Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

Lailatina aciu, vienam poste visi atsakymai lotuliukas.gif
aha, tikrai mergaites, o kaip su dydziais unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(jamie @ 2009 12 24, 13:34)
norejau paklaust del dydzio. jus kai pirkot visoms tiko? jei as negimdzius, tai rinktis B dydi?


Man su dydžiu viskas ok, kadangi gimdžiusi, ėmiau A, puikiai tinka. Negimdžiusioms siūloma naudoti B dydį.
Atsakyti
noriu perklaust senbuvių, vartojančių mc:
klausiau anksčiau, neatsakė man, tingiu ieškotis dabar to ats, gal kas ir buvo atsakyta.
taigi, d klausimukai:
1. sakoma, kad mc sukelia endiometriozę.
2. kaip ar nemanot kad visgi mc praplatina laiks nuo laiko tarpvietę-kaip gi su tais dalykėliais, a?
dėl šių priežasčių aš mc naudoju tik 3dienas pirmas, po to tepa-man užtenka tualet pop įsidėt, net vienkart neperku tam dalykui, man patogu: neremiu papildomai vienkart. nosinaičių pramonės, jose ten irgi visokių m-gų yra...

mat kai kuri minėjo kad naudoja mc iki pat galų net jei vos vos teplioja...nes man akyse tas pastovus makšties platėjimas.,.. rolleyes.gif gal jau paranoja.... g.gif
nu ir pask klausimas;
3. nusiminiau kad mc tik 2metams , geriausiu atvjeu 5metams..o maniau visam gyv cool.gif todėl ir 3dienas vietoj 7dienų irgi naudoju doh.gif gal prailginsiu trukmę vartojimo rolleyes.gif


dėkui už info jei jos bus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzu: 26 gruodžio 2009 - 16:25
Pamaciau kazkokia tema apie mooncup`a, uzsukau, prasedejau beveik 3 valandas, kol peskaiciau kiekviena zodi sioje temoje ir dabar negaliu ramiai nusedet, kaip noriu sio daikciuko biggrin.gif biggrin.gif tik dar palauksiu kelias savaites, kad blaiviu protu, o ne emocijomis nuspresciau pirkti ar ne, nes 100lt visgi nemazi pinigeliai ax.gif per ta laika turbut ir nuspresiu siustis ar is nekantrumo pigiau LT nusipirkti biggrin.gif aciu merginos uz tokia tema, jei kils klausimu butinai rasysiu, jei ne-dalinsiuosi ispudziais bigsmile.gif
Atsakyti
Kazkoks kosmosas blink.gif nu bet ideja siaip idomi tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo delphinas: 27 gruodžio 2009 - 23:50
gal kas norit vienkartinių instead cup'ų? parduodu 10 vnt smile.gif į až smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzu @ 2009 12 26, 16:25)

1. sakoma, kad mc sukelia endiometriozę.
2. kaip ar nemanot kad visgi mc praplatina laiks nuo laiko tarpvietę-kaip gi su tais dalykėliais, a?
  dėl šių priežasčių aš mc naudoju tik 3dienas pirmas, po to tepa-man užtenka tualet pop įsidėt, net vienkart neperku tam dalykui, man patogu: neremiu papildomai vienkart. nosinaičių pramonės, jose ten irgi visokių m-gų yra...

mat kai kuri minėjo kad naudoja mc iki pat galų net jei vos vos teplioja...nes man akyse tas pastovus makšties platėjimas.,..  rolleyes.gif gal jau paranoja.... g.gif
nu ir pask klausimas;
3. nusiminiau kad mc tik 2metams , geriausiu atvjeu 5metams..o maniau visam gyv cool.gif  todėl ir 3dienas vietoj 7dienų irgi naudoju  doh.gif gal prailginsiu trukmę vartojimo  rolleyes.gif
dėkui už info jei jos bus  smile.gif

1. blink.gif o kame šitos prielaidos logika? kokiu būdu mc gali tą endometriozę sukelt? šiaip jau ši liga priklauso grynai nuo hormoninių dalykų, tai kažkaip nelogiška kad mc galėtų ją įtakot g.gif
2. va man čia irgi neaiškus klausimas. tarkim aš pati negaliu jo visą parą naudot, po kelių val pradedu jį jaust, man spaudžia, tepmpia, toks jausmas kad netelpa biggrin.gif . todėl naudoju tik pirmas 3 d ir tik kelias val per dieną. kažkaip natūraliai į save reaguoju, vadovaujuosi nuojauta, kad mano kūnas žino geriau biggrin.gif - jei pradedu jaust kad jau nebekomfortiška, tai ir išsiimu.
dėl 3 punkto nk negaliu pasakyt, turiu jau kone metus, bet nepastebėjau kad jis kuom nors pasikeitęs būtų. gal tiesiog per laiką išsitampo, praranda eląstingumą, manau lb individualiai čia su tuo galiojimu biggrin.gif

Atsakyti
Dėl makšties platėjimo - neparanojinkit, merginos, neplatina MC makšties. Gi netgi būna specialūs rutuliukai tai vietai stiprinti ir masažuoti, taigi nuo tokių dalykų makštis neplatėja. Ir gi nėr taip, kad ginekologines reples ten susikištum, minkštas tas puodelis, neskečia nieko.

ir išvis - geriausia tokių dalykų klausti savo ginekologo (jei nepasitikit, keiskit gydytoją). Prisifantazavus ir pasitikėjus Viena Boba Sakė, galima sau daug žalos padaryti. (čia labiau bendrai, o ne apie mooncupą).
Atsakyti
Daugkartinio naudojimo cup'as tikrai eko ir taupus daiktas, bet aš būčiau linkusi jį kaskart dezinfekuoti smile.gif Aišku, čia tik mano nusistatymas toks. O vienkartiniai net labai sudomino vien dėl to, kad tamponų negaliu naudoti, o su su paketais, ypač vasarą, didžiausias siaubas doh.gif gal kas galit pasakyt, kur be ebay juos perkate?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey: 07 sausio 2010 - 02:42
Sveikos, pasiskaičiau čia apie moncup'ą ir jau užsisakiau, nekantrauju jį išbandyti. Būtinai papasakosiu įspūdžius wink.gif
Atsakyti
na baisiai idomus daiktas tas mc, kadangi su tamponais nedraugauju, tai man jo naudojimas irgi toks so so pasirode...:)bet daiktas idomus:)

o del endemetriozes ir mc galite pasiziureti:

http://www.youtube.c...feature=related

anglu kalba, taciau man asmeniskai prireike kelis kartus paklausyt kol supratau aiskinimo logika (ten taip terminais truputeli uzmeto doh.gif ).... va, o isvadas siulau pasidaryti pacioms g.gif
Atsakyti
Na man asmeniškai tai keistokai atrodo tie visi įtarimai dėl endometriozės. Juk per mėnesines kraujas išsiskiria iš gimdos, ne iš kur kitur, tai kodėl tas kraujas tiesiai iš gimdos nesuteka į kiaušintakius, m? Pvz. aš mėnesinių metu naktimis beveik nekraujuoju, nes guliu horizontalioj padėty, tai pagal šio gydytojo logiką irgi turėtų atsirasti tas jo minimas 'bacflow' g.gif Na nežinau kaip jums, bet man čia trūksta logikos, manau moters organizmas tobuliau suręstas, o MC neturėtų pakenkti, ypač jei laiku keičiamas. Be to paskaičiau, visur rašo, kad endometriozę sukelia hormonų sutrikimai.
Atsakyti