Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(akvilyte @ 2009 09 30, 10:02)
as tai dar laukiu vienkartinku pabandymui  blush2.gif  paskui jei tiks tai ciupsiu  bigsmile.gif

tik pvz ebay tai kainos skiriasi  blink.gif  tai gal tie pigūs padielkos kokie  g.gif

pati siunteisi vienkartinius? Gal turesi parduoti koki viena? ax.gif

O del kainu skirtumo, taigi ir pas mus pardese tu paciu daiktu kainos skiriasi, nemanau, kad butu padielkos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2009 09 30, 16:17)
pati siunteisi vienkartinius? Gal turesi parduoti koki viena?  ax.gif

O del kainu skirtumo, taigi ir pas mus pardese tu paciu daiktu kainos skiriasi, nemanau, kad butu padielkos smile.gif

nea, viena forumietė pasidalins bigsmile.gif kaip tik daba mmm tai gal dar spėsiu ryt išbandyt bigsmile.gif

na gal g.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2009 09 30, 09:42)
Na, matau, kad niekas pigiau nenori pabandyti siustis, tai eisiu pirkti čia smile.gif

galiu nupirkt ebay mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2009 09 30, 18:06)
galiu nupirkt ebay mirksiukas.gif


Ir aš noriu mirksiukas.gif Ką toliau daryt?
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2009 09 19, 09:53)
Totali nesamone  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Jei taip, tai tu pati nesamone lotuliukas.gif
Superinis daiktas!!! Dabar jau net neisivaizduoju, kaip anksciau su tais tamponais ir paketais teko gyventi g.gif doh.gif
Atsakyti
koks skersmuo puodelio??? nes vienkartiniai ties sakant mane išgąsdino unsure.gif nu niekaip aš nesugebėjau susitalpint unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 10 05, 15:18)
koks skersmuo puodelio??? nes vienkartiniai ties sakant mane išgąsdino  unsure.gif  nu niekaip aš nesugebėjau susitalpint  unsure.gif


Mane tik pamacisu irgi vienkartiniai isgasdino, nu bet juk ten viskas puikiai telpa - pradzioj is tikro baisoka buvo, bet po to viskas gerai. Yra juk ju puslapyje parodyta kaip detis.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 10 05, 18:44)
Yra juk ju puslapyje parodyta kaip detis.

viską dariau kaip nurodyta, bet niekaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 10 05, 18:47)
viską dariau kaip nurodyta, bet niekaip  schmoll.gif


Tai gal isitempus per daug buvot.... Pabandykit kitakart atsipalaiduot labiau....
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2009 09 30, 18:06)
galiu nupirkt ebay mirksiukas.gif

na, va, nepamaciau tavo atsakymo, tai nuvariau i sveikusproduktus ir nusipirkau, bet buvo jau 4 d., tai si karta neisbandziau, lauksiu kito karto smile.gif
Atsakyti
Ir aš nusipirkau "Sveikuose produktuose", kaip tyčia ant rytojaus galėjau išbandyti:) Na super daikčiukas, visoms rekomenduoju, gaila, kad anksčiau nežinojau . Beje, pardavėja sakė, kad Skandinavijos šalyse beveik visos moterys juos naudoja biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 10 05, 15:18)
koks skersmuo puodelio??? nes vienkartiniai ties sakant mane išgąsdino  unsure.gif  nu niekaip aš nesugebėjau susitalpint  unsure.gif


o man labai patiko tie vienkartiniai smile.gif pirmas kartas toks bauginantis tik buvo biggrin.gif
Atsakyti