Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(irmaliet @ 2009 09 18, 23:27)
Ir aš norėčiau prisidėti. ir man parašykit..  blush2.gif


Ir aš prisidėčiau smile.gif
Atsakyti
Oho kiek čia mūsų. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Trongė @ 2009 09 21, 09:39)
Ir aš prisidėčiau smile.gif

Aš pirkčiau vienkartinius ir mooncup. Gal su galiu kooperuotis?
Atsakyti
O aš čia susimąsčiau, kas čia geriau mooncup ar divacup? g.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2009 09 22, 22:34)
O aš čia susimąsčiau, kas čia geriau mooncup ar divacup?  g.gif


Man atrodo jie vienodi - esme tik pavadinime.
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 19, 19:09)
Jei ka domintu Diva Cup, tai galiu padet parsisiust be jokiu % (kainuoja jie 30-33$ kazkur)...  ax.gif Tiesiog maciau juos pardavinejant toj parduotuvej, kur visa naturalia kosmetika perkuosi, tai man nesunku prigriebt norincioms. wink.gif Na dar siuntimas i LT prisidetu kazkiek, bet ne daugiau 5$, bet jei kelios is to paties miesto siustusi, tai ir pigiau gautusi.

g.gif tai tas Divacup kaip suprantu brangesnis uz mooncup'a? nes mooncup raso ju psl, kad 19 svaru kainuoja unsure.gif Na gal su visais siuntimais is UK ir butu panasi jau ju kaina smile.gif

Atsakyti
Merginos, atsiprašau, bet jus apleisiu.. sąlyginai. blush2.gif
Mano draugė nupirko man Divacup už 12 svarų, čia iš Ebay.
Deja, negalėjau paprašyti, kad ir Jums nupirktų.
Nenorėjo ji apsikrauti. blush2.gif

Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2009 09 23, 21:07)
g.gif  tai tas Divacup kaip suprantu brangesnis uz mooncup'a? nes mooncup raso ju psl, kad 19 svaru kainuoja  unsure.gif  Na gal su visais siuntimais is UK ir butu panasi jau ju kaina  smile.gif


Pigesnis keliais doleriais - Mooncup kainuoja 35$ cia. Bet jei svarais ziurint, tai reiketu ziuret i Divacup kaina svarais, nes as doleriais rasiau.
Atsakyti
Merginos, tikrai, gal kas apsiimtu is EBAY paimti tu mooncup'u? wink.gif Nes as tai ten nelabai nusimanau kas ir kaip blush2.gif

Radau Ebay uz 12 svaru, tai ar apsiimtu kas nors ten viska organizuoti? 4u.gif Iš manes sokoladas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiwa: 24 rugsėjo 2009 - 06:57
Labai įdomu buvo paskaityti šitą temą 4u.gif ryšiuosi ir aš įsigyti šį mėnulio puodelį ax.gif jau kai išbandysiu, parašysiu ir savo įspūdžius ax.gif
Atsakyti
Na, matau, kad niekas pigiau nenori pabandyti siustis, tai eisiu pirkti čia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2009 09 30, 09:42)
Na, matau, kad niekas pigiau nenori pabandyti siustis, tai eisiu pirkti čia smile.gif

as tai dar laukiu vienkartinku pabandymui blush2.gif paskui jei tiks tai ciupsiu bigsmile.gif

tik pvz ebay tai kainos skiriasi blink.gif tai gal tie pigūs padielkos kokie g.gif
Atsakyti