Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(Palomina @ 2009 11 12, 21:46)
o man vis idomu kaip su toksinio soko sindromu? ka nors raso instrukcijoj apie tai?


As galiu tik apie vienkartinius parasyt, bet instrukcijoj nieko apie tai nemini. Raso tik kad galima laikyt 12val (t.y. ilgiau nei tamponus), bet cia kaip suprantu tik del sugeriamo kiekio taip.

QUOTE(Kaliausele @ 2009 11 12, 23:24)
perskaiciau ir pasijutau kaip kosmose  blush2.gif  dar ir tokiu dalyku buna...o neskauda idejus?


Ne, ne tik neskauda, bet ir visai nesijaucia wink.gif
Atsakyti
Sveikos mergytes. Pamaciau sita tema, ir kadangi pati jau kokius 3 metus naudojau (iki nestuke.gif ) ir visa gimines moteriskaja puse uzkreciau, pamaniau gal prireiks kam mano patirties ax.gif

Apibendrintai tai galiu pasakyti, kad puodelio atradimas man buvo viena labiausiai gyvenima pelngvinusiu priemoniu ir neisivaizduoju ka daryciau jei tektu grizti prie iprastiniu paketu/tamponu...

QUOTE(purpsius @ 2008 08 10, 16:52)
Atrodo tai jis didokas, kaip čerkutė, tokia visai nemaža biggrin.gif  Kai pamačiau pirmą kartą gyvai, tai buvau tikra, kad niekur aš jo nesusikišiu, gi didelis! Bet jis minkštas, sulenkus lengvai telpa kur reikia. O neišbėga, nes jo sienelės prilimpa panašiai kaip guminių strėlyčių antgalis, nu kur prisiurbia prie bet ko smile.gif Raumenys patikimai laiko jį vietoj, kaip ir tamponą, žodžiu, viskas paprasta. Reikia gyvai pamatyt, tai tada labai aišku pasidaro smile.gif

O dėl reklamos... Žmonės ir taip pasidarė linkę vartoti ir išmesti, net svečius vaišina iš vienkartinių indų. Kad tik nereiktų plauti, valyti, "vargti". O paskui - vai tai tai, kaip brangu benzinas.. o švaisto naftą kur netingi.


Visiskai pritariu! As ir pati daznai pagalvoju, kodel jis toks nepopuliarus kai is patirties zinau jog tai geriausias dalykas norint pamirsti mmm. Bet kita vertus pasaulyje yra nerealiai daug dalyku apie kuriuos placiai nekalbama, nes jie nera pelningi pramones banginiams...

O del dydzio... nebijokit, tikrai tilps, o teisingai isidejusios nieko nejusite. Jis minkstas ir yvairiai judant, lankstosi kartu prisitaikydamas prie kuno.

QUOTE(Žaliaskarė @ 2008 08 13, 13:57)
o tai kaip viskas vyksta su šiuo įrengimuku?
Prasideda mmm, įsidedi, po kažkiek (po kiek??) laiko jį išsiimi, turinį išpili į klozetą, praplauni ir vėl įsidedi ir taip per visą mmm laiką, ar kaip?
Ir jį naudojat ir naktį, ar keičiat įprastu įklotu?

Kurios naudojate - daugiau info, ačiū  4u.gif


As kai jauciu kad jau tuoj prasides, tai net nelaukiu pirmu sutepimu, isidedu is karto blush2.gif Isimu ryte, per piet ir vakare - pirmomis dienomis, ir paskui ryte ir vakare. Viska susitvarkau vonioje (kaip apsipraustumete po paketo pakeitimo, taip ir cia, o turinys keliausja su vandeniu i kanalizacija). Man patogiausia atsisesti apsizergus vonia, isimti, ispilti i vonia (pilu tiesiai i isbegimo skyle, tai niekas nesitasko), isplauti su muilu, ir slapia isideti atgal (slapias geriau slysta). Visada pirstu patikrinu ar gerai issiskleide. jei ne, perdedu is naujo. Beje, man patogiau istumti ji kiek eina giliau. Jei atsisedus jauciu ka nors, istumiu puodeji giliau ir viskas. Naudoju nuolat, kol visai baigia teplioti, diena ir nakti. Prabegti gali tik jei labai gausios ir laiku nepavyksta istustinti (pvz nakti). Zinau kad labai gausiom dienom ar bent naktim dar priedo isideda paketa. Tada jau tikrai saugu. Pasibaigus mmm 5min paverdu, isdziovinu ir savo maiselyje keliauja i apatiniu stalciu iki kito menesio... Patogu kad nereikia su savimi nesiotis "atsargu", netrugdo sportuoti, maudytis baseine, eiti i pirti ir t.t.

QUOTE(Ezhiux @ 2008 08 22, 13:34)
na net nežinau, ar verta vėl išleist 100Lt  g.gif o jei tas pats? juk jei netiks, tai niekam nebeparduosi...
tamponus naudoju, bet tik labai retais atvejais. su jais jokių maudimų nebūna, bet vis neapleidžia mintis, kad tai blogis, todėl, kaip ir sakiau, naudoju tik labai retai. na, bandysiu dar vis.
beje, nors patrumpinau tą galiuką, bet vistiek neišeina to puodelio įsidėt taip, kad galiukas būtų visas viduj. va vieną kartą pavyko, bet po pusvalandžio toks jausmas, kad puodelis pasislinko šiek tiek žemyn ir tas galiukas nemaloniai įsirėme man  g.gif


Galiukas visas turi viduj ir nesiajusti. Jis reikalingas tik tam kad kai puodelis pasislenka toli i virsu, butu patogu uz jo pagriebus patraukti zemyn, kol bus patogu suimti uz pagrindo isimant. As pati ji daugiau nei per puse patrumpinau, o ir pati puodeli stengiuosi isideti kuo giliau is karto, tada tikrai nesijaucia nieko.

QUOTE(Schroedingers Cat @ 2008 09 19, 16:30)
O toksinio šoko sindromas sukeliamas ne tada, kai tamponas nepakeičiamas ilgą laiką? Manau tokiu pat principu ir mooncup, jei 2 dienas nekeisi, tai  gali ir TSŠ prasidėti.

Aš baisiai gundausi šiuo daikčiuku.

dar norėjau paklausti, kur jį laikot, kol neprasideda menstruacijos?Kažkaip nesinori, kad jis kur nors atvirai padėtas dulkėtų kelias savaites...


Toksinis sindromas sukeliamas medziagu esanciu tamponuose. Puodelis visiskai silikoninis, todel teisingai naudojant jokiu soku neturetu buti. Tik aisku PRIVALOMA ji isplauti kas 12 valandu, net jei ir tuscias butu (kitaip prades gesti isskyros ir gali atsirasti uzdegimas), o jautresnems gal vertetu ji isplauti ir dazniau.

QUOTE(sliopka @ 2008 10 31, 08:24)
gal ir taip,vistiek ganetinai daug vargo,bet turbut verta:)

Papildyta:
Ir dar norejau paklaust,naudojanciuju mooncup,ar pries tai naudojote tik tamponus?nes as juos naudoju tik retkarciais(kai einu i pirti,baseina ir t.t.) ir nesijauciu ypac patogiai.ar su mooncup jausmas toks pat kaip su tamponu?


Siaip cia jokio vargo, o pripratus dar maziau nei su paprastais paketais (ta prasme, kad nereikia kas menesi pirkinetis, nesiotis atsargas su savimi ir galvoti kaip graziai ismesti esant sveciuose)

Jausmas tikrai ne kaip su tamponu. As pati negaledavau pakesti tamponu, visalaik jausdavau juos viduj, o situ visai nejauciu.

QUOTE(nep @ 2008 11 13, 19:43)
Gal  g.gif Bet paskaiciau, kad tarnaus tik 2 metus. As paketam per kokius 5 gal tiek isleisciau  g.gif  Nebnt del tos sventos ekologijos. Dar pagalvosiu. O jus turbut skubiai jau norit uzsakyt?
Beto, nakti as stipriai kraujuoju, ir negaliu deti 1 tampono, ji naudoju tik su paketu, kad neprabegtu. Kazin, ar uztektu man to mooncupo. Ir as skaitau, ir jauciu, kaip man jo ima reiketi  biggrin.gif


Cia oficialiai tiek garantuoja kad tarnaus. As asmeniskai jau 3 metus ta pati naudoju (savaite kazkur per menesi) ir nematau kaip jis galetu pasidaryti netinkamas. Jei tik laikysites instrukciju, nedezinfekuosit kokiais chemikalais (juk uztenka pavirti), ir t.t. tai naudosit tikrai ilgiau. O siaip cia ne tik del ekonomijos ar finansines puses, tiesiog karta prie jo pripratus gyvenimas daug lengvesnis pasidaro.

QUOTE(shopingas @ 2009 10 24, 02:37)
Manau galima bet kuo: popieriniu ranksluosciu, tualetiniu popierium, servetele ar net paprastu ranksluosciu.

kaip jau rasiau, jo sluostyti nereikia. Slapia isideti dar lengviau. As net pirma karta dedama ji specialiai paslapinu tongue.gif

QUOTE(Odora @ 2009 11 11, 21:03)
i vidu taip giliai, kad nepasiektum pirstais negali nukeliauti nes gimdos kaklelis juk uzdaras, siaip instrukcijoj buvo parasyta ka daryt jei jauciate, kad sunkiau pasiekti


Nu nezinau kaip jus, bet as galiu pirstu paliesti bimdos kakleli, tai jis giliau juk tikrai nenulys lotuliukas.gif tai pasiekti neturetu buti problema

QUOTE(Palomina @ 2009 11 12, 19:46)
o man vis idomu kaip su toksinio soko sindromu? ka nors raso instrukcijoj apie tai?


Jau seniai skaiciau, bet esu beveik 100% tikra kad raso, jog nenegali buti, nes cia grynas silikonas (net operuojant, jei reikia kokia dali i vidu deti, tai visada silikona deda: krutu implantai, skrandzio apjuosimo dirzelis, visokie vamzdeliai). Tik aisku plauti reikia reguliariai bent kad 12 valandu, kad tos pacios kuno isskyros nepradetu gesti.
Papildyta:
oho kiek daug gavosi... Nepykit uz ilga posta, tik norejau atsakyti i klausimus...
Atsakyti
nezinau, kazkaip viskas labai keistai skamba ax.gif Esu is tu, kurios tiesiog nekaisioja "ten" nei tamponu, nei tuo labiau del mooncups abejoju schmoll.gif Perskaiciau visa tema ir neitikino, kad tai dalykas, vertas demesio. Nezinau, gal keista esu, bet kaip minejau - nekisu jokiu daiktu i sia subtilia vietele norint susitvarkyti mmm... schmoll.gif
Atsakyti
Sveikutes,
susidomejau ir as situ dalykeliu. Norejau pasiklausti ar yra jo kazkur Lietuvoje pirkti ar siunciates is UK?
Atsakyti
QUOTE(*Angel @ 2009 12 17, 15:14)
Sveikutes,
susidomejau ir as situ dalykeliu. Norejau pasiklausti ar yra jo kazkur Lietuvoje pirkti ar siunciates is UK?


yra ir LT, "sveiki produktai" juos pardavinėja. Čia pasižiūrėkit wink.gif
Atsakyti
[quote=Siracusa,2009 12 17, 16:49]
yra ir LT, "sveiki produktai" juos pardavinėja. Čia pasižiūrėkit wink.gif
[/
Aciu labai, pameginsiu ir as biggrin.gif
Atsakyti
įdomu kada šis dalykėlis pasirodys įprastuose parduotuvių lentynose? biggrin.gif
Atsakyti
Turiu klausimuką - bet tokį keistą biggrin.gif Pirmosios mėnesinės kaip išmokau normaliai įsidėti mooncup'ą, ir... šiąnakt katė sugebėjo ištraukti iš dėžutės ir nugraužti jo galiuką, tą už kurio ištraukiama... verysad.gif

Labai gaila, visgi 100 lt kainavo...

Kaip manot- turbūt jau neįmanoma jo naudoti be to galiuko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(zizelius @ 2009 12 19, 22:48)
Kaip manot-  turbūt jau neįmanoma jo naudoti be to galiuko  unsure.gif


O man tas galiukas visai nereikalingas - trumpinau, trumpinau, ir visai nutrumpinau biggrin.gif
Išimdama tiesiog suimu už mooncup'o apačios, ją nesunku "sugauti", nereikia nei galiuko.
Atsakyti
mano pazįstama atsivežė tokį kibiriuką biggrin.gif iš UK, kai LT dar nebuvo, tai ji baisiai patenkinta, mane taip pat kažkaip vilioja šis daikčiukas;) Lailatina tu tikra šaunuolė atsakei i tiek klausimų, kurie bent man buvo įdomūs;)
Atsakyti
norejau paklaust del dydzio. jus kai pirkot visoms tiko? jei as negimdzius, tai rinktis B dydi?
Atsakyti
QUOTE(vaikiukas @ 2009 12 11, 17:53)
nezinau, kazkaip viskas labai keistai skamba ax.gif  Esu is tu, kurios tiesiog nekaisioja "ten" nei tamponu, nei tuo labiau del mooncups abejoju schmoll.gif Perskaiciau visa tema ir neitikino, kad tai dalykas, vertas demesio. Nezinau, gal keista esu, bet kaip minejau - nekisu jokiu daiktu i sia subtilia vietele norint susitvarkyti mmm... schmoll.gif


drinks_cheers.gif
bet cia tipo ekologija- nereikia paketais ir tamponiais tersti aplinkos, o ir taupiau iseina g.gif
Atsakyti