Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(žemuogienė @ 2009 10 13, 11:14)
o man labai patiko tie vienkartiniai smile.gif pirmas kartas toks bauginantis tik buvo biggrin.gif

na as dar per kitas mmm isbandysiu ax.gif nes cia paskutines dienos buvo tai gal...

o tai kaip issitraukei??? neissitaske niekas??? unsure.gif

beja, ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 13 spalio 2009 - 15:55
na savotiška ten sistema pasakyčiau biggrin.gif išsiimti tikrai nesunku.
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 10 13, 16:55)
na as dar per kitas mmm isbandysiu  ax.gif  nes cia paskutines dienos buvo tai gal...

o tai kaip issitraukei??? neissitaske niekas???  unsure.gif

beja, ačiū  4u.gif


As isikisiu.... Man pirmos dienos laabai gausios buna, bet niekas neissitasko isimant - nezinau kodel, bet tuomet keiciu 2 kartus per diena (psichologiskai neisbunu 12val pirmom dienom). O po to tai laikau 12val be problemu.

Istraukt paprasta - pirma karta tik man sunkiau buvo, niekaip pirstu neuzkabinau doh.gif Bet antra karta viskas gerai - matyt pirmaji del streso taip buvo.
Atsakyti
Naudoju ir aš pirmą kartą Mooncup'ą, kol ka nelabai sekmingai - sunku įsidėti, prateka verysad.gif Nesuprantu kaip užtikrinti, kad jis viduj išsilankstytų doh.gif Ir išsiimt nepatogu. Nu tikiuosi priprasiu unsure.gif
Atsakyti
Ir man prateka, nors būna po pusę puodelio blink.gif Ar tai reiškia, kad jis viduj neišsilankstė?
Atsakyti
o kokį dydį naudojat?? g.gif
Atsakyti
jau anksciau rasiau kitoje temoje bet ir cia pasiskysiu, jog taip pat turiu si daikciuka ir sekmingai ji naudojau iki nestuke.gif kai ateis laikas vel prie jo grisiu ax.gif

o pirkau ji is cia http://www.mooncup.co.uk/index.html ir atsiuntimas man nieko nekainavo thumbup.gif

tikrai prie jo reikai priprasti ir ismokti su juo draugauti..per 2-3 men tikrai ivaldysit si mena biggrin.gif viesioje vietoje, kur nera tinkamu salygu niekad jo neploviau blush2.gif tiesiog neprireike, suplanuoju savo laika taip kad nereiktu...be to siais laikais daug kur tualetai buna su kriaukle, taigi jokiu bedu mirksiukas.gif

man patogiausias budas isideti ne sulankstyti o ispausti viena krasta, tuomet jo virsutine dalis susiaureja ir viskas puikiai pavyksta.

del teliuskavimosi ar begimo per virsu, dar mano praktikoje nebuvo tokio atvejo, jog jis prsipildytu pilnas iki virsaus doh.gif dazniausiai buna iki puses ir kitai issiimant niekas nebega schmoll.gif

del svetimkunio pojucio...cia nuo zmogaus priklauso, yra kas negali ne tamponu naudoti nes juos jaucia. as daug metu naudojausi tamponais, (nes paketu ir iklotu negaliu pakesti) ir ju nejaustadau visiskai. si puodeli buna jog isidejus jauciu, tada reiskiasi kazkaip ne taip isidejau(cia pirmus kartus juasdavau kol ikirtau sistema) nes kai teisingai isidedu tai jo nejauciu ax.gif
Atsakyti
Įsigyjau ir aš mooncup'ą smile.gif Bandysiu susidraugauti su juo biggrin.gif Nes pirmoji pažintis tai nelabai kokia buvo - nusikankinau kol įsidėjau. rolleyes.gif

Ir labai keistas jausmas-tik įsidedu, iškart sisioti noriu ax.gif
o kai tai darau, vat tada ir prabėga biški- tada iškart puolu išsiimti-o ten pasirodo net trešdalio cup'o nėra g.gif nesuprantu kodel taip.

Kvailas klausimas, bet ar jūs sisiojat neišsiėmusios mooncup'o ar kiekvienasyk išsiimat? blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(zizelius @ 2009 10 20, 16:40)
Įsigyjau ir aš mooncup'ą  smile.gif Bandysiu susidraugauti su juo  biggrin.gif Nes pirmoji pažintis tai nelabai kokia buvo - nusikankinau kol įsidėjau.  rolleyes.gif

Ir labai keistas jausmas-tik įsidedu, iškart sisioti noriu  ax.gif
o kai tai darau, vat tada ir prabėga biški- tada iškart puolu išsiimti-o ten pasirodo net trešdalio cup'o nėra  g.gif nesuprantu kodel taip.

Kvailas klausimas, bet ar jūs sisiojat neišsiėmusios mooncup'o ar kiekvienasyk išsiimat?  blush2.gif


Nereikia išsiimti, greičiausiai blogai būni įsidėjus, gal jis iki galo "neišsiskleidžia". Oj reikia pripratimo su juo, man jau į galą mmm buvo lengviau, manau dar per pora kartų galutinai priprasiu, nors iš pirmų katrų jau norėjau grįžti prie paketų ir tamponų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zizelius @ 2009 10 20, 15:40)


Kvailas klausimas, bet ar jūs sisiojat neišsiėmusios mooncup'o ar kiekvienasyk išsiimat?  blush2.gif


turbut tamponu niekad nenaudojai biggrin.gif juk sisiojimas netrukdo nei mooncup'ui nei tamponams. cia nesusije dalykai mirksiukas.gif taip kad isimineti neverta rolleyes.gif
Atsakyti
Gal pasirodys siek tiek kvailas klausimas, bet... Kai issiimate ir isplaunate mooncup Jus ji juk sluostote, kad butu sausas, su kuo? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(LittleStar @ 2009 10 24, 01:29)
Gal pasirodys siek tiek kvailas klausimas, bet... Kai issiimate ir isplaunate mooncup Jus ji juk sluostote, kad butu sausas, su kuo? blush2.gif


Manau galima bet kuo: popieriniu ranksluosciu, tualetiniu popierium, servetele ar net paprastu ranksluosciu.
Atsakyti