Įkraunama...
Įkraunama...

"Mėnulio puodelis"

QUOTE(skrendu @ 2009 09 15, 22:21)
Atsisiunčiau iš ebay mooncup'ą, atsiėjo 75 Lt, dabar tik mėnesinių beliko sulaukt ir bus išbandytas  smile.gif

bigsmile.gif nebloga jau kainai visai thumbup.gif

gal kas turit parduot kelis vienkartinius pabandymui ax.gif esu kaune, bet ir uz siuntima susimokeciau ax.gif
Atsakyti
Gal kas planuoja uzsakineti internetu ta mooncup'a? As jungciausi, kad butu pigiau tie visi siuntimai ir pan. Brukstelkit i az smile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 09 18, 11:38)
bigsmile.gif  nebloga jau kainai visai  thumbup.gif

gal kas turit parduot kelis vienkartinius pabandymui  ax.gif  esu kaune, bet ir uz siuntima susimokeciau  ax.gif


O nenorit pirkt visos pakuotes ir su kitom pasidalint? As galeciau perleist kelis, bet ne LT esu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 18 rugsėjo 2009 - 18:19
QUOTE(akvilyte @ 2009 09 18, 11:38)
gal kas turit parduot kelis vienkartinius pabandymui  ax.gif  esu kaune, bet ir uz siuntima susimokeciau  ax.gif


aš turėsiu už poros savaičių smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 09, 14:32)
As galiu tik instead pakomentuot, tai juos reikia keist kas 12val ir i ta laika nereikia isiminet einant gamtiniu reikalu. Jisai netrukdo niekam ir net nesijaucia kad kazkas yra viduje.

Sakykit, o jei mm itin gausios, jie tinka? Na, saugu su jais?
Atsakyti
QUOTE(Gricė @ 2009 09 18, 20:39)
Sakykit, o jei mm itin gausios, jie tinka? Na, saugu su jais?


Rekomenduoja pirma karta detis i pabaiga - cia kad paciai ramiau butu ir viskas aiskiau, bet as pirmakart isbandziau kai buvo antra ar trecia menesiniu diena ir viskas gerai. O per paskutiniasias, tai tik juos ir naudojau - viskas gerai ir su gausiomis, tik man tada norisi ne 2 kartus per para keisti, o kokius 3 (bet cia mano issigalvojimai, o ne todel, kad tiek neisbuna).
Atsakyti
QUOTE(Wiwa @ 2009 09 18, 15:10)
Gal kas planuoja uzsakineti internetu ta mooncup'a? As jungciausi, kad butu pigiau tie visi siuntimai ir pan. Brukstelkit i az smile.gif



Ir aš norėčiau prisidėti. ir man parašykit.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 09 18, 21:05)
Rekomenduoja pirma karta detis i pabaiga - cia kad paciai ramiau butu ir viskas aiskiau, bet as pirmakart isbandziau kai buvo antra ar trecia menesiniu diena ir viskas gerai. O per paskutiniasias, tai tik juos ir naudojau - viskas gerai ir su gausiomis, tik man tada norisi ne 2 kartus per para keisti, o kokius 3 (bet cia mano issigalvojimai, o ne todel, kad tiek neisbuna).

Dėkui, kad atsakėt.
Pirksiu vienkartinius pabandymui.
Atsakyti
Totali nesamone lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vilke_ziema @ 2009 09 19, 08:53)
Totali nesamone  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

g.gif kas totali nesąmonė?
Atsakyti
Jei ka domintu Diva Cup, tai galiu padet parsisiust be jokiu % (kainuoja jie 30-33$ kazkur)... ax.gif Tiesiog maciau juos pardavinejant toj parduotuvej, kur visa naturalia kosmetika perkuosi, tai man nesunku prigriebt norincioms. wink.gif Na dar siuntimas i LT prisidetu kazkiek, bet ne daugiau 5$, bet jei kelios is to paties miesto siustusi, tai ir pigiau gautusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo shopingas: 19 rugsėjo 2009 - 18:09
QUOTE(Gricė @ 2009 09 18, 20:39)
Sakykit, o jei mm itin gausios, jie tinka? Na, saugu su jais?


Man pirma para itin gausi, tada kiek dažniau keičiu ir viskas. Bet jei su tamponu išbūdavau 2 val., tai su mooncup'u - drąsiai kokias 4-6 val., o jau antrą ir kitomis dienomis visą darbo dieną nereikia jo judinti. Saugu tikrai, esu pirmą dieną ir sportavusi, ir dviračiu važiuoju kasdien, ir jūroje maudžiausi, nes tik nuvažiavus prie jos, mmm užpuolė...
Atsakyti