelius @ 2010 01 19, 12:29)
Aš irgi jį naudoju, bet manau, kad įklotai vistiek reikalingi smile.gif

man 100% pakanka tu kasdieniniu, o anksciau sunaudodavau po dideli paki (ten kur du mazi ieina doh.gif )
Atsakyti
perskaiciau ir as beveik visa tema:) na idomus daigtas, o algos manau ri as pedinsiu pirkti
Atsakyti
QUOTE(zizelius @ 2010 01 19, 12:29)
Aš irgi jį naudoju, bet manau, kad įklotai vistiek reikalingi smile.gif


na, tai tie - kasdieniniai tai taip - kad saugiau butu, o ir kad jau zinotumei, kada laikas puodeli pratustint lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(<aries> @ 2010 01 18, 14:32)
na ka, nesulaukiau jokiu pasiulymu, tad nulekiau i Akro Kaune, ir pakirtau  lotuliukas.gif
antra diena jau "in"  wub.gif  hihihi.gif tai galiu pasakyti abejojancioms- nzn ka dariau ligi siol be to "puoduko"  lotuliukas.gif
svarumas, gaivumas, reikia tik kasdieninio iklotuko, ir psio wink.gif

is pirmo karto ir isidejau ir issiemiau be jokiu problem  blush2.gif nebuvo jokiu kraujo klanu ir a la skerdyklu  doh.gif  lotuliukas.gif

nuosirdziai rekomenduoju  4u.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

KLAUSIMAS:
ar puodelis taip pat "nesijaučia" kaip tamponas? nes mačiau, kad jis įsideda žemiau. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2010 01 20, 20:03)
KLAUSIMAS:
ar puodelis taip pat "nesijaučia" kaip tamponas?  nes mačiau, kad jis įsideda žemiau.  g.gif



kai jau jis ten, kur turi buti - tai nesijaucia. gali buti del to kotelio jutimas, bet ji pagal poreikius, galima patrumpinti, ar nukirpti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(<aries> @ 2010 01 20, 20:46)
kai jau jis ten, kur turi buti - tai nesijaucia. gali buti del to kotelio jutimas, bet ji pagal poreikius, galima patrumpinti, ar nukirpti. 4u.gif

man čia taip naujiena netyčia pasipainiojo, o čiau jau ir išbandyta, tokia tundra pasijutau doh.gif dėkui
Atsakyti